Fotografuję również w miastach: Dębica, Rzeszów, Tarnobrzeg
Cześć, jestem Marcin. Od ponad 6 lat zajmuję się fotografią, jestem również twórcą cyfrowym działającym na polu grafiki 3D oraz fotogrametrii będącej sztuką na styku fotografii i trójwymiaru. Pomogę Ci stworzyć ciekawy portret, razem przeprowadzimy sesję wizerunkową, stworzymy niezapomnianą sesję artystyczną. Kocham kolor, kocham czerń i biel. Dla mnie najważniejszy jest eksperyment.
Wyślij wiadomość do Marcin Zygmunt i dopytaj o szczegóły oferty.