portfolio zdjecia znany fotograf marta-kusz-fotografia-portretowa
portfolio fotografa marta-kusz-fotografia-portretowa fotograf zielona-gora lubuskie

zdjęcia: 14
wyświetlenia: 36
opinie: 0

Marta Kusz Fotografia Portretowa Fotograf Zielona Góra

Fotografuję również w miastach: Nowa Sól, świebodzin, Żary, Głogów , Żagań, Sulechów, Sława Śląska, Wolsztyn, Krosno Odrzańskie

Witam Cię Serdecznie !

Nazywam się Marta Kusz i jest mi niezmiernie miło, że tutaj trafiłeś ! Jeżeli podoba Ci się to co widzisz to bardzo dobry znak, że Twoją duszę wypełniają emocje  - świetnie ! Usiądź wygodnie i rozgość się to miejsce przeznaczone specjalnie dla Ciebie, aby sprawić Ci radość, dać szczęście, uwolnić zmysły, uśmiech i dobrą energię ! 

Jeżeli interesuje Cię wymarzona sesja zdjęciowa - myślę, że jesteś w dobrym miejscu ! Moją pasją od wielu lat jest fotografia, kocham portret - ponieważ buduje napięcie u odbiorcy, budzi zachwyt i doskonale pokazuje emocje ! Moim celem jest ukazanie Twojej osoby w niecodziennej odsłonie i wydobycie ukrytego piękna, ponieważ bez względu na płeć i wiek, każdy je w sobie ma. 

Specjalizuje się w fotografii portretowej kobiecej, brzuszkowej, dziecięcej, rodzinnej. Wykonuje reportaże z ważnych wydarzeń, zatrzymując dla Was to co najcenniejsze - chwile. 

Jeśli szukasz fotografki z sercem, do tego co robi - zapraszam do kontaktu !

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie