portfolio zdjecia znany fotograf mateusz-marcinkowski
POLECAMY portfolio fotografa mateusz-marcinkowski fotograf wroclaw dolnoslaskie

zdjęcia: 170
wyświetlenia: 1142
opinie: 6

Mateusz Marcinkowski Fotograf Wrocław

Fotografuję również w miastach: Kiełczów, Wilczyce, Oleśnica, Siechnice, Opole, Brzeg, Oława, Trzebnica, Sobótka

Uwielbiam uwieczniać emocje na obrazie.  Bardzo dobrze czuję się zarówno w sesjach narzeczeńskich, ślubnych jak i fotografii miejskiej, co przedstawia moje portfolio. Uwielbiam fotografię kreatywną. Często wykorzystuje ostre źródła światła, flary dymne, czy lampy led, aby utworzyć ciekawy nastrój lub kompozycję. Prócz aparatu w ofercie mam także fotografię z rzutu ptaka! Piękne ujęcia z zupełnie innej strony, niż klasycznej. 

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Wczytaj więcej zdjęć

Opinie

A

2023-12-01 20:45:46Asia&Henrik

Ocena: 5

Poprosiliśmy Mateusza, żeby towarzyszył nam przy małej rodzinnej uroczystości. Spisał się na medal! Miły, profesjonalny fotograf z klasą i co bardzo cenię w tym fachu - wręcz niewidoczny. Doskonały obserwator, który potrafił uchwycić atmosferę uroczystości i wspaniałe momenty. Mamy dzięki niemu cudowna pamiątkę! W dodatku bardzo sprawnie umówiliśmy się a Mateusz po fakcie szybko przygotował dla nas zdjęcia. Z całego serca polecamy!!!
V

2023-10-16 23:12:26Viktoriia Navrotska

Ocena: 5

Najlepszy fotograf we Wrocławiu . Bardzo polecam . Przepiękne zdjęcia i również mega atmosfera podczas samej sesji . Łatwo nawiązuje kontakt , pomaga rozluźnić się i poczuć się komfortowo na sesji . Serdecznie polecam ❤️👍
J

2023-10-16 23:02:08Jola

Ocena: 5

Zdjęcia ślubne wyszły pięknie. Mateusz potrafi uchwycić idealny moment, a sesja przebiegła w świetnej atmosferze. Pełen profesjonalizm, polecam :)
M

2023-10-10 09:28:17Milena

Ocena: 5

Miałam przyjemność współpracować z Mateuszem dwukrotnie przy kameralnych eventach, które organizowałam. Niezauważalny dla gości, złapał momenty które stanowiły dobre podsumowanie reportażowe wydarzenia. W kilku słowach: pięknie łapie światło, super kontakt, zdecydowanie polecam. Dzięki, Mateusz! :)
P

2023-10-09 19:25:07Paulina

Ocena: 5

Pełen profesfonalizm połączony z dawką dobrego humoru oraz doświadczenia, zaowocowało pięknymi zdjęciami z mojej wymarzonej sesji. Polecam serdecznie ! 😉
D

2023-07-26 11:01:35Dawid Lis

Ocena: 5

Jeśli szukasz otwartego i bardzo sympatycznego fotografa, potrafiącego uchwycić Twoje najlepsze atuty to Mateusz jest tą osobą której szukasz! Mateusz jest osobą bardzo zaangażowną w dobre samopoczucie podczas sesji, ma bardzo innowatorskie pomysły które widać w finalnym efekcie na zdjęciach. Jest to człowiek, który robi to z wielką pasją! Polecam z całego serca.
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie