portfolio fotografa mateusz-torbus fotograf krakow malopolskie

zdjęcia: 69
wyświetlenia: 117

Mateusz Torbus Fotograf Kraków

Fotografuję również w miastach: Małopolskie, Podkarpackie, Śląsk, Katowice, Częstochowa, Warszawa, Opole, Kielce, Zakopane, Katowice, Wrocław, Poznań

Profesjonalnie fotografuję architekturę i wnętrza, jedzenie oraz ludzi, ich pasje i twórczość. Moją pracę charakteryzuje kreatywność i dbałość o formę. Poza fotografowaniem zajmuję się również stylizacją - czy to wnętrza czy potraw.

Wykształcenie ekonomiczne pomaga mi zrozumieć specyfikę biznesu moich Klientów. Potrafię zbalansować moją kreatywność i ich konkretne potrzeby.

Doświadczenie zdobyte w ciągu ponad 20 lat pracy z aparatem i postprodukcją to znajomość techniki fotografowania i fotoedycji ale również psychologi i umiejętności pracy z człowiekiem.

Fotografuję dla hoteli i restauracji, architektów, deweloperów i inwestorów, dla szeroko rozumianego biznesu, producentów spożywczych, wydawnictw i instytucji kultury ale również dla artystów, dizajnerów i twórców.

Wykonuję profesjonalne sesje portretu biznesowego dla firm i prasy biznesowej. Współpracuję z agencjami PR. Realizuje kompleksowe sesje portretowe dla zespołów pracowników. Wykonuję również bardziej kameralne sesje wizerunkowe dla osób potrzebujących profesjonalnego portretu do publikacji czy zdjęcia profilowego na LinkedIn.

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Zgłoś nadużycie