najlepszy znany zdjecie w tle fotograf mateusz-wadrzyk
portfolio mateusz-wadrzyk fotograf warszawa mazowieckie

zdjęcia: 3
wyświetlenia: 35
komentarze: 0

Mateusz Wądrzyk Fotograf Warszawa

Pimpolenie to wszystko to, na czym upływa czas, gdy w domowym gnieździe pojawia się Wielki Mały Pimpek. Wielki - bo przesłania rodzicom cały świat; mały – bo nawet kołyska wydaje się dla Pimpka zbyt duża. To on wyznacza rytm spania i czuwania, zmienia dzień w noc i odwrotnie. W jednej chwili wszystkie sprawy, które dotychczas zaprzątały dorosłe głowy, schodzą na dalszy plan i w zasadzie całkiem tracą sens. W tym nowym wymiarze czas płynie wolniej, można nareszcie zatrzymać się i odkryć radość z naprawdę (nie)wielkich rzeczy. To właśnie z radości pimpolenia zrodził się ten projekt: przez pół roku często zamieniałem niewielką przestrzeń naszego mieszkanka w bajkową krainę bez granic i podróżowałem z moim Pimpkiem po jej zakamarkach. Tak zająłem się fotografią niemowlęcą i stworzyłem wzruszający fotoalbum, który jest niezwykłą pamiątką z najwcześniejszych miesięcy życia mojego Pimpka.

A teraz zapraszam Was i Wasze maleństwa do tej rodzinnej przygody, której granicą są jedynie granice wyobraźni. Przy pomocy materiałów przyjaznych naszym Pimpkom zbuduję scenografię, jaką tylko możecie sobie wymarzyć. A potem uwiecznię te chwile przy pomocy profesjonalnego sprzętu fotograficznego.

Pimpek-Kowboj, Pimpek-Eskimos, Pimpek w kosmosiealbo Pimpek w podmorskiej kąpieli– choć tak niewielki, Twój Pimpek może być kimkolwiek, gdziekolwiek.

Zdaję sobie sprawę jak cenny jest Wasz czas, który możecie wykorzystać na milion różnych sposobów, nie zawracając sobie głowy dojazdem i poszukiwaniem mojego studia.

Wiem też, że Wasze maleństwo naj-bardziej komfortowo i naj-bezpieczniej czuje się w domu.

Dlatego to ja dojadę do Was i zapełnię na kilka chwil kawałek Waszej podłogi baśniową scenografią. Wasze dziecko przeniesie się na moment w inny świat, świat bajeczny i kolorowy, a ja z radością uwiecznię tę podróż.
Zapraszam Was do krainy wyobraźni, ze mną możecie przenieść swoje pociechy gdzie tylko będziecie chcieli!

Mateusz

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Galerie, w których znajdują się moje zdjęcia:
Zdjęcia Warszawa, Dziecięce Sesje Zdjęciowe Warszawa

Komentarze

Fotograf Warszawa, Fotografia dziecięca Warszawa