portfolio zdjecia znany fotograf mateusz-zelnik
portfolio fotografa mateusz-zelnik fotograf warszawa mazowieckie

zdjęcia: 70
wyświetlenia: 2053
opinie: 7

Mateusz Zelnik Fotograf Warszawa

Fotografuję również w miastach: Radom, Łódź, Białystok, Ząbki, Siedlce, Piotrków Trybunalski, Polska

Doświadczenie w fotografii zdobywam od ponad 10-ciu lat. Pracowałem w licznych redakcjach tygodników opiniotwórczych. Jestem absolwentem kursów fotograficznych oraz warsztatów – organizowanych nie tylko w Polsce. Fotografię traktuje jak niekończącą się przygodę, w której odnajduje nowych ludzi i próbuje przenieść ich światopogląd na zdjęcia. W mojej ofercie znajdziecie fotografię koncertową, fotoreportaż czy sesje indywidualne. Mimo, takiego zakresu specjalizacji chętnie podejmę się każdego wyzwania. Każde zdjęcie, które proponuje jest wyjątkowe, na moich sesjach nie zdarzają się przypadkowe ujęcia, zawsze wiem co chce złapać w obiektywie. Dzięki temu sesje idą sprawnie i w dobrej atmosferze. W swojej pracy najbardziej cenie sobie kontakt z drugim człowiekiem – obiektyw jest tylko pretekstem do rozpoczęcia wspaniałej rozmowy czy długiej znajomości.

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Opinie

A

Adam Florczak

Ocena: 5

Robiliśmy firmowe zdjecia (kancelaria), ktore sa przeznaczone na www i do ofert. Jestesmy bardzo zadowoleni z efektow i profesjonalizmu Pana Mateusza. Dodam, że oprócz zdjęć firmowych robiłem z rodziną bardzo fajne i udane zdjęcia świąteczne. W związku z powyższym polecam Pana Mateusza jako wszechstronnego i profesjonalnego fotografa.
K

Karol

Ocena: 5

Piękne zdjęcia ślubne. Profesjonalne, z pomysłem. Naprawdę dobra robota :)
M

Mariusz Ochnik

Ocena: 5

Fajna sprawa, świetne miejsce do zrobienia fotografii w super cenie i do tego zdjęcia sa ultraprofesjonalne ! Dzięki wrócę na pewno .
n

napavalleysun

Ocena: 5

Wszystko ok, super zdjęcia jestem z nich bardzo zadowolona. Wysoka jakość i klasa!
K

Karolina

Ocena: 5

Świetne zdjęcia reportażowe, szczególnie te z koncertów. Robią wrażenie :)
S

Stefan

Ocena: 5

Świetne zdjęcia i świetna atmosfera w trakcie robienia zdjęć. Pan Mateusz 'ma oko' i potrafi uwiecznić idealnie każdy moment :)
R

Robert Pietrusiński

Ocena: 5

Świetny kontakt podczas pracy w studio, masa pomysłów na kolejne motywy, duża wiedza na temat oświetlenia. Dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Obrobione zdjęcia dostałem bardzo szybko. Polecam pracę z Mateuszem.
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie