portfolio zdjecia znany fotograf michal-tylicki-fotografia
portfolio fotografa michal-tylicki-fotografia fotograf torun kujawsko-pomorskie

zdjęcia: 35
wyświetlenia: 52
opinie: 0

Michał Tylicki Fotografia Fotograf Toruń

Fotografuję również w miastach: Bydgoszcz , Olsztyn, Warszawa, Grudziądz, Inowrocław, Włocławek, Płock, Żuromin, Kwidzyn

Siemanko! Mam na imię Michał i zapraszam Was do mojego świata fotografii ślubnej.

Pracuję dyskretnie, dbając o Waszą intymność. W swoich kadrach uwielbiam uwieczniać zakochanych. Pokazuję historię w autentyczny sposób. Podczas reportażu szukam emocji, symetrii i nietuzinkowych kadrów. Lubię subtelna i stonowaną kolorystykę i to w niej odnajduję się najlepiej.

Najlepsza współpraca, jaką sobie wyobrażam, to taka z ludźmi, którzy nie boją się pokazywać swoich uczuć, uśmiechów, drobnych gestów, łez i chwil pełnych emocji. A takie właśnie emocje stworzą Wasz wyjątkowy dzień i sprawią, że będzie tym najważniejszym w Waszym życiu. Specjalizuję się głównie w fotografii ślubnej, okolicznościowej i portretowej.

Mieszkam w Toruniu, stąd też fotografuję głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Jeśli jednak spodobał Wam się mój styl, a mieszkacie poza moim obszarem działalności, napiszcie do mnie wiadomość, jestem otwarty na Wasze propozycje, a odległość nie stanowi dla mnie problemu.

Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową na której można znalezc wszystkie najważniejsze informacje. Jeśli chcesz stworzyć coś w klimacie, które ono prezentuje, to zapraszam do współpracy.

Zadbajmy razem o dobrą jakość Waszych wspomnień.

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Pakiety cenowe

OFERTA REPORTAŻ ŚLUBNY (PAKIET STANDARD)

3000

W tym pakiecie spotykamy się w dniu uroczystości od przygotowań do końca oczepin, w tym krótka sesja plenerowa w dniu ślubu o ile warunki pogodowe nam na to pozwolą. Nocleg/Dojazd Dojazd od mojego miejsca zamieszkania do 100km w jedną stronę wliczony jest w cenę pakietu. W pozostałych przypadkach do ceny reportażu należy doliczyć koszty dojazdu według stawki 1zł/km. W przypadku dojazdu do uroczystości powyżej 100km proszę Parę Młodą o zapewnienie noclegu. Płatność i rezerwacja Rezerwacja terminu następuje po wpłacie zadatku. Płatność jest podzielona na trzy części: - zadatek, przy rezerwacji terminu i podpisaniu umowy, - zaliczka, najpózniej jeden dzień przed uroczystością, - pozostała płatność, w momencie otrzymania gotowych zdjęć.

Pakiet obejmuje:

 • Otrzymujecie:
 • - około 400 zdjęć z reportażu, wszystkie fotografie poddane są mojej autorskiej obróbce,
 • - sesja plenerowa w dniu ślubu, o ile warunki pogodowe na to pozwolą,
 • - drewniane pudełko z pendrive,
 • - 100 sztuk wydrukowanych zdjęć na jedwabistym papierze w formacie 15×23 cm.

Zobacz zdjęcia

OFERTA REPORTAŻ ŚLUBNY (PAKIET STANDARD PLUS)

3700

W tym pakiecie spotykamy się: - w dniu uroczystości od przygotowań do końca oczepin, w tym krótka sesja plenerowa w dniu ślubu o ile warunki pogodowe nam na to pozwolą, - na sesji narzeczeńskiej przed uroczystością lub na sesji ślubnej plenerowej innego dnia, to Wy wybieracie którą z tych sesji zrealizujemy. Nocleg/Dojazd Dojazd od mojego miejsca zamieszkania do 150km w jedną stronę wliczony jest w cenę pakietu. W pozostałych przypadkach do ceny reportażu należy doliczyć koszty dojazdu według stawki 1zł/km. W przypadku dojazdu do uroczystości powyżej 100km proszę Parę Młodą o zapewnienie noclegu. Płatność i rezerwacja Rezerwacja terminu następuje po wpłacie zadatku. Płatność jest podzielona na trzy części: - zadatek, przy rezerwacji terminu i podpisaniu umowy, - zaliczka, najpózniej jeden dzień przed uroczystością, - pozostała płatność, w momencie otrzymania gotowych zdjęć.

Pakiet obejmuje:

 • Otrzymujecie:
 • - około 400 zdjęć z reportażu, wszystkie fotografie poddane są mojej autorskiej obróbce,
 • - sesja plenerowa w dniu ślubu, o ile warunki pogodowe na to pozwolą,
 • - drewniane pudełko z pendrive,
 • - 100 sztuk wydrukowanych zdjęć na jedwabistym papierze w formacie 15×23 cm,
 • - sesja narzeczeńska lub sesja ślubna plenerowa innego dnia, w tym min. 30 zdjęć z sesji (dojazd do 100km w cenie).

Zobacz zdjęcia

OFERTA REPORTAŻ ŚLUBNY (PAKIET PREMIUM)

4400

W tym pakiecie spotykamy się: - w dniu uroczystości od przygotowań do końca oczepin, w tym krótka sesja plenerowa w dniu ślubu o ile warunki pogodowe nam na to pozwolą, - na sesji narzeczeńskiej przed ślubem, - na sesji ślubnej plenerowej innego dnia. Nocleg/Dojazd Dojazd od mojego miejsca zamieszkania do 200km w jedną stronę wliczony jest w cenę pakietu. W pozostałych przypadkach do ceny reportażu należy doliczyć koszty dojazdu według stawki 1zł/km. W przypadku dojazdu do uroczystości powyżej 100km proszę Parę Młodą o zapewnienie noclegu. Płatność i rezerwacja Rezerwacja terminu następuje po wpłacie zadatku. Płatność jest podzielona na trzy części: - zadatek, przy rezerwacji terminu i podpisaniu umowy, - zaliczka, najpózniej jeden dzień przed uroczystością, - pozostała płatność, w momencie otrzymania gotowych zdjęć.

Pakiet obejmuje:

 • Otrzymujecie:
 • - około 500 zdjęć z reportażu, wszystkie fotografie poddane są mojej autorskiej obróbce,
 • sesja plenerowa w dniu ślubu, o ile warunki pogodowe na to pozwolą,
 • - drewniane pudełko z pendrive,
 • - 150 sztuk wydrukowanych zdjęć na jedwabistym papierze w formacie 15×23 cm,
 • - sesja narzeczeńska innego dnia, w tym min. 30 zdjęć z sesji (dojazd do 100km w cenie),
 • - sesja ślubna innego dnia, w tym min. 30 zdjęć z sesji (dojazd do 100km w cenie).

Zobacz zdjęcia

SESJE DLA ZAKOCHANYCH (PAKIET PREMIUM)

1200

Sesja w pakiecie premium nie jest określona czasowo. Dojazd Dojazd od mojego miejsca zamieszkania do 100km w jedną stronę wliczony jest w cenę usługi. W pozostałych przypadkach do ceny sesji należy doliczyć koszty dojazdu według stawki 1zł/km. Płatność i rezerwacja Rezerwacja terminu sesji następuje po wpłacie zadatku. Płatność jest podzielona na dwie części: - zadatek, przy rezerwacji terminu i podpisaniu umowy, - pozostała płatność, najpózniej w dniu sesji.

Pakiet obejmuje:

 • Otrzymujecie:
 • - minimum 50 zdjęć z sesji, wszystkie fotografie poddane są mojej autorskiej obróbce,
 • - eleganckie pudełko z wydrukowanymi odbitkami na jedwabistym papierze w formacie 15×23 cm.

Zobacz zdjęcia

SESJE DLA ZAKOCHANYCH (PAKIET STANDARD)

900

Sesja w pakiecie standard najczęściej trwa od 1 do 3 godzin. Dojazd Dojazd od mojego miejsca zamieszkania do 50km w jedną stronę wliczony jest w cenę usługi. W pozostałych przypadkach do ceny sesji należy doliczyć koszty dojazdu według stawki 1zł/km. Płatność i rezerwacja Rezerwacja terminu sesji następuje po wpłacie zadatku. Płatność jest podzielona na dwie części: - zadatek, przy rezerwacji terminu i podpisaniu umowy, - pozostała płatność, najpózniej w dniu sesji.

Pakiet obejmuje:

 • Otrzymujecie:
 • - 25 zdjęć z sesji, wszystkie fotografie poddane są mojej autorskiej obróbce,
 • - elegancka teczka z wydrukowanymi odbitkami na jedwabistym papierze w formacie 15×23 cm.
 • * Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć (zdjęcie = 30,00zł)

Zobacz zdjęcia

SESJE DLA ZAKOCHANYCH (PAKIET MINI)

700

Sesja w pakiecie mini najczęściej trwa do 1,5 godziny. Dojazd Dojazd od mojego miejsca zamieszkania do 50km w jedną stronę wliczony jest w cenę usługi. W pozostałych przypadkach do ceny sesji należy doliczyć koszty dojazdu według stawki 1zł/km. Płatność i rezerwacja Rezerwacja terminu sesji następuje po wpłacie zadatku. Płatność jest podzielona na dwie części: - zadatek, przy rezerwacji terminu i podpisaniu umowy, - pozostała płatność, najpózniej w dniu sesji.

Pakiet obejmuje:

 • Otrzymujecie:
 • - 15 zdjęć z sesji, wszystkie fotografie poddane są mojej autorskiej obróbce,
 • - elegancka teczka z wydrukowanymi odbitkami na jedwabistym papierze w formacie 15×23 cm.
 • * Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć (zdjęcie = 40,00zł)

Zobacz zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie