domy-weselne-w-trojmiescie-warte-uwagi michal-ufniak blog fotograf

Domy weselne w Trójmieście warte uwagi

Jeśli planujecie ślub i wesele w Trójmieście to z pewnością jednym z pierwszych wyborów będzie wybór sali weselnej. Zapraszam do zapoznania się z listą kilku moich ulubionych miejsc na wesele w Trójmieście i w okolicy. Kolejność na liście absolutnie przypadkowa a sama lista oczywiście dość subiektywna. Robiąc tą listę polegałem na swoich doświadczeniach i rozmowach z parami młodymi. Wybrałem te, które bardzo przypadły mi do gustu ale też zebrały bardzo pozytywne opinie od par młodych, z którymi miałem przyjemność pracować. 

Karczma Swojak 

Karczma Swojak znajduje się tuż za obwodnicą Trójmiasta co jest bardzo dogodne jeśli pobieracie się w Gdańsku. Klimat Swojaka jest niepowtarzalny: drewniana karczma pokryta strzechą, kamienny kominek i bar, taras lasek i sporo terenu dookoła. Bardzo miła sceneria na wesele mini sesje plenerową w dniu ślubu. Dla zainteresowanych zapraszam do zobaczenia tego reportaż z wesela w domu weselnym Karczma Swojak. Było przednio!

Godding Sopot


Godding znajduje się w Sopocie tuż na pograniczu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Zieleń, drzewa i stawek i sporo miejsca na relaks między tańcami. Świetnie się tam bawiłem i wesele przebiegało w bardzo relaksacyjnej atmosferze. 

Dwór Oliwski


Dwór Oliwski to część historii Gdańska. Zabytkowy budynek służy dziś jako hotel, w którego pięknych salach jak i ogrodach można zorganizować piękne wesele. Jeśli macie ochotę to zapraszam na reportaż z wesela w Dworze Oliwskim.

Restauracja Nad Potokiem


Restauracja Nad Potokiem znajduje się w Jelitkowie bardzo blisko morza zaraz przy ujściu Potoku Oliwskiego. Piękna i dogodna lokalizacja oraz miła atmosfera to wielkie zalety tego miejsca. Polecam sprawdzić.

Komentarze