portfolio zdjecia znany fotograf michal-ufniak
portfolio fotografa michal-ufniak fotograf gdansk pomorskie

zdjęcia: 10
wyświetlenia: 75
opinie: 0

Michał Ufniak Fotograf Gdańsk

Fotografuję również w miastach: Gdynia, Sopot, Sopot, Elbląg, Starogard Gdański, Tczew

Naturalna fotografia ślubna na terenie Trójmiasta i całej Polski.

Przy planowaniu ślubu z pewnością natkniecie się na temat, jakim jest fotograf na ślub i wesele. Dobry fotograf ślubny taki który uwieczni te najważniejsze i szybko przemijające chwile naszego dnia ślubu. Wspomnienia utrwalone na zdjęciach ślubnych sprawią, że do tych cudownych momentów będziemy wracać nie raz przez długie lata z naszymi dziećmi, a nawet wnukami. Zatrzymane na fotografiach chwile z naszego reportażu ślubnego przetrwają pokolenia i pozwolą nam cieszyć cennymi wspomnieniami z najbliższymi.

Wybór fotografa ślubnego nie jest łatwy. Przy wyborze fotografa na ślub i wesele należy zapewne zwrócić uwagę na styl fotografowania. Ważna jest na pewno edycja zdjęć, czyli sposób w jaki dany fotograf ślubny obrabia swoje zdjęcia. Liczą się kolorystyka zdjęć ślubnych w portfolio, odpowiednia barwa bieli, ostrość, jak i ogólne odczucie przy oglądaniu zdjęć danego fotografa ślubnego. Zdjęcia ślubne, czy to z portfolio, czy z przykładowych reportaży ślubnych muszą się nam po prostu podobać. Ważne są te wyjątkowe momenty jakże bardzo ulotne w dniu ślubu. Spojrzenie mamy, powitanie ukochanej cioci czy łezka na policzku taty podczas ceremonii ślubnej. Tego nie bardzo da się określić matematyczną formułą lub wytyczną. Są to indywidualne cechy, które posiada dobry fotograf ślubny i które sprawiają, że zdjęcia danego fotografa się nam podobają.

Najlepszy fotograf ślubny powinien także móc pochwalić się wystarczającą liczbą pozytywnych opinii od swoich par młodych. Warto także takie opinie zweryfikować. Sprawdzony i polecany fotograf ślubny na pewno będzie lepszym wyborem i da nam większą gwarancję na piękne zdjęcia ślubne i nasze zadowolenie po ślubie. Dobry fotograf na ślub to też taki który potrafi budować przyjazne relacje z parami młodymi. Jest to ważna kwestia, gdyż taki fotograf ślubny spędzi z nami zdecydowaną większość najważniejszego dnia w naszym życiu.

Fotografia ślubna kieruje się swoimi prawami a trendy zmieniają się dość szybko. Warto wybrać takiego fotografa na wesele, który swoimi fotografiami dobrze komponuje się w aktualne trendy ślubne i którego fotografie ślubne są ponadczasowe tzn. takie, które nie zestarzeją się wraz ze zmianą mody ślubnej.

Na pytanie 'jaki fotograf na ślub' z pewnością najlepiej odpowiecie sobie sami biorąc pod uwagę powyższe wskazówki. Warto też spotkać się z takim fotografem przed ślubem, żeby omówić ważne dla nas kwestie związane z samym dniem ślubu. Poza tym daje nam to możliwość poznania naszego fotografa osobiście. Nie jest to decyzja łatwa i z pewnością taka, która przysporzy wam trochę pracy. Czas poświęcony na wybór najlepszego fotografa na ślub nie będzie jednak czasem straconym. Jest to inwestycja na długie lata, do której wracać będą kolejne pokolenia naszych dzieci i wnuków przeglądając album ślubny czy zdjęcia ślubne na drewnianym pendrive.

Zakres pracy

Blog

Opublikowano: 2020.05.17

Domy weselne w Trójmieście warte uwagi

Jeśli planujecie ślub i wesele w Trójmieście to z pewnością jednym z pierwszych wyborów będzie wybór sali weselnej. Zapraszam do zapoznania się z list...

Czytaj więcej

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz