portfolio zdjecia znany fotograf mkfoto-michal-krawiec
portfolio fotografa mkfoto-michal-krawiec fotograf jaroslaw

zdjęcia: 19
wyświetlenia: 529
opinie: 3

MKFOTO Michał Krawiec Fotograf jaroslaw

Fotografuję również w miastach: Przemyśl, Lublin, Dębica, Lubartów, Przeworsk, Rzeszów, Krosno, Sanok, Łańcut

Witaj , jeśli szukasz fotografa na ślub zapraszam do mojego studia fotograficznego na rozmowę przy kawie :). Chętnie porozmawiam o Waszym cudownym dniu jakim jest dzień zaślubin. Wymienimy myśli i oczekiwania co do zapisania tego dnia w kadrze aparatu. Jeśli uznacie, że nadajemy na tych samych falach to będzie mi bardzo miło. Pomogę również we wskazaniu innych fotografów, którzy według mnie pasowaliby do Waszych oczekiwań.To co, zapraszam do mnie :).​Wystarczy zadzwonić i umówimy się na dogodny dla Państwa termin spotkania. W studiu można obejrzeć albumy tradycyjne z odbitkami 15x23 cm oraz fotoksiążki i fotoalbumy. Nic tak nie cieszy oko jak prawdziwe fotografie na papierze :). Gdzie działam? Praktycznie całe województwo podkarpackie . Rzeszów, Jarosław, Przemyśl itp. Jednak jeśli masz ochotę zaprosić mnie do Krakowa, Gdańska czy też do Tokio czy Nowego Yorku, chętnie porozmawiam na ten temat :).

W cenie pakietu : - Sesja narzeczeńska GRATIS- Fotoksiążka PRO 30 stron   z grawerem + zdjęcie z akrylu   na okładce- przygotowania- błogosławieństwo- ceremonia ślubna- wesele do oczepin- Galeria WWW z  uroczystości dla gości weselnych, zabezpieczona hasłem ważna 6 miesięcyzdjęcia w pełnej rozdzielczości minimum 500 ( reportaż do 50 km dojazd gratis)- Plener Ślubny w innym dniu ( nie liczę godzin, robimy tak długo jak to konieczne by wszyscy byli zadowoleni z efektu)

Opinie

K

2024-03-18 10:12:06Klaudia i Marcin

Ocena: 5

Baaaardzo polecamy Michała !!!! Otrzymaliśmy niesamowite zdjęcia, pełne emocji, wspaniałych momentów. Cudne naturalne kolory - to była wytyczna przy szukaniu fotografa na nasz ślub. Wybraliśmy Michała z Polecenia znajomych i to był strzał w dziesiątke !!!! Cena adekwatna do usługi. Warte każdej wydanej złotówki. Czasem nie warto oszczędzać . Za jakość trzeba zapłacić. DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA ZA WSPANIAŁĄ PAMIĄTKE Z NASZEGO WESELA !!!!!
M

2023-11-04 23:59:57Marcelina i Andrzej

Ocena: 5

Michał jest profesjonalistą. Zdjęcia z wesela to sztos ! Potrafi uchwycić każdy moment . Jest wszędzie tam gdzie powinien być. Plener na zamku w Krasiczynie wyszedł bajkowo 😍. Polecamy z całego serca !
A

2023-02-12 13:34:50Andźelika

Ocena: 5

Gienialny fotograf !!! Polecamy !!!! Nasze zdjęcia ze ślubu i wesela są przepiekne !!!! A plener to już kosmos !!!!! Pan Michał Bardzo się starał by oddać atmosferę nasze dnia ślubu i wykonał to bezbłędnie. Nasi rodzice byli bardzo szczęsliwi i niesamowicie zskoczeni gdy dostali prezent w ramach podziękowań w postaci zdjęciA na płótnie z sesji narzeczeńskiej u Pana Michała. Polecamy z całego serca jeśli szukacie osoby z Pasją, doświadczeniem oraz niesamowitym poczuciem humoru .
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie