portfolio zdjecia znany fotograf monika-skolimowska-fotografia
portfolio fotografa monika-skolimowska-fotografia fotograf siedlce mazowieckie

zdjęcia: 90
wyświetlenia: 1288
opinie: 1

Monika Skolimowska Fotografia Fotograf Siedlce

Fotografuję również w miastach: Siedlce, Warszawa, Lublin, Biała Podlaska, Białystok, Sokołów Podlaski, Otwock, Radom, Bielsko-Biała, Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski, Janów Podlaski, Janów Lubelski, Ciechanów, cała Polska jeśli warto

Monika Skolimowska- to ja..
Fotografuje to co najważniejsze w Was i to co najpiękniejsze obok Was, czyli Wasze uczucia i emocje i to czym lub kim się otaczacie.
Naturalność i luz to podstawa w mojej pracy. Nie musisz się bać niezręcznych sytuacji, mieć tremy, czuć wstydu. To zupełnie niepotrzebne!
Spontaniczne spotkanie ze mną, tam gdzie sobie zaplanujecie okaże się zwykłą (niezwykłą) przygodą, którą z pewnością zapamiętacie na długo.
Jeśli mi nie wierzycie, nie macie do mnie przekonania podejrzycie co piszą o mnie Wszyscy Ci, z którymi miałam okazję i przyjemność współtworzyć Ich historię. Fotografuje głównie głównie na terenie województwa Mazowieckiego, Podlaskiego i Lubelskiego.
Jednakże reportaż ślubny i sesja narzeczeńska to moje ulubione wyzwania i wtedy nie ograniczam miejsca byleby tylko sprawdzić Wam radość.

Zdjęcia

Opinie

O

2023-02-24 00:11:34Ola i Krzyś

Ocena: 5

Serdecznie polecamy!!! Cudowna robota !!!!
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie