portfolio zdjecia znany fotograf motofotoel
portfolio fotografa motofotoel fotograf elblag warminsko-mazurskie
Elbląg

zdjęcia: 12
wyświetlenia: 42
opinie: 0

MotoFotoEl Fotograf Elbląg

Fotografuję również w miastach: Braniewo, Nowy Dwór Gdański, Pasłęk, Gdańsk, Pruszcz Gdański, Sopot, Gdynia, Tczew, Malbork

Cześć, chciałbym Ci opowiedzieć o mojej pasji do motoryzacji i fotografii. Nazywam się Piotr i od zawsze uwielbiałem samochody oraz fotografowanie ich. To dwie pasje, które idealnie do siebie pasują i pozwalają mi na wyrażanie siebie na wiele różnych sposobów. Moja fascynacja motoryzacją zaczęła się już w dzieciństwie, kiedy zbierałem modele samochodów i odkrywałem ich dane techniczne. W miarę dorastania, zacząłem interesować się coraz bardziej silnikami i technologiami, które kryją się pod maskami samochodów. Jazda samochodem stała się dla mnie niemalże medytacją - uwielbiam czuć moc silnika i prędkość na drodze.

Fotograf samochodowy - zajęcie z pasją

Jednak to fotografia motoryzacyjna jest dla mnie sposobem na wyrażenie siebie w sposób bardziej artystyczny. Zawsze starałem się robić zdjęcia, które ukazywałyby samochody w jak najlepszym świetle. Na początku, kiedy dopiero zaczynałem swoją przygodę z fotografią, robiłem zdjęcia jedynie swojemu samochodowi. Później, z czasem, zacząłem eksperymentować z różnymi stylami i technikami, co pozwoliło mi rozwijać swoją pasję. Wciąż jestem jeszcze amatorem ale cały czas praktykuję i zdobywam doświadczenie. 

Moje zdjęcia przedstawiają zarówno ogólny kształt samochodu, jak i jego detale i linie. Chcę, aby ludzie mogli zobaczyć wszystko, co sprawia, że dany samochód jest tak wyjątkowy. Nie boję się eksperymentować z nowymi technikami i sposobami robienia zdjęć, aby moje prace były jeszcze bardziej innowacyjne i oryginalne. Fotograf samochodowy musi potrafić wydobyć z samochodu jego cechy charakterystyczne i piękno. Tym właśnie się zajmuję.

Wykonam dla ciebie zarówno sesje, jak i zwykłe zdjęcia do ogłoszeń. Zapraszam do kontaktu, mieszkam w Elblągu ale mogę także dojechać do 60km żeby uwiecznić twoje auto.

Zakres pracy

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie