portfolio fotografa natalia-rudenco-fotografia fotograf lublin lubelskie

zdjęcia: 132
wyświetlenia: 64
opinie: 0

Natalia Rudenco Fotografia Fotograf Lublin

Mam na imię Natalia, jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci: Zuzi, Niny i Victora. To oni zawsze byli moją inspiracją i motywacją w życiu. To dzięki nim możemy się tutaj spotykać.

Od urodzenia mieszkam w Lublinie i działam głównie w województwie lubelskim. Posiadam swoje studio w centrum miasta, co jest dużym atutem i wygodą w pracy fotografa, ale podejmuję zlecenia również poza moim miejscem pracy.

Uwielbiam kreatywną współpracę z moimi klientami. Wychodzę z założenia, że można osiągnąć o wiele więcej, inspirując się drugą osobą, niż bazując na własnych ideach. Nawet w sytuacji, gdy model jest niechętnie nastawiony do współpracy, może nas bardzo zainspirować. Bardzo rzadko mam przygotowany skrupulatny plan na sesję przed spotkaniem. Dlaczego? Nie muszę zbyt mocno skupiać się na jego realizacji, dzięki czemu sesja rozwija się swobodnie i spontanicznie. Często bywało tak, że efekt „niezaplanowanej sesji w szczegółach” dawał o wiele lepsze rezultaty niż pomysły z którymi przychodzili na sesję moi klienci i moje szczegółowo opracowane plany kadrów, które chciałam wykonać.

Moim głównym celem jest tworzenie obrazów, które będą satysfakcjonujące dla mnie i moich klientów. Często jednak czuję się jednocześnie fotografem i krytykiem. W roli krytyka, bacznie przyglądam się kadrom, które powstają na sesji, zastanawiam się jak umieścić modela w dostępnej przestrzeni, eksperymentuję z kadrowaniem, kompozycją i oświetleniem.

Mocno inwestuję we własny rozwój- umiejętności i wiedzę. Przeznaczam corocznie fundusze na szkolenia i kursy fotograficzne, by mój poziom z każdym rokiem stawał się wyższy, a moje umiejętności dodawały mi pewności siebie. W fotografii ciągle poszukuję spełnienia na poziomie emocjonalnym, jak i twórczym.

Jeśli zainteresowało Cię moje portfolio, zapraszam serdecznie do kontaktu!

www.nataliarudenco.com

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Wczytaj więcej zdjęć

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie