portfolio zdjecia znany fotograf notofoto-studio
portfolio fotografa notofoto-studio fotograf rzeszow podkarpackie

zdjęcia: 23
wyświetlenia: 228
opinie: 0

Notofoto Studio Fotograf Rzeszów

Fotografuję również w miastach: Przemyśl, Tarnów, Tarnobrzeg, Krosno, Sanok, Jarosław, Kraków, Dębica, Jasło, Kolbuszowa, Dynów, Sandomierz, Przeworsk, Brzozów, Podkarpackie, Małopolskie, Lubelskie, Lublin, Janów Lubelski, Biłgoraj

Na co dzień jesteśmy parą – Pauliną i Maciejem – fotografami, ale też zwykłymi ludźmi, którzy oprócz fotografii ślubnej lubią to co Wy – fajnych ludzi i ładne zdjęcia.
Nie znajdziecie u nas modnej kolorystyki z Insta ale ponadczasową jakość chwil. Fotografia ślubna w naszym wykonaniu to naturalne kolory ciepłego zachodu słońca, spokojnego wiosennego poranka i energetyzującej zabawy z weselnego parkietu. Naszym domem jest Rzeszów ale… zabierzcie nas w podróż do Krakowa, Lublina, Warszawy albo Wrocławia.

…a dziś wieczorem, żeby odetchnąć, ugotujemy sobie pyszną kolację, Paulina kolejny raz poczyta sobie którąś z części Harrego Pottera albo doda wpis na swojego kociego bloga Notokoty, a Maciej zagra przed spaniem w Doom’a.

Napiszcie do nas, bo już się nie możemy doczekać 😉

Zdjęcia

Pakiety cenowe

Fotografia ślubna

3900

Cześć! Tu Paulina i Maciej – duet fotograficzny w pracy i duet małżeński w życiu 🙂 Razem spełniamy swoje i Wasze marzenia w fotografii ślubnej już 5 lat. Zdążyliśmy dzięki temu towarzyszyć naszym Parom Młodym w chwilach tak pięknych i wzruszających jak i wyciskających łzy ze śmiechu i radości. Bo – jeśli jeszcze nie wiecie, ale już przygotowujecie swoje wesele – nastawcie się na intensywne wrażenia, nawet jeśli tego nie planujecie 😉 My Wam pomożemy! Pojawimy się na Waszym ślubie i weselu, ale jednocześnie postaramy się być niewidoczni, przecież to Wy jesteście najważniejsi. Poznajcie naszą ofertę fotografii ślubnej.

Pakiet obejmuje:

  • Minimum 500 zdjęć w reportażu z Waszego ślubu; wyjątkowy, personalizowany pendrive; galeria internetowa z Waszymi zdjęciami.

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie