Ola Sieprawska - Znany Fotograf Szczecin
portfolio zdjecia znany fotograf ola-sieprawska
portfolio fotografa ola-sieprawska fotograf szczecin zachodniopomorskie

zdjęcia: 169
wyświetlenia: 386
opinie: 3

Ola Sieprawska Fotograf Szczecin

Fotografuję również w miastach: Świnoujście, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Rewal, Pobierowo, Police, Goleniów, Stargard, Gorzów Wielkopolski

Fotografia to dla mnie sposób na opowiadanie historii, zarówno tych bardzo osobistych, jak i tych związanych z marką czy pracą.

Nazywam się Ola Sieprawska i jestem fotografką ze Szczecina. Tworzę naturalne, estetyczne zdjęcia pełne światła i autentyczności, niezależnie od tego, czy stajesz przed obiektywem prywatnie, czy biznesowo.

 

Specjalizuję się w:

• sesjach kobiecych i portretowych

• fotografii rodzinnej i ciążowej

• reportażach

• sesjach biznesowych i wizerunkowych oraz dla lokalnych biznesów.

 

Pracuję zarówno z osobami, które pierwszy raz mają sesję, jak i z przedsiębiorcami budującymi swój wizerunek. Podczas sesji dbam o komfort i swobodną atmosferę, pomagam, podpowiadam i prowadzę tak, żeby efekt końcowy był naturalny i autentyczny.

Opinie

L

2026-05-14 09:04:38Liliana

Ocena: 5

Znalazłam Olę zupełnie przypadkiem i ogromnie ciesze się, ze to właśnie na nią trafiłam. Ola jest cudowną osobą, która sprawia, że przychodząc na sesje czujesz się swobodnie. Instruuje, proponuje, podpowiada, ale nie narzuca. Od początku stara się poprowadzić, ale przede wszystkim zrozumieć jaki efekt chce się osiągnąć. Braliśmy udział w sejsi pokoleniowej i dodatkowo jeszcze z psem :) dobra zabawa, a efekty Jej pracy.... wzruszające. Piękne zdjęcia, uchwycone wspaniałe momenty. Pamiątka rodzinna dla każdego. Serdecznie polecam i pozdrawiam Ole :)
L

2026-05-05 13:28:27Lidia

Ocena: 5

Ola wykonała dla mnie sesję kobiecą w studio w Szczecinie, z której jestem bardzo zadowolona! Dokładała wszelkich starań gdy ogarnął mnie niespodziewany stres, ale dzięki jej wyrozumiałości i humorze udało się nam rozładować atmosferę. Zdjęcia - petarda! Nie spodziewałam się, że będę tak zadowlona. Zdecydowanie było warto jechać do niej ponad 100 km. Z całą pewnością sesja z Olą będzie dla mnie niezapomnianym przeżyciem i pamiątką na zawsze. Raz jeszcze baaaardzo Ci dziękuję! Polecam bardzo!
M

2026-02-19 18:42:00Malina

Ocena: 5

Super zabawa w fajnym miejscu, swobodna atmosfera i cenne wskazówki Oli dały ciekawy efekt - na pewno przekroczył moje wyobrażenia na swój temat i podejście do własnego wizerunku. Spodobał mi się również efekt na zdjęciach- naturalny wygląd, żadnych przerysowanych zabiegów upiększających czy zakłamujących rzeczywistość. Pełna profesjonalna robota!! Dziękuję serdecznie i szczerze polecam :))
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie