najlepszy znany zdjecie w tle fotograf patrzac-z-dolu-malgorzata-nowak
portfolio patrzac-z-dolu-malgorzata-nowak fotograf wielkopolska

zdjęcia: 7
wyświetlenia: 59
komentarze: 0

Patrząc z dołu Małgorzata Nowak Fotograf Wielkopolska

Pracuję również w miastach: Piła, Poznań

Cześć, mam na imię Gosia i to ja patrzę z dołu! Kto by pomyślał, że wzrost, który dawniej był moim największym kompleksem, może stać się motorem najpierw do założenia bloga, a potem do otwarcia działalności. A jednak, niemożliwe nie istnieje!

      Aparat towarzyszył mi od zawsze, ale dopiero w momencie, kiedy zostałam mamą Marysi,potrzeba uwieczniania momentów stała się dla mnie najpiękniejszym sposobem na zatrzymanie cudów dnia powszedniego. I tak potrzeba przerodziła się w miłość, a ta w spełnienie największego foto-marzenia – możliwość łapania wyjątkowych momentów dla Was. Ot tak rzucone, gdzieś między wstawianiem prania a gotowaniem obiadu z nieodkładalnym dzieckiem uwieszonym na szyi, „chciałabym…” wreszcie nabrało realnych kształtów, a wszystko to dzięki nieocenionej pomocy mojego narzeczonego, dla którego chcieć to móc, a kiedy, to tylko kwestia czasu.

      Zdjęcia, które dziś możecie oglądać w moim portfolio to mała namiastka tego, co chcę Wam zaoferować. Priorytetem jest dla mnie spełnienie Waszych oczekiwań, ale niemalże tak samo ważne w mojej opinii jest poszerzanie własnej wiedzy oraz zdobywanie nowych umiejętności, dlatego, zanim pojawiła się tutaj moja oferta, udałam się na warsztaty z fotografii noworodkowej u jednej z najbardziej utalentowanych fotografek w Polsce.

      Jeśli marzysz o wyjątkowej, pełnej emocji i wzruszeń pamiątce z okresu ciąży, chcesz uwiecznić pierwsze dni życia Twojego maluszka, bądź po prostu uchwycić w kadrach magię codzienności, zapraszam. Stwórzmy razem coś pięknego.

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Galerie, w których znajdują się moje zdjęcia:
Zdjęcia Wielkopolska, Rodzinne Zdjęcia Wielkopolska, Dziecięce Sesje Zdjęciowe Wielkopolska, Zdjęcia Noworodkowe Wielkopolska, Zdjęcia Piła, Rodzinne Zdjęcia Piła, Dziecięce Sesje Zdjęciowe Piła, Zdjęcia Noworodkowe Piła, Zdjęcia Poznań, Rodzinne Zdjęcia Poznań, Dziecięce Sesje Zdjęciowe Poznań, Zdjęcia Noworodkowe Poznań

Komentarze

Fotograf Wielkopolska, Fotografia rodzinna Wielkopolska, Fotografia dziecięca Wielkopolska, Fotografia noworodkowa Wielkopolska, Fotograf Piła, Fotografia rodzinna Piła, Fotografia dziecięca Piła, Fotografia noworodkowa Piła, Fotograf Poznań, Fotografia rodzinna Poznań, Fotografia dziecięca Poznań, Fotografia noworodkowa Poznań