portfolio zdjecia znany fotograf paulina-gruca-fotografia
portfolio fotografa paulina-gruca-fotografia fotograf jaroslaw
37-500 Jarosław ul. Kochanowskiego 7 strona internetowa pokaż numer telefonu

zdjęcia: 56
wyświetlenia: 42
opinie: 4

Paulina Gruca Fotografia Fotograf Jarosław

Fotografuję również w miastach: Przeworsk, Przemyśl, Łańcut, jaroslaw, Leżajsk, Sieniawa, Rzeszów, Sanok, Dębica

Jestem Paulina i zapraszam was do mojej bajki.

Fotografia sprawia mi ogromną radość. Lubię kontakt z naturą i pracę z ludźmi. Wielką frajdę sprawia mi wydobywanie z was i uwiecznianie na zdjęciach waszych emocji i niepowtarzalnej urody. Zajmuję się fotografią plenerową i w terenie czuję się najlepiej. Wiem, jak z miejsca, które wygląda tak zwyczajnie, wydobyć najpiękniejsze tło do bajkowych sesji zdjęciowych. Mieszkam w Jarosławiu na Podkarpaciu, dlatego większość moich sesji odbywa się w okolicach Jarosławia, Przeworska, Pruchnika i Przemyśla. To tu mam wiele ulubionych miejsc, do których mogę was zabrać, by wspólnie stworzyć wasze historie, ujęte w piękne fotografie. 

Zapraszam was na sesje kobiece, ciążowe, rodzinne, dziecięce.

Paulina Gruca Fotografia

Zdjęcia

Opinie

K

2024-04-24 20:46:56Kinga K

Ocena: 5

Dzięki Paulinie stworzyliśmy najpiękniejszą pamiątkę jaka mogliśmy sobie wymarzyć 🥹 ogromna wiedza, talent w zdobywaniu idealnych kadrów oraz ciepło, któro bije od Pauliny z każdej strony to największe atuty tego fotografa. My wrócimy na pewno, już nie możemy się doczekać 🥰
J

2024-04-20 00:39:43Jb

Ocena: 5

W ubiegłym roku, razem z córką, brałyśmy udział w sesji zdjęciowej u Pauliny Gruca. Było to dla nas niezwykłe przeżycie:). Paulina to profesjonalistka przez wielkie "P" - ma pomysł, wyczucie, umiejętność przewidzenia efektu. Przez cały czas bardzo się starała, żebyśmy czuły się swobodnie. Uważamy, że zdjęcia, jakie zrobiła nam Paulina Gruca, to najlepszy prezent, jaki mogłyśmy sobie sprawić. Z zupełnym spokojem można oddać jej umiejętnościom najważniejsze momenty swojego życia i najbliższe nam osoby.
E

2024-04-18 20:02:28Elżbieta Wasiewicz

Ocena: 5

Z całego serca polecam usługi Pani Pauliny Grucy, która jest nie tylko wyjątkowo utalentowaną artystką wizualną, ale również cudowną osobą, tworzącą przyjazną i ciepłą atmosferę podczas sesji zdjęciowej. Jej profesjonalizm i zaangażowanie widać w każdym ujęciu. Sesja zdjęciowa z moją córką była prawdziwą przyjemnością – czułam się swobodnie i komfortowo, jakbyśmy były w centrum niesamowitego świata stworzonego tylko dla nas. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania; zdjęcia są nie tylko piękne, ale i pełne emocji, które Pani Gruca potrafiła uchwycić. Każde spojrzenie na te fotografie przypomina mi o wyjątkowych chwilach, które razem spędziłyśmy. Dziękuję za niezapomniane wspomnienia i poczucie bycia gwiazdą, nawet jeśli tylko chwilę. Z niecierpliwością czekam na kolejną okazję do współpracy!
M

2024-04-17 23:49:11Monika Gr

Ocena: 5

Pełen profesjonalizm,przyjemna i swobodna atmosfera sprawia że po chwili znika nieśmiałość,a pojawia się radość,relax I zabawa.Paulina sprawia że cała sesja to wyjątkowe przeżycie.Robiłam u niej sesje kobiecą i rodzinną.Zdjecia wyszły rewelacyjne.Razem z mamą jesteśmy zachwycone każdym ujęciem bo każde z nich wzrusza w wyjątkowy sposób.Już szykujemy się na następną sesje w większym gronie rodzinnym.Polecam serdecznie na prezent dla kogoś bliskiego, jak również dla siebie.
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie