portfolio zdjecia znany fotograf pawel-lappo
POLECAMY portfolio fotografa pawel-lappo fotograf gdynia pomorskie

zdjęcia: 109
wyświetlenia: 534
opinie: 0

Paweł Łappo Fotograf Gdynia

Fotografuję również w miastach: Gdańsk, Sopot, Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice

Nazywam się Paweł Łappo i jestem profesjonalnym fotografem mieszkającym w słonecznej Gdyni. Przez 15 lat pracowałem z ludźmi z ponad 60 narodowości, wykonując zdjęcia w 95 krajach Świata. Moimi klientami są piosenkarze, artyści estradowi oraz firmy takie jak Brand 24 czy Celebrity Cruises. Uwielbiam uwieczniać ludzkie emocje. 

Oferuję Państwu usługi fotograficzne w bardzo szerokim zakresie.  

Słuchanie klienta W pracy fotografa stawiam na dobre poznanie moich klientów oraz zrozumienie ich potrzeb i dopasowanie do nich treści.

 

Potrzebujesz zdjęcia na kanały social media dla Twojego biznesu? Wspólnie przeanalizujemy potrzeby Twojej marki. Do stworzenia odpowiedniego planu potrzebuję odpowiedzi na pytania jakimi wartościami kieruje się Twoja branża tak aby skutecznie docierać do konsumentów z przekazem. Pozwoli mi to na wykreowanie angażującego contentu, który opowie historię o Twojej marce lub produkcie. Stworzone przeze mnie obrazy wzmocnią wartościowy przekaz tekstowy i sprawą, że będzie on bardziej czytelny, przystępny i wiarygodny dla odbiorcy. 

Potrzebujesz kreatywnego zdjęcia? Staram się tworzyć prace nietuzinkowe, które wywołują efekt „wow”, które przyciągają uwagę widza. Uważnie śledzę trendy w fotografii i staram się je zaimplementować do tworzenia nowych obrazów. Jestem otwarty na zmiany i nastawiony na poszukiwanie nowych, kreatywnych rozwiązań. 

Lubię testowanie i dawanie sobie miejsca na popełnianie błędów po to, aby wypracować lepsze rozwiązania.

Pomogę uwiecznić Twoje pomysły dodając do nich dobrą dawkę kreatywności i oryginalności. 

Pracowałem z ludźmi z ponad sześćdziesięciu różnych narodowości przez co wykształciłem naturalną łatwość w komunikacji. Pokieruję Tobą tak abyś czuł się przed obiektywem swobodnie i naturalnie. 

Moje pole działania to: portret, architektura, wnętrza, eventy, reportaż, plener, pejzaż, fotografia: biznesowa, marketingowa, lifestylowa, motoryzacyjna, uliczna.

 

Biegle posługuję się językiem angielskim.

Jestem miłośnikiem dobrej kawy i motoryzacji ;) 

Zdjęcia

Wczytaj więcej zdjęć

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie