najlepszy znany zdjecie w tle fotograf photkara
POLECAMY portfolio photkara fotograf trojmiasto pomorskie

zdjęcia: 14
wyświetlenia: 67
komentarze: 0

Photkara Fotograf Trójmiasto

Pracuję również w miastach: Pomorskie, Zachodniopomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Mazowieckie, Podlaskie, Wielkopolskie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Śląsk, Opolskie, Małopolskie, Gdynia, Gdańsk, Sopot

Moja pasja? Fotografuję cudowne wspomnienia, piękne wnętrza, wspaniałe osoby i zwierzaki. Uwielbiam obserwować ludzi i świat przez obiektyw. Często czuję, że aparat, który trzymam w ręku jest nie tylko prostym narzędziem do uchwycenia obrazu, ale również magiczną maszyną potrafiącą zatrzymać daną chwilę na zawsze. Jest moim małym wehikułem czasu.
À propos wehikułów czasu ;) Wspólną podróż z aparatami rozpoczęłam już w wieku 13 lat. Od pierwszego spaceru z kompaktem rodziców, przez wyprawy z małymi lustrzankami aż do marszu z moim ulubionym Nikonem D750 – aparaty towarzyszą mi cały czas. Przez wszystkie lata fotografia nauczyła mnie bardzo wiele i dostarczyła niezliczonej ilości niesamowitych przeżyć. Właśnie dlatego tak lubię trzymać aparat w ręku. Zawsze przeżywam to, co dzieje się po drugiej stronie obiektywu i potrafię te emocje uchwycić. Umiejętności techniczne zdobywałam nie tylko podczas niezliczonych godzin pracy z różnym sprzętem fotograficznym. Już na początku mojej drogi zdecydowałam, że dążąc do doskonałości muszę ukończyć szkołę fotograficzną. Tak też się stało i dzisiaj mogę się pochwalić dyplomem fototechnika.

Zakres pracy

Pakiety cenowe

Pakiet Srebrny Ślubny

2400

Pakiet skierowany do osób biorących ślub w USC. Para młoda zainteresowana wspaniałą pamiątka w postaci zdjęć. Osoby, które wybiorą ten pakiet będą mogły cieszyć się zdjęciami do 30 dni po uroczystości.

Pakiet obejmuje:

 • Ceremonia ślubna w USC
 • Mała sesja plenerowa w dniu ślubu
 • Zdjęcia na sali, obiedzie do 3 godzin.
 • 80-100 zdjęć do pobrania, mini fotoalbum

Zobacz zdjęcia

Pakiet Złoty Ślubny

3300

Pakiet skierowany do osób biorących ślub w USC lub w kościele. Para młoda zainteresowana wspaniałą pamiątka w postaci zdjęć. Photkara będzie z Wami od ceremonii, aż do 1 w nocy. Osoby, które wybiorą ten pakiet będą mogły cieszyć się zdjęciami do 30 dni po uroczystości.

Pakiet obejmuje:

 • Ceremonia ślubna w USC lub w kościele
 • Sesja plenerowa w dniu ślubu
 • Reportaż z przyjęcia do 1 w nocy
 • Minimum 230 zdjęć do pobrania

Zobacz zdjęcia

Pakiet Platynowy Ślubny

4400

Pakiet skierowany do osób biorących w USC lub w kościele. Para młoda zainteresowana wspaniałą pamiątka w postaci zdjęć. Photkara będzie z Wami od przygotowań aż do 1 w nocy. Osoby, które wybiorą ten pakiet będą mogły cieszyć się zdjęciami do 30 dni po uroczystości.

Pakiet obejmuje:

 • Przygotowanie i Błogosławieństwo
 • Ceremonia Ślubna w USC lub w kościele
 • Mini sesja plenerowa w dniu ślubu
 • Sesja plenerowa w dowolnym dniu
 • Reportaż z przyjęcia do 1 w nocy
 • Minimum 350 zdjęć do pobrania

Zobacz zdjęcia

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Galerie, w których znajdują się moje zdjęcia:
Zdjęcia Trójmiasto, Zdjęcia Ślubne Trójmiasto, Zdjęcia Pomorskie, Zdjęcia Ślubne Pomorskie, Zdjęcia Zachodniopomorskie, Zdjęcia Ślubne Zachodniopomorskie, Zdjęcia Warmińsko-Mazurskie, Zdjęcia Ślubne Warmińsko-Mazurskie, Zdjęcia Mazowieckie, Zdjęcia Ślubne Mazowieckie, Zdjęcia Podlaskie, Zdjęcia Ślubne Podlaskie, Zdjęcia Wielkopolskie, Zdjęcia Ślubne Wielkopolskie, Zdjęcia Łódzkie, Zdjęcia Ślubne Łódzkie, Zdjęcia Świętokrzyskie, Zdjęcia Ślubne Świętokrzyskie, Zdjęcia Śląsk, Zdjęcia Ślubne Śląsk, Zdjęcia Opolskie, Zdjęcia Ślubne Opolskie, Zdjęcia Małopolskie, Zdjęcia Ślubne Małopolskie, Zdjęcia Gdynia, Zdjęcia Ślubne Gdynia, Zdjęcia Gdańsk, Zdjęcia Ślubne Gdańsk, Zdjęcia Sopot, Zdjęcia Ślubne Sopot

Komentarze

Fotograf Trójmiasto, Fotografia ślubna Trójmiasto, Fotograf Pomorskie, Fotografia ślubna Pomorskie, Fotograf Zachodniopomorskie, Fotografia ślubna Zachodniopomorskie, Fotograf Warmińsko-Mazurskie, Fotografia ślubna Warmińsko-Mazurskie, Fotograf Mazowieckie, Fotografia ślubna Mazowieckie, Fotograf Podlaskie, Fotografia ślubna Podlaskie, Fotograf Wielkopolskie, Fotografia ślubna Wielkopolskie, Fotograf Łódzkie, Fotografia ślubna Łódzkie, Fotograf Świętokrzyskie, Fotografia ślubna Świętokrzyskie, Fotograf Śląsk, Fotografia ślubna Śląsk, Fotograf Opolskie, Fotografia ślubna Opolskie, Fotograf Małopolskie, Fotografia ślubna Małopolskie, Fotograf Gdynia, Fotografia ślubna Gdynia, Fotograf Gdańsk, Fotografia ślubna Gdańsk, Fotograf Sopot, Fotografia ślubna Sopot