Fotografuję również w miastach: Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Śląsk, Katowice, Olkusz, Tychy, Sosnowiec, Cieszyn, Kraków
Cześć, jestem Pola, mam 28 lat. Zajmuję się fotografią zwierząt od ponad 15 lat. Zapraszam na sesję wszystkich, którzy chcieliby uwiecznić wyjątkową relację ze swoimi pupilami na zdjęciach. Dbam o to, żeby moje zdjęcia były naturalne i wyraziste :)
Istnieje również możliwość zakupu imiennego vouchera dla bliskiej Wam osoby.
Dojeżdżam w różne zakątki Polski, lecz głównie fotografuję na terenie śląska i małopolski.
400 zł
Pakiet obejmuje:
500 zł
Pakiet obejmuje:
600 zł
Pakiet obejmuje:
700 zł
Pakiet obejmuje:
Wyślij wiadomość do polazhu i dopytaj o szczegóły oferty.