Przemek Białek Fotografia - Znany Fotograf Świnoujście
portfolio zdjecia znany fotograf przemek-bialek-fotografia
portfolio fotografa przemek-bialek-fotografia fotograf swinoujscie zachodniopomorskie
ul. Szkolna 8 72-600 Świnoujście strona internetowa pokaż numer telefonu

zdjęcia: 7
wyświetlenia: 111
opinie: 1

Przemek Białek Fotografia Fotograf Świnoujście

Fotografuję również w miastach: Szczecin, Goleniów

Kompetentna fotografia ślubna w zakresie: reporterski fotoreportaż ślubny, ciekawe sesje ślubne a także nieszablonowe sesje narzeczeńskie. Uprawiam fotografię ślubną od przeszło dekady stwarzając zdjęcia ślubne dla wytrawnych par młodych i klientów uznających największą jakość usług fotograficznych. Potrzebuję tworzyć prawdziwe ślubne zdjęcia wyznaczające cudownąprzecudowną pamiątkę na lata. Jeżeli poszukujecie profesjonalnego fotografa na Wasz ślub to rekomenduję swoje usługi fotograficzne.

Opinie

M

2025-09-06 20:03:32Martyna Czarnecka

Ocena: 5

Bardzo jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Aż wstyd się przyznać, że na początku Przemek wgl. nie był brany pod uwagę, ba ! nawet go nie chcieliśmy (on teraz też sie dowiedział upsss). Szukając fotografa na nasz ślub, kopałam jak kuna w agrście I nic mi nie pasowało. A to cena w stosunku do tego co dostaniemy albo portfolio... I wtedy polecono mi Przemka, ojjj bardzo sceptycznie do tego podeszłam. Ale weszłam na strone patrze na prace i se myśle - kurde zaje*iste! Wołam obecnego już małżonka aby wyraził opinie- on też pod wrażeniem. Grzebie dalej i naprawdę bardzo mi sie podobało co widziałam. Napisałam i już od pierwszych wiadomości wymienionych razem wiedziałam że ten facet jest dla nas ! Bardzo fajny kontakt załapaliśmy , zrozumienie na wielu szczeblach. Wzbudził sympatię od razu. Decyzje podjęliśmy szybko i nie żałujemy ! BIAŁY NINJA ! tak bym go określiła, na weselu niezauważalny, o to nam chodziło żebyśmy mogli się cieszyć czasem z rodziną i przyjaciółmi a nie co chwile stawać jaka manekiny do zdjęć ,i nie chcieliśmy również tego dla naszych gości. Miało być naturalnie. I było :) Gdyby nie podszedł do nas 2 razy to nawet bym nie wiedziała że mieliśmy fotografa na sali :D Sesja ślubna !!! Kozak ! absolutne zrozumienie czego chcieliśmy , do tego atmosfera fantastyczna. Nie byliśmy wgl skrępowani i do tego dobrze sie bawiliśmy. Po wysłaniu nam zdjęć byliśmy pod wrażeniem . Idealnie oddane emocje nasze i gości, bardzo naturalnie, chwile uchwycone w punkt ! Biały ninja ! strzela w punkt i nawet nie wiesz ... Bardzo polecamy.
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie