portfolio zdjecia znany fotograf robert-patejuk
portfolio fotografa robert-patejuk fotograf warszawa mazowieckie

zdjęcia: 49
wyświetlenia: 100
opinie: 0

Robert Patejuk Fotograf Warszawa

Fotografuję również w miastach: Lublin, Toruń, Bielsko-Biała, Radom, Łomża, Białystok, Siedlce

Mam na imię mi Robert. Fotografia to moja pasja, hobby, odskocznia od pracy, otoczenia z chęcią tworzenia uzyskując delikatność, subtelność tak, by uzyskany efekt był zaskakujący i nie był wulgarny ponieważ miedzy portretem czy sensualem, a bardziej wyzywającymi zdjęciami jest naprawdę bardzo cienka, subiektywna granica, którą bardzo fatwo jest przekroczyć. Wychodzę z założenia, że to, co tworzę, powinno podobać się przede wszystkim mnie i osobom, z którymi współpracuję. Fajnie, jak później efekty spodobają się również mediach społecznościowych, ale to nie jest mój priorytet.

Kto jest odpowiedzialny za pomysł na stylizacje do danej sesji? - Zależy od konceptu sesji i jej charakteru. Jeżeli jest to projekt barterowy, to pomysł na stylizacje zwykle jest wspólny, a w momencie, gdy pracuję z klientem, to zwykle wybór stylizacji jest po jego stronie. Oczywiście przy stałej konsultacji ze mną - ustalamy wtedy kolejność ujęć w danym looku, jak i dobór dodatków. Wiadomo, ze w pewnych kwestiach kobiece oko jest nieocenione, dlatego cieszę się, ze zawsze, w razie potrzeby, mogę tez liczy na moje znajome fashionistki i ich feedback.

Czy w swojej ofercie mam sesje dla amatorów­ i czy praca z osobą bez doświadczenia jest dużo większym wyzwaniem? - Praca z osoba bez doświadczenia może okazać się paradoksalnie prostsza, niż z osobami z dużym doświadczeniem. Dlaczego? Często jest tak, ze osoby bez doświadczenia kompletnie nie wiedza, co maja robić podczas sesji, licząc na wiele moich rad i sugestii. Jeżeli udzielona przeze mnie rada zostanie dobrze zrozumiana - taka osoba wykona pozę, o która mi chodziło. Natomiast jeżeli osoba posiada doświadczenie, to ma również swoje nawyki w stylu: „Ten profil mam lepszy", co może jednocześnie przyspieszyć realizacje sesji, ale tez wyklucza pewne pozy. Wiadomo, osoby bez doświadczenia mogą się bardziej stresować, ale od tego jest konsultacja przed sesja lub możliwość zabrania ze sobą na sesje osoby, przy której ta pewność siebie będzie większa. 

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie