portfolio zdjecia znany fotograf roseart-roza-czajka
portfolio fotografa roseart-roza-czajka fotograf krakow malopolskie

zdjęcia: 58
wyświetlenia: 480
opinie: 0

Rose&Art Róża Czajka Fotograf Kraków

Fotografuję również w miastach: Katowice, Rzeszów, Myślenice, Jasło, Gdańsk, Warszawa, Chorzów, Zakopane, Sucha Beskidzka, Nowy Targ, Gorlice, Nowy Sącz, Tarnów, Jarosław, Olkusz, Proszowice, Wadowice, krzeszowice, Sanok, Biecz, Brzozów, Krosno, Przemyśl, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Dąbrowa Tarnowska, Mielec, Dębica

Cześć! Z tej strony Róża :) Przyjmuję zapisy ślubne na 2022 i 2023 rok. Zgłoś się po ofertę! Zajmuję się fotografią od dzieciństwa, a od roku prowadzę własną firmę fotograficzną. Żaden pomysł mi nie straszny, dlatego zapraszam do konsultacji różnych Waszych marzeń.

Lubię intensywne, ale nie przesadzone kolory na zdjęciach. W szczególności ciemną zieleń i pomarańcz Słońca. Są to moje przewodnie kolory marki, które możecie zauważyć w każdym miejscu jako detal. 

Fotografią zajmuję się od maleńkiego. Od zawsze drzemała we mnie pasja do robienia zdjęć. Jestem osobą spontaniczną, która lubi wyzwania. Posiadam ogromną wrażliwość, którą potrafię przerzucić na fotografię. Nic mnie tak nie zachwyca jak uchwycone piękno na zdjęciu.

Ty też możesz się na nim znaleźć. Najważniejsze dla mnie jest to, aby czuć się swobodnie na sesji zdjęciowej. Wtedy powstaje duża szansa na uzyskanie naturalności i pięknych zdjęć. Wszystko przychodzi z czasem, z każdą minutą się rozluźniamy i powstaje fantastyczna więź. Dzięki niej możemy działać w stu procentach. W głowie pojawia się mnóstwo nowych pomysłów, a ciało przed obiektywem jest naturalne.

Moje motto to: Zdjęcia jak z płatka.

Co oferuję dla Was?

- Szybką realizację zlecenia, zdjęcia oddaję nawet następnego dnia,

- Możliwość wyboru zdjęć w biblioteczce internetowej,

- Pomoc w pozowaniu na sesji zdjęciowej oraz w przygotowaniu dnia Waszego ślubu,

- Szczegółowe pytania, które pomogą Wam zorganizować ślub,

- Miłą i luźną atmosferę,

- Wsparcie,

- Wspaniałą jakość zdjęć i produktów,

- Naturalne ujęcia i emocje.

Zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie