portfolio fotografa sandra-photography fotograf krakow malopolskie

zdjęcia: 66
wyświetlenia: 147
opinie: 0

Sandra Photography Fotograf Kraków

Fotografuję również w miastach: Myślenice, Wrocław, Katowice, Zakopane, Nowy Sącz, Londyn

Czesc, jestem Sandra i jestem profesjonalnym fotografem. Zajmuję się fotografia ciazowa, noworodkowa, dziecięca, kobieca oraz okolicznosciowa :) Oferuję sesje w plenerze oraz studio, ktore miesci sie 7km od Myślenic.


Jeśli tutaj trafiłaś/trafiłeś to znaczy, ze poszukujesz zaufanego fotografa, który z profesjonalizmem przygotuje dla Ciebie pamiątkę z okazji ciąży, pierwszych dni Twojego Maleństwa lub innych ważnych wydarzeń w Twoim życiu.


Aby przekonać się, że warto oddać się w moje ręce – zapraszam Cię do obejrzenia mojej galerii , która zawiera przykłady moich prac.


Jestem szczęśliwa mama bliźniaków oraz kilku miesiecznego synka, którzy w zastraszającym tempie rosną, a dzięki mojej pasji do fotografii chwytam najpiękniejsze chwile z ich życia.
Staram się wykonywać swoja pracę na jak najwyższym poziomie po to aby moi klienci byli zawsze zadowoleni z jakości moich usług.


Fotografia to coś więcej niż tylko zatrzymanie chwili na zdjęciu, to sztuka, która pozwala wrócić wspomnieniami do najpiękniejszych momentów w życiu kobiety i jej rodziny…


Oferuje rozne typy sesji, mysle ze kazdy znajdzie cos dla siebie

Zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie