portfolio zdjecia znany fotograf sandra-szuta
portfolio fotografa sandra-szuta fotograf bielsko-biala slaskie

zdjęcia: 17
wyświetlenia: 587
opinie: 10

Sandra Szuta Fotograf Bielsko-Biała

Fotografuję również w miastach: Bielsko-Biała i okolice, Żywiec, Pszczyna, Katowice, Szczyrk, Kraków

Moja specjalizacja to: fotografia imprez sportowych, koncertów i festiwali, fotografia lifestyle oraz fotografia eventowa. Każda fotografia, którą robię niesie emocje, energię, chwilę. Moim celem jest, żeby osoba, która nie była na wydarzeniu, które fotografuję poczuła się obecna w jego środku. By towarzyszyły jej emocje, które są nawet bliższe emocjom uczestników, niż widzów. Mam już za sobą 12-letni staż pracy w zawodzie. Mam duże doświadczenie w fotografii produktowej. Jako bezpośredni wykonawca pracowałam dla takich firm jak: Żabka Polska, Cavatina Hall, PKL Bike Parks, Bike Park Kasina, Szczyrk Mountain Resort, Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko, Reima. Byłam również podwykonawcą dla ONZ podczas Światowego Forum Miejskiego, Martes Sport, Prosperplast, Minova, Ciupaga, Shoes Like New, Carpatree Polska, Natanplast, Reventon, Regulus. Dla tych firm wykonywałam sesje produktowe, wizerunkowe oraz eventowe.

Opinie

J

2023-01-18 19:57:04Julka

Ocena: 5

Jeżeli szukacie fotografa to ja mogę bardzo serdecznie polecić Sandrę. Byliśmy zachwyceni nie tylko zdjęciami ale ogólnie podejściem do nas na każdym etapie współpracy. Rewelacja!
M

Malwina J

Ocena: 5

Wow, godne podziwu, że Pani Fotograf Sandra Szuta potrafi zrobić zdjęcia tak różnych kategorii na tak piękne sposoby. Niesamowita artystka. Nie mogę się doczekać naszej sesji ślubnej.
A

Angelika Parzyszek

Ocena: 5

Najlepszy fotograf na śląsku. Bez dwóch zdań. Pani Sandra Szuta ma ogromny talent!
L

Lauraa

Ocena: 5

Piękne klimatyczne zdjęcia.
K

Kamil

Ocena: 5

Z usług pani fotograf Sandry korzystaliśmy przy okazji ślubu i bardzo polecamy. Pani Sandra zrobiła nam wiele pięknych ujęć chociaż byliśmy mocno zestresowani przed aparatem.
M

Marek Sikora

Ocena: 5

Piękne prace. Gratuluję talentu. Z niecierpliwością czekam na efekty naszej sesji sportowej. Pozdrawiam i polecam współpracę z panią fotograf Sandrą.
J

Joanna Rabuś

Ocena: 5

Najbardziej profesjonalna fotograf jeśli chodzi o fotografię sportową i eventową na całym śląsku (a pewnie i nie tylko). Jej zdjęcia to arcydzieła. Polecam.
K

Kornelia Paździor

Ocena: 5

Przepiękne prace a współpraca z fotograf Sandrą Szuta to była czysta przyjemność.
J

Jacek Michalak

Ocena: 5

Bardzo piękne zdjęcia. Widać, że pani fotograf Sandra Szuta ma super oko.
A

Agata Nowak

Ocena: 5

Polecam serdecznie! Pani Sandra Szuta to świetny fotograf. Jest bardzo zaangażowana, profesjonalna ale i miła i uprzejma :) Cieszę się z tej współpracy i oby częściej! Pozdrawiam!
Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie