portfolio fotografa natalia-zieba fotograf gdansk pomorskie
Zdjęcia: 83

Natalia Zięba

Fotograf na wieczór panieński Sopot

For love, with love. .Stworzymy zapadające w pamięć ujęcia w naturalnych lub aranżowanych sceneriach. Dla Ciebie, Twojej firmy, dla Twojej rodziny. Pomogę Ci odkryć to, co najlepsze. Wykonaj ze mną:  • Portrety • sesje kobiecie • fashion • wieczory panieńskie • sesje ślubne • wesela • sesje rodzinne i dziecięce  • sesje biznesowe i fotografie do stron www • reportaże z urodzin i wydarzeń • fotografia wnętrz • fotografia produktowa i kulinarna • fotografia gastronomii •             Zaufali mi:  Kamila Rowińska i Fundacja Kobieta Niezależna, Hossa Grupa Deweloperska, Batycki, Piekarnia Cukiernia Rogalik, BezCukru Studio, Bałtyk-Bieszczady Tour, Software Development Academy, Gameat Catering, Fit Gang Catering, Eagle Eye Staffing Solutions, EPG Fotowoltaika, Dietetyk Beata Ossowska, Movade Studio, Klimat Bar, Dobry Wzrok, Instytut Kultury Miejskiej (IKM Gdańsk), oraz wiele osób prywatnych. Moje zdjęcia pojawiły się w takich magazynach, jak: Vous Magazine, Horizont, Marika Magazine..👒 Posiadam szereg rekwizytów oraz ubrań do sesji kobiecych, rodzinnych i wieczorów panieńskich. Organizuję sesje piknikowe i boho.. Zapytaj mnie o szczegóły 🌺 Zróbmy razem coś pięknego!.🎁 ZAMÓW SESJĘ PRZEZ INSTAGRAM LUB FACEBOOK I ODBIERZ VINTAGE PORTRET W PREZENCIE! 

Fotografuję w miastach: Gdańsk, Chałupy, Warszawa, Rewa, Hel i 17 więcej...

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa lukasz fotograf sopot pomorskie
Zdjęcia: 155

Łukasz

Fotograf na wieczór panieński Sopot

zapraszam do współpracy

Fotografuję w miastach: Sopot, Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa elisen fotograf poznan wielkopolskie
Zdjęcia: 191
Ceny usług fotograficznych od 390zł do 550zł

Elisen

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Mam na imię Elisen i jestem fotografką z Poznania. OFERUJĘ SZEROKI ZAKRES USŁUG: FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA - śluby i wesela, chrzty, komunie, inne uroczystości rodzinne oraz sesje zdjęciowe wydarzeń kulturalnych, artystycznych i sportowych.FOTOGRAFIA PORTRETOWA - castingi, zdjęcia mody, do portfolio, fotografia rodzinna, zdjęcia dzieci, kobiet w ciąży.FOTOGRAFIA REKLAMOWA - zdjęcia reklamowe, produktowe, wnętrza, reportaże zdjęciowe wydarzeń i imprez firmowych, eventów, szkoleń, bankietów, targów, wystaw.Każdy klient jest traktowany indywidualnie, aby produkt końcowy był dla Ciebie jak najbardziej satysfakcjonujący. Oferuję fotografię w Studio, na zewnątrz i u klienta.Dostępne we wszystkich miastach Polski i całej Europie.

Fotografuję w miastach: Poznań, Zakopane, Luboń, Karpacz, Swarzędz i 19 więcej...

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa virtuzz fotograf lodz lodzkie
Zdjęcia: 97

virtuzz

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Fotografuję kobiety, ich intymne nastroje, odmienne stany emocjonalne. Każdą sesję kobiecą traktuję bardzo indywidualnie, żeby jej uczestniczka czuła się swobodnie i komfortowo przed obiektywem. Swoje sesje realizuję wyłącznie w zakresie kobiecej fotografii sensualnej i aktu - zdjęć pozowanych nago. Do swojej pracy podchodzę z wyjątkowym poczuciem dyskrecji, wrażliwości i oceny sytuacji. Moim zadaniem, jako profesjonalisty, jest kreowanie obrazu w sposób artystyczny, zgodnie z przyjętymi zasadami. Moim celem jest nie tylko ujęcie Twojej fizyczności, ale przede wszystkim, emocji, zmysłowości i intymności w bardzo unikalny, dla Ciebie samej, sposób.  Nie naśladuję nikogo, choć korzystam z wielu inspiracji, które można podejrzeć u najlepszych fotografów. Cały czas rozwijam swój warsztat korzystając z rad i szkoleń zarówno polskich jaki i zagranicznych fotografów glamour, buduarowych czy aktowych. Wypracowałem swój własny styl, który zwraca uwagę nie tylko kobiet, które fotografuję, ale potwierdzają to również wyróżnienia jakie otrzymałem. Zarówno polskie, jak i międzynarodowe. Działam na trenie całej Polski. Zapraszam na sesje Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i innych miastach. Napisz skąd jesteś, a na pewno przyjadę i do Ciebie. Szczegóły na https://sesje-aktu.kreatywnafotografia.pro/  

Fotografuję w miastach: Łódź, Inowrocław, Zabrze, Bytom, Kalisz i 50 więcej...

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa kjs-fotografia fotograf gdansk pomorskie
Zdjęcia: 172
Ceny usług fotograficznych od 3200zł

KJS Fotografia

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Witamy! KJS to my Kinga i Jacek Sendega. Jesteśmy małżeństwem i razem fotografujemy. Głównie zajmujemy się fotografią ślubną na terenie naszego pięknego pomorza, najczęściej w Trójmieście i na Kaszubach. Robimy klimatyczne, naturalne, ponadczasowe fotografie. Reportaż ślubny to pełna emocji historia Waszego Wielkiego Dnia. Uchwycimy niezapomniane, wzruszające, zabawne chwile oraz piękne detale z Waszego ślubu. Wykonujemy również sesje narzeczeńskie, rodzinne, ciążowe oraz okolicznościowe.Zapraszamy do kontaktu pod numerem 578 031 570  

Fotografuję w miastach: Gdańsk, Trójmiasto, Chałupy, Rewa, Hel i 12 więcej...

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa fotosolo-danuta-szafranska fotograf gdansk pomorskie
Zdjęcia: 70
Ceny usług fotograficznych od 590zł do 700zł

Danka Szafrańska Fotografia

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Witaj, mam na imię Danka i jestem fotografką macierzyństwa. Najczęściej i z ogromną przyjemnością wykonuję sesje ciążowe, noworodkowe i rodzinne. Jako fotograf z Gdańska a raczej fotografka z Trójmiasta, zapraszam Cię do mojego studio, które mieści się w Gdańsku Wrzeszczu. Z przyjemnością wykonam dla Ciebie sesję zdjęciową również w innej lokalizacji na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni lub okolic Trójmiasta.  Bez względu na lokalizację sesji, zawsze pragnę stworzyć dla Ciebie naturalne zdjęcia, pełne swobody. Pokazujące Twoje prawdziwe piękno ale w niecodzienny, zjawiskowy sposób. Tworzę dla Ciebie fotografię łączącą minimalizm formy i bogactwo emocji i uczuć oraz zamiłowanie do naturalności i piękna.Na konsultacjach przed sesją ustalimy wszystkie szczegóły, opowiem o kolejnych etapach naszej współpracy. Abyś była pewna swojej decyzji.Sesja zdjęciowa ze mną jest swobodna, bezstresowa i daje Ci poczucie bezpieczeństwa, ponieważ ogarniam wszystko co jest do ogarnięcia a Tobie pozostawiam wolność wyboru na każdym etapie współpracy. (Na marginesie dodam, że każda sesja zawiera ciałopozytywną obróbkę artystyczną).

Fotografuję w miastach: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa przemyslaw-koronkiewicz fotograf gdansk pomorskie
Zdjęcia: 83

Przemysław Koronkiewicz

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Zajmuję się szeroko rozumianym portretem. Myślę, że do opisu estetyki moich fotografii można by użyć takich przymiotników jak: 'eksperymentalna', 'delikatna', czy 'konceptualna'. Tak przynajmniej słyszę od ludzi, którzy ją komentują. Mi samemu trudno jest mówić o mojej estetyce, czy stylu, bo im dłużej zajmuję się fotografią, tym wyraźniej widzę jak płynna jest to materia. Na pewno czymś, co charakteryzuje moje fotograficzne poczynania, jest stałe poszukiwanie nowych, nieznanych mi dotąd form. Staram się nie wpadać w oswojone, bezpieczne schematy, tylko stale szukać kadrów, które mnie samego będą w stanie zaskoczyć. Dzięki temu nie tylko stymuluję swoją kreatywność, ale też nieustannie się rozwijam. To trochę tak, jakby z każdą sesją uczyć się fotografii od nowa. Aby dowiedzieć się więcej o mnie, moim fotograficznym credo, a także aby zobaczyć pełne portfolio, zapraszam na moją stronę internetową oraz instagram.

Fotografuję w miastach: Gdańsk, Malbork, Słupsk, Kołobrzeg, Płock i 23 więcej...

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa alicja-dubiel fotograf opole opolskie
Zdjęcia: 46
Ceny usług fotograficznych od 500zł do 800zł

Alicja Dubiel

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Mam na imię Alicja. Specjalizuję się w fotografii reportażowej. Przed każdym zleceniem dogaduję z klientem wszystkie warunki i pod tym kątem tworzę swoją fotograficzną opowieść. Zdaję sobie sprawę z tego, żę reportaż też jest formą reklamy, dlatego dobór kadrów i kolorów ma tutaj ogromne znaczenie. Dodatkowo zajmuję się jeszcze fotografią tańca i akrobatyki powietrznej, fotografią portretową, modową. Tworzę lookbooki dla marek odzieżowych i chętnie biorę udział w kampaniach społecznych.Jeśli chcesz pokazać swoją firmę z jak najlepszej strony, to pomogę Ci stworzyć pakiet do pasowany do Twoich potrzeb. Publikacje wywiady: Magazyn modowy https://moveuxmag.com/webitorials/young-girl-old-art Wywiad: https://magazynopolski.pl/ludzie-z-pasja-w-swiecie-kreatywnych-reportazy-z/"Zupełnie inny świat" /Fotografia kreacyjna do artykułu "Gorzka prawda o zarabianiu na pasji" - Michał Kosel / Fotografia na okładkę książki "Gorzka prawda o przedsiębiorczości" - Michał Kosel / Fotografia na okładkę książkiWystawa "Siła KobieTY". Kampania promująca Klub Amazonek.Nie wykonuję reportaży z chrztu, roczku i komunii. Nie realizuję sesji brzuszkowych, noworodkowych itp.

Fotografuję w miastach: Opole, Darłowo, olesno, Kołobrzeg, Świnoujście i 42 więcej...

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa anna-ofierzynska fotograf poznan wielkopolskie
Zdjęcia: 46

Anna Ofierzyńska

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Dzień dobry, hej! Jestem Ania i uwielbiam robić zdjęcia. Kocham naturalność, uśmiech i niewymuszone emocje - i takie właśnie zdjęcia ode mnie dostaniesz. Chcesz uwiecznić ważny moment? Sesja narzeczeńska, ciążowa, rodzinna? A może marzy Ci się sesja portretowa? Twoja przyjaciółka wychodzi za mąż i organizujesz dla niej wieczór panieński? Przydałaby się więc sesja na wieczór panieński? Potrzebujesz zdjęć produktowych lub wizerunkowych dla swojej marki? Masz szalony pomysł i chcesz mieć z niego pamiątkę w formie zdjęć? Napisz, porozmawiajmy - i spotkajmy się na zdjęciach. Fotografuję: - sesja rodzinna - sesja ciążowa - sesja noworodkowa - sesja dziecięca - sesja portretowa - sesja wieczór panieński - 18-nastka fotograf - fotograf imprezy okolicznościowe - chrzciny fotograf - sesja biznesowa - sesja fashion - sesja wizerunkowa Jeśli jesteś zainteresowana/y - napisz do mnie na adres kontakt@ofierzynka.pl lub zadzwoń. (Poznań i okolice / ale dojadę wszędzie) PS więcej moich zdjęć znajdziesz tutaj: https://www.instagram.com/ofierzynka/ https://ofierzynka.pl/ Fotografia i film ślubny - https://dobre-emocje.pl/

Fotografuję w miastach: Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice i 11 więcej...

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa karolina-bulska fotograf czestochowa slaskie
Zdjęcia: 38

Karolina Bulska

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Zatrzymywanie emocji na zdjęciach towarzyszy mi od dawna. Teraz robię wszystko aby i innym pomóc zatrzymać wyjątkowy czas na fotografiach. Głównie pracuję na terenie Częstochowy i okolic - oczywiście istnieje możliwość dojechania w każde inne miejsce. 

Fotografuję w miastach: Częstochowa, Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań i 6 więcej...

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa anastasiia-donchenko fotograf gdansk pomorskie
Zdjęcia: 52

Anastasiia Donchenko

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Hej hej! Zajmuję się sesją portretową, rodzinną, love story oraz fotografią weselną na terenie Trójmiasta i nie tylko. Na moich sesjach zawsze panuje lekką i przyjemna atmosfera.Przed sesjami omawiamy wszystkie szczegóły odnośnie lokacji, odzieży, stylistyki, make-up’u i inne.Sesje się odbywają w plenerze albo w studio.Mam grono stałych klientów i mam z nimi prawie rodzinne relacji. Zostań kolejnym zadowolonym:) Jestem otwarta dla nowych niezwykłych pomysłów. Tak że zapraszam do kontaktu:)) Na instagramie możecie zobaczyć więcej: n.donchenko  

Fotografuję w miastach: Gdańsk, Warszawa, Gdynia, Sopot

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa agata-lukasz fotograf kwidzyn pomorskie
Zdjęcia: 62

Agata & Łukasz

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Zajmujemy się fotografią, czyli tym co kochamy robić. Fotografujemy razem, z dwóch perspektyw na świat. Jesteśmy z Wami w najważniejszych momentach Waszego życia- śluby - sesje narzeczeńskie- imprezy okolicznościowe (Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta...)- sesje kobiece/miłosne/rodzinne/dziecięce Serdecznie do nas zapraszamy!

Fotografuję w miastach: Kwidzyn, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Prabuty i 3 więcej...

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa marta-rzepka fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 34

Marta Rzepka

Fotograf na wieczór panieński Sopot

SESJE ZDJĘCIOWE Z KLASĄ MUZYKA, ZDJĘCIA I LUDZIE TO MOJE NAJWIĘKSZE PASJE. LUBIĘ OBSERWOWAĆ. I LUBIĘ WAM POKAZYWAĆ JAK WIDZĘ ŚWIAT, MUZYKĘ, WAS. SESJE ZDJĘCIOWE ZE MNĄ TO PROFESJONALIZM, WRAŻLIWOŚĆ, SMACZNE WINO I MIŁA ATMOSFERA. CHWILE DO KTÓRYCH BĘDZIESZ WIELOKROTNIE WRACAĆ Z PRZYJEMNOŚCIĄ. NAJWIĘKSZĄ NAGRODĄ JEST GDY TO TY SIĘ SOBIE PODOBASZ NA MOICH ZDJĘCIACH.PISZĄ O MNIE: MARTA RZEPKA TO NIEZWYKLE CZUŁY FOTOGRAF: NASTRÓJ, WRAŻLIWOŚĆ, EMPATIA SĄ GWARANTEM UDANEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ. MARTA TO TAKŻE ZNAWCZYNI DOBRYCH WIN, PIĘKNIE O NICH OPOWIADA. A POŁĄCZENIE DOBREJ MUZYKI I WINA NADAJE INTYMNOŚCI KAŻDEJ Z SESJI ZDJĘCIOWYCH. SESJA ZDJĘCIOWA U MARTY TO KLASA I KUNSZT. EFEKT GWARANTOWANY. WARTO TEŻ WSPOMNIEĆ, ŻE W BRANŻY KONCERTOWEJ PRACUJE ZE SWIATOWYMI GWIAZDAMI JAZZU, POPU ORAZ PIOSENKI. JEJ ZDJĘCIAMI ZACHWYCIŁY SIĘ TAKIE OSOBISTOŚCI JAK ZAZ, LP, KASIA KOWALSKA, SHANGUY, STACEY KENT, ALICJA MAJEWSKA ETC…

Fotografuję w miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Wrocław, Poznań i 10 więcej...

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa agata-grochala fotograf gdansk pomorskie
Zdjęcia: 172

Agata Grochała

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Mam na imię Agata i jestem fotografem. Oprócz fotografii zawodowo zajmuję się projektowaniem mostów. Lubię wyzwania, zarówno te życiowe jak i zawodowe. Uważam, że człowiek uczy się całe życie, dlatego staram się rozwijać w wielu dziedzinach, co sprawia mi też dużo satysfakcji.  Uwielbiam podróżować, sporo śmieszkować i poznawać nowych ludzi. Fotografia to moja ogromna pasja i sposób na szczęśliwe życie. Mam na imię Agata i jestem fotografem. Na swoim koncie mam reportaże ślubne, sesji narzeczeńskie, sesje z wieczorów panieńskich oraz reportaże z różnej wielkości eventów, w tym Dubaju. Oprócz fotografii zawodowo zajmuję się projektowaniem mostów. W fotografii nie ograniczam się tylko i wyłącznie do jednego typu z bardzo prostego powodu - chcę się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, a tym samym dawać moim klientom to co najlepsze. Lubię wyzwania, zarówno te życiowe jak i zawodowe. Uważam, że człowiek uczy się całe życie, dlatego staram się rozwijać w wielu dziedzinach, co sprawia mi też dużo satysfakcji. ✨. Głównym rdzeniem mojej działalności jest fotografia ślubna i fotografia dla firm (sesje wizerunkowe, fotografia eventowa). Robię również zdjęcia dla klientów indywidualnych, w zależności od potrzeb klienta. Od zawsze w moich działaniach jestem profesjonalistką. Wybierając branżę ślubną jako główny nurt fotografii, brałam udział w certyfikowanych szkoleniach, zarówno z zakresu przygotowań do reportażu, jak i wybór sprzętu, savoir vivre fotografa na weselu, czy postprodukcję, czyli retuszu zdjęć.Bardzo ważne jest dla mnie zadowolenie klienta, stąd w pierwszej kolejności dowiaduję się o jego potrzebach. Lubię nietuzinkowość, szalone pomysły, stąd jestem otwarta na odważne propozycje sesji. 😁. Dodatkowo tworzę aranżacje na wieczory panieńskie. Moje portfolio dostępne jest na stronie internetowej, instagramie i facebooku. Uwielbiam podróżować, sporo śmieszkować i poznawać nowych ludzi. Fotografia to moja ogromna pasja i sposób na szczęśliwe życie. 🤍 

Fotografuję w miastach: Gdańsk, Warszawa, Gdynia, Sopot, Toruń i 6 więcej...

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa dominika-lis-golebiewska fotograf koscierzyna pomorskie
Zdjęcia: 49

Dominika Lis-Gołębiewska

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Wykonuję sesje:wieczór panieński,plenery w kwiatach, lawendzie, rzepaku, makachokolicznościowesesje rodzinne,dziecięce,ciążowe,sesje par,fotografia biznesowa,eventy,portrety,zwierząt,fotografia modowa,lifestylefotografia produktowaitp.co do cen na pewno się dogadamy :)Trójmiasto, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Kaszubyjeśli dalej trzeba opłacić mój dojazd i przyjazdmój instagram gdzie jest więcej zdjęć /dominika_pstryka/zapraszam

Fotografuję w miastach: Kościerzyna, Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot i 5 więcej...

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa kolorowe-kadry fotograf gdansk pomorskie
Zdjęcia: 14

Kolorowe Kadry

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Marzysz o ponadczasowych i naturalnych zdjęciach ślubnych?Kadrach pełnych emocji, kolorów i światła?Cenisz sobie zarówno klasyczne portrety, jak i spontaniczne ujęcia?Wszystko to znajdziesz w mojej fotografii ślubnej 

Fotografuję w miastach: Gdańsk, Karwia, Warszawa, Pasłęk, Działdowo i 21 więcej...

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa oliwia-fiedor fotograf torun kujawsko-pomorskie
Zdjęcia: 81

Oliwia Fiedor

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Fotografuję w miastach: Toruń, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Bydgoszcz i 4 więcej...

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa victoria-argent-art fotograf gdansk pomorskie
Zdjęcia: 47

Victoria Argent Art

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Cześć! Mam na imię Wiktoria i jestem fotografem od ponad 7 lat. Wykonuję głównie zdjęcia portretowe, stylizowane i wszelkiego rodzaju reportaże. Działam na terenie województwa pomorskiego, ale mogę dojechać także w bardziej odległe miejsca.   Pamiątki ze ślubu, wesela, chrztu, urodzin i innych okazji zostają z Nami zawsze na wiele pokoleń dlatego warto w nie zainwestować. Zadbam o to, aby po obejrzeniu naszych wspólnych kadrów pojawił się uśmiech na Twojej twarzy.   W mojej ofercie znajdują się: + reportaż ślubny fotograficzny + odbitki + album fotograficzny+ reportaż z urodzin/wieczorów panieńskich/eventów+ zdjęcia do stron www/ biznesowe+ sesja indywidualna/stylizowana   Cennik zaczyna się od 250 zł, zmienia się w zależności od tego co wchodzi w skład usługi, proszę więc o kontakt w celu indywidualnej wyceny - chętnie umówię się wtedy na spotkanie czy telefon, aby omówić szczegóły. :)   Zapraszam na moje social media:https://www.facebook.com/VictoriaArgentArthttps://www.instagram.com/victoriaargent_art/

Fotografuję w miastach: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Reda i 2 więcej...

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa filip-wielechowski-fotografia fotograf trojmiasto pomorskie
Zdjęcia: 87

Filip Wielechowski Fotografia

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Klienci Biznesowi:sesje biznesowe mobilne studio reportaż / eventyKlienci Indywidualni:imprezy okolicznościowe sesje w studio i w plenerzeDodatkowo:zaawansowany retusz panoramy 360° / wirtualne spacery fotografia produktowaNOWOŚĆ:Sesja dziecięca lot balonem / boxy w studiu przy stacji Gdańsk Żabianka SKMJedyny w swoim rodzaju kosz z balonem - stworzony wyłącznie na potrzeby naszego studio!Ceny od 200 zł. Oferta dostępna dla szkół i przedszkoli.Więcej info - https://www.wielechowski.net/sesja-dziecieca

Fotografuję w miastach: Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

portfolio fotografa w-kadrze-rudej-fotografia-laura-skrobotowicz fotograf gdynia pomorskie
Zdjęcia: 53

W Kadrze Rudej Fotografia Laura Skrobotowicz

Fotograf na wieczór panieński Sopot

Cześć :) Mam na imię Laura i z wielką przyjemnością zatrzymam w swoim kadrze ważną dla Ciebie chwilę czy okres w życiu :) A może potrzebujesz dodać sobie nieco pewności siebie? Chętnie pomogę! ;)  Serdecznie zapraszam na sesje zdjęciowe na terenie Trójmiasta i okolic :) Wykonuje następujące sesje:  * Portretowe * Rodzinne * Narzeczeńskie * Ciążowe * Okolicznościowe * Zwierząt * Zdjęcia do mediów społecznościowych Zapraszam do kontaktu mailowego, telefonicznego lub poprzez stronę na FB, gdzie można zobaczyć więcej moich zdjęć :)  

Fotografuję w miastach: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Reda, Rumia i 3 więcej...

Fotografuję w zakresie: Wieczór Panieński Sopot

Następna strona

Aktualnie wyświetlana lista fotografów

Wieczór Panieński Sopot

Jesteś fotografem wykonującym Zdjęcia z Wieczorów Panieńskich w Sopocie lub reprezentujesz studio fotograficzne z Sopotu i chcesz promować swoje zdjęcia w nowych miejscach? Nie czekaj, dołącz do nas i zaprezentuj swoje portfolio za darmo dla tysięcy osób właśnie szukających Fotografów wykonujących zdjęcia na Wieczorach Panieńskich z Sopotu. Być może ktoś teraz szuka właśnie Ciebie. Zapraszamy!