portfolio zdjecia znany fotograf studio-fotografii-artystycznej-laura-bak
portfolio fotografa studio-fotografii-artystycznej-laura-bak fotograf lublin lubelskie
ul. Czechowska 24/2, Lublin strona internetowa pokaż numer telefonu

zdjęcia: 28
wyświetlenia: 96

Studio Fotografii Artystycznej. Laura Bąk Fotograf Lublin

Cześć, jestem Laura i od ponad 13 lat oddaję się swojej pasji - fotografii artystycznej. Dla mnie to nie tylko hobby, to prawdziwa miłość, która trwa i rozwija się każdego dnia. To ona sprawia, że widzę świat inaczej, że odkrywam piękno w każdym detalu i chwili. Moje zdjęcia to nie tylko obrazy - to historie, emocje i charaktery. Tworzę, uszlachetniam i podkreślam to, co najpiękniejsze w każdej osobie, którą mam przyjemność fotografować. To dla mnie wyjątkowe doświadczenie, które pozwala mi poznać ludzi od najgłębszych emocji po najjaśniejsze uśmiechy.

W moim Studio Fotografii Artystycznej oferuję sesje indywidualnie szyte na miarę. Każda sesja jest wyjątkowa, bo każda osoba, którą fotografuję, jest inna. Studio powstało w 2019 roku i mieści się w samym sercu Lublina. To dla mnie miejsce, w którym mogę spełniać swoje marzenia i tworzyć piękne wspomnienia dla innych. Jestem wdzięczna każdej osobie, która zaufała mi i pozwoliła mi być częścią jej historii.

Dla mnie fotografia to nie tylko praca, to sposób wyrażenia siebie, sposób na pokazanie świata takim, jakim go widzę. Jestem gotowa podzielić się tą miłością do fotografii z Tobą. Zapraszam do mojego Studio Fotografii Artystycznej, gdzie razem stworzymy niezapomniane chwile i zdjęcia, które zachowają wspomnienia na zawsze.

Zgłoś nadużycie