portfolio zdjecia znany fotograf super-foto-maciej-szebiotko

Super Foto Maciej Szebiotko Fotograf Poznań

Fotografuję również w miastach: Gniezno, Jarocin, Pleszew, Zielona Góra, Słupsk, Piła, Chodzież, Wągrowiec, Kalisz, Leszno, Konin, Turek, Kościan

Fotografią zajmuję się zawodowo od 10 lat. Prowadzę również w Poznaniu studio fotograficzne w którym wykonuję sesje portretowe, biznesowe, rodzinne czy produktowe. Specjalizuję się w fotografii ślubnej, wizerunkowej, ciążowej oraz rodzinnej. Wykonuję także reportaże z eventów i konferencji. Zapraszam do umówienia spotkania w moim studio w którym poromawiamy na temat sesji, zaprezentuję szerokie portfolio, pokażę rodzaje albumów które mogę dla Ciebie zaprojektować. 

Pakiety cenowe

Fotografia ślubna - Pakiet All inclusive +

2900

Pakiet zawierający reportaż od przygotowań do ślubu po oczepiny włącznie, sesję ślubną w innym dniu oraz personalizowany album.

Pakiet obejmuje:

  • Fotografowanie od przygotowań do oczepin włącznie. Sesję ślubną wykonuję w innym dniu i jest ona wielogodzinna. Otrzymujecie nie mniej jak 800 starannie opracowanych zdjęć nagranych na spersonalizowany nośnik pendrive (zdjęcia w pełnej jakości). W cenie pakietu wliczona jest także fotoksięga (sztywne karty ok. 800 g również z pełną personalizacją - grawer, szeroki wybór okładek, 20 rozkładówek = 40 stron, projekt otrzymujecie do wglądu). Dojazd do 100 km gratis.

Zobacz zdjęcia

Fotografia ślubna - Pakiet All inclusive

2400

Reportaż z dnia ślubu od przygotowań do oczepin włącznie wraz z sesją ślubną wykonywaną w innym dniu.

Pakiet obejmuje:

  • Fotografowanie od przygotowań do oczepin włącznie. Sesję ślubną wykonuję w innym dniu i jest ona wielogodzinna. Otrzymujecie nie mniej jak 800 starannie opracowanych zdjęć nagranych na spersonalizowany nośnik pendrive (zdjęcia w pełnej jakości). Dodatkowo wydaję 60 wywołanych zdjęć w formacie 15x23 cm w eleganckim pudełeczku. Dojazd do 100 km gratis.

Zobacz zdjęcia

Sesja ciążowa

360

Sesje brzuszkowe wykonuję zarówno w studio jak i we wnętrzach naturalnych czy plenerze.

Pakiet obejmuje:

  • Sesję możemy wykonać w moim studio, lub w zaciszu domowym - gdzie czujecie się komfortowo i bezpiecznie a także gdy aura sprzyja - w plenerze. Przy umawianiu terminu sesji ustalamy gdzie sesja miałaby być wykonana.
  • W przypadku sesji domowej / plenerowej w cenie 360 zł otrzymujecie nie mniej jak 30 wyselekcjonowanych i starannie opracowanych zdjęć w wersji cyfrowej oraz 15 wywołanych zdjęć na wysokiej klasy papierze fotograficznym w formacie 15x21 cm.
  • W przypadku sesji wykonywanej w studio podana cena obejmuje 8 starannie opracowanych portretów wraz z odbitkami formatu 15x21 cm,
  • Pliki cyfrowe wydaję w pełnej jakości.
  • Dodatkowo polecam wykonanie albumiku, który będzie wspaniałym nośnikiem wspomnień.

Zobacz zdjęcia

Zgłoś nadużycie