portfolio fotografa zaneta-kostrzewa fotograf turek wielkopolskie
Zdjęcia: 37

Żaneta Kostrzewa

Fotograf Fashion, Fotografia modowa Turek

Mam na imię Żaneta i mam 22 lata. Od lat pasjonuję się fotografią i wiążę z nią moją przyszłość. Jestem wielką entuzjastką sztuki oraz tatuażu. Lubię poznawać nowych ludzi i nawiązywać ciekawe współprace. Skontaktuj się ze mną, a stworzymy coś pieknego!  

Fotografuję w zakresie: Fashion Turek

portfolio fotografa zatrzymacwspomnieniapl fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 91

zatrzymacwspomnienia.pl

Fotograf Fashion, Fotografia modowa Turek

Wszystko zaczęło się od pary przyjaciół, których połączyła fotografia, a dziś zatrzymacwspomnienia.pl to już 6 osób, o bardzo zróżnicowanych charakterach. Jako zespół odnajdujemy się w każdych warunkach i zarażamy uśmiechem. Skupiamy się na zatrzymaniu w kadrze najważniejszych dla Was chwil i emocji.

Fotografuję w zakresie: Fashion Turek

avatar
Zdjęcia: 56

Joanna Dąbrowska

Fotograf Fashion, Fotografia modowa Turek

Jestem fotografem i grafikiem komputerowym.Wykonuję:- reportaże z chrzcin, urodzin, komunii oraz innych imprez okolicznościowych- sesje w studio i plenery: rodzinne, dziecięce, ciążowe, narzeczeńskie - sesje wizerunkowe- zdjęcia produktowe (białe tło lub aranżacja)Zajmuję się ponadto retuszem zdjęć, wykonuję również grafiki ze zdjęciem na potrzeby...

Fotografuję w zakresie: Fashion Turek

Fashion Turek

Jesteś fotografem wykonującym Zdjęcia Modowe, Fashion z Turek lub reprezentujesz studio fotograficzne z Turek i chcesz promować swoje zdjęcia w nowych miejscach? Nie czekaj, dołącz do nas i zaprezentuj swoje portfolio za darmo dla tysięcy osób właśnie szukających Fotografów Modowych, Fashion z Turek. Być może ktoś teraz szuka właśnie Ciebie. Zapraszamy!

Zarejestruj się
portfolio online dla fotografow