portfolio zdjecia znany fotograf vr-graf-witold-hejnowicz
portfolio fotografa vr-graf-witold-hejnowicz fotograf nowy-sacz malopolskie
Boguszowa 3, 33-300 Boguszowa strona internetowa pokaż numer telefonu

zdjęcia: 25
wyświetlenia: 43
opinie: 0

VR-GRAF Witold Hejnowicz Fotograf Nowy Sącz

Fotografuję również w miastach: Grybów, Gorlice, Stary Sącz, Krynica Zdrój, Piwniczna, Muszyna, Brzesko, Limanowa

Fotografia z drona (Autel EVO III Pro), termowizja dronem, fotografia produktowa i krajobrazowa, panoramy sferyczne, wirtualne spacery po obiektach i nieruchomościach.

Najczęściej wykonuję fotografie połączone z tworzeniem strony internetowej oraz fotografię architektury i panoramy sferyczne na potrzeby wirtualnych spacerów po nieruchomościach. Dodatkowe ujęcia z drona pozwalają Klientowi wczuć się w atmosferę obiektu i określić swoje nim zainteresowanie bez potrzeby poświęcania czasu na dodatkowe podróże. Korzystając jednocześnie z kamery termowizyjnej można sprawdzić jakość izolacji, określić zużycie połaci dachowych - a to ważne i niestety często pomijane zagadnienia pomijane przy zakupie nieruchomości.

Od ponad 20 lat działam w branży informatycznej i fotograficznej, przygotowuję aplikacje i strony www, jestem współtwórcą m.in. oprogramowania do wirtualnych strzelnic. Hobbystycznie uwielbiam fotografię przyrodniczą.

Nie wykonuję zdjęć z imprez rodzinnych typu śluby, wesela itp.

Pakiety cenowe

nieruchomośc typu niewielki dom

800

Wykonanie panoramy sferycznej znad obiektu, do 8 panoram sferycznych wewnątrz obiektu, połączenie wszystkiego w podstawowy spacer wirtualny udostępniany online oraz jako samodzielny odtwarzacz do uruchomienia na komputerach bez podłączenia do internetu.

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie