najlepszy znany zdjecie w tle fotograf wiktoria-wawrzeniecka
portfolio wiktoria-wawrzeniecka fotograf warszawa mazowieckie

zdjęcia: 30
wyświetlenia: 85
komentarze: 0

Wiktoria Wawrzeniecka Fotograf Warszawa

Hej, nazywam się Wika, od dawna zajmuje się fotografią, z początku traktowałam to jako hobby, które na przestrzeni lat zamieniało się w pasje i sposób na życie. W 2018 roku ukończyłam Technikum Fotograficzne w Warszawie, a w 2019/2020 miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach na Warszawskiej Wyższej Szkole Fotografii i Grafiki. Pandemia zmieniła na krótko moje plany, ale wróciłam z dwojoną siłą i chęcią do pracy! Zajmuje się dużą ilością projektów, cały czas się doszkalam i uczę by podnosić jakość świadczonych przeze mnie usług! Największa satysfakcja jest wtedy gdy widzę progres!

Na sesji jak i w życiu jestem kontaktowym i rozmownym człowiekiem, lubię puścić dobra muzykę, rozluźnić atmosferę i zostawić nie tylko dobre zdjęcia, ale i fajne wspomnienia!

Można mnie też znaleźć w całkiem miłej kawiarni, gdzie parzę świetna kawę, jak i od czasu do czasu robię ciekawe foty!

Serdecznie zapraszam was do współprac! 

Zakres pracy

Pakiety cenowe

Sesja plenerowa

115

Chcesz ciekawe zdjęcia w wybranym przez siebie miejscu? Sesja z flarami dymnymi w lesie? A może, prosta i łatwa sesja na tle zabytków, które wpadły Ci w oko? Od najprostszych po bardziej artystyczne zdjęcia! Razem możemy zrealizować wiele pomysłów, które mam w głowie! nie potrzeba Ci żadnego doświadczenia w pozowaniu, wystarczy tylko, że pojawisz się na sesji, a ja wszystko Ci pokaże od A do Z!

Pakiet obejmuje:

  • -1 h sesje w plenerze w wybranym miejscu,
  • -8 zdjęć po obróbce,
  • - korekta kolorów i retusz skóry,
  • - możliwość dodania wybranych efektów ( dodatkowo płatne/ zalezne od stopnia skąplikowania)
  • -zdjęcia wybieramy na miejscu.

Zobacz zdjęcia

Kobieca sesja w domowym studio

100

Chcesz się poczuć bardziej kobieco i atrakcyjnie? Marzysz o zdjęciach w kolorowych kwiatach lub wannie pełnej mleka? Martwisz się, że nie poradzisz sobie lub nie jesteś zbyt odważna? Mylisz się! Każdy z nas jest piękny na swój sposób, a wytyczone kanony piękna przez magazyny i wychudzone modelki, nie powinno dawać Ci przykładu do naśladowania! Na mojej sesji poczujesz się dobrze, komfortowo oraz pewnie siebie! Marzy Ci się sesja z mocnym, kobiecym makijażem, z przyjaciółką, a może artystyczne? Śmiało! Głowę mam pełną pomysłów, dobrze i produktywnie wykorzystamy wspólny czas na sesji! Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, wszystko Ci pokaże!

Pakiet obejmuje:

  • - Godzina do półtorej pracy w studio domowym,
  • - 10 gotowych zdjęć po podstawowej obróbce,
  • - pomoc asystenta, ( w razie potrzeby)
  • - makijażystka ( +50 zł w zależności od trudności wykonania makijażu)

Zobacz zdjęcia

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Galerie, w których znajdują się moje zdjęcia:
Zdjęcia Warszawa, Portrety, Fotografia Portretowa, Zdjęcia Warszawa, Sesje Zdjęciowe Warszawa, Zdjęcia Czarno Białe (Black&White) Warszawa, Zdjęcia po Retuszu Warszawa, Artystyczne Zdjęcia Warszawa, Sesje Biznesowe, Zdjęcia Wizerunkowe Warszawa, Jesienne Sesje Zdjęciowe Warszawa

Komentarze

Fotograf Warszawa, Portret Warszawa, Sesje zdjęciowe Warszawa, Black & White Warszawa, Retusz i obróbka zdjęć Warszawa, Fotografia artystyczna Warszawa, Fotografia Biznesowa Warszawa, Jesienne sesje zdjęciowe Warszawa