portfolio zdjecia znany fotograf wnuku-robi-zdjecia
portfolio fotografa wnuku-robi-zdjecia fotograf szczecin zachodniopomorskie

zdjęcia: 30
wyświetlenia: 907
opinie: 0

WNUKu robi zdjęcia Fotograf Szczecin

Fotografuję również w miastach: Gryfino, Stargard, Police, Goleniów, Międzyzdroje, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Kołobrzeg, Koszalin, Sopot, Gdynia, choszczno, Zielona Góra, Piła, Bydgoszcz , Wałcz, Nowogard

"Dobrego fotografa tematycznego nie wyróżnia umiejętność wykonywania zdjęć, a dogłębna znajomość tematu, który fotografuje."

 

Jestem fotografką ze Szczecina, ale od czasu do czasu podróżuję po całym kraju. Specjalizuję się w fotografii koni i jeździectwa. Moje kilkuletnie doświadczenie w fotografii oraz ponad pół życia spędzone w siodle pozwalają na profesjonalne podejście do tematu fotografii jeździeckiej. Wykonywałam wiele sesji zdjęciowych dla osób prywatnych, ale miałam również przyjemność cykać fotki do użytku komercyjnego/marketingowego związanego z końmi dla znanych marek jeździeckich. Nieraz biegałam wzdłuż płotu parkuru lub placu robiąc fotoreportaże z treningów czy zawodów rangi regionalnej oraz ogólnopolskiej. Współpracowałam z hodowlami oraz stacjami ogierów, wykonując zdjęcia hodowlane oraz prezentacje koni do katalogów. Zdarzyło mi się nawet sfotografować infrastrukturę na potrzeby ośrodka jeździeckiego! W 2021 roku moje zdjęcia zostały wyróżnione w największym w Polsce konkursie dla profesjonalnych fotoreporterów - Grand Press Photo.

Jednak moim "konikiem" są sesje tematyczne – mam wiele ciekawych pomysłów, pomagam w doborze stroju i rekwizytów oraz organizacji i wyborze najbardziej psującego miejsca. Biorę pod uwagę charakter, jak i umiejętności pary koń-jeździec podczas pracy, by przyjemnością było nie tylko oglądanie finalnych zdjęć, ale również czas spędzony podczas pozowania.

 

Dla osób niezwiązanych z jeździectwem, chcących zapozować obok konia, organizuję wypożyczenie koni z współpracujących ośrodków jeździeckich na terenie Szczecina i w jego okolicach.

Wykonuję również plenerowe sesje zdjęciowe bez udziału koni.

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie