portfolio zdjecia znany fotograf zuzanna-wyzykowska
portfolio fotografa zuzanna-wyzykowska fotograf warszawa mazowieckie

zdjęcia: 170
wyświetlenia: 150
opinie: 0

Zuzanna Wyżykowska Fotograf Warszawa

Fotografuję również w miastach: Białystok, Kobyłka, Wołomin, Hajnówka, Zielonka, Ząbki, Radzymin, Łomianki, Marki

Szukasz profesjonalistki, która jest wszechstronna, twórcza i ogarnie zarówno chrzest, komunię, jak i ... portrety? Dobrze trafiłeś/aś! Jestem mamą fotografką – to od pojawienia się na świecie córek - Róży, a potem Poli, zaczęła się moja przygoda z fotografią. Jako młody rodzic, chcący uwiecznić każdą chwilę z dziećmi, wygrzebałam z zakamarków szafy aparat i… zakochałam się na zabój! Teraz nie rozstaję się z nim,  a miłość do fotografii wzrasta z każdą kolejną sesją. Uwielbiam pełne emocji portrety, a oprócz tego wykonuję również sesje rodzinne, ciążowe, okolicznościowe (komunie, chrzty, etc.), wizerunkowe, gimnastyczne oraz portrety dorosłych. Posiadam 5-letne doświadczenie, ciągle się rozwijam i inwestuję w sprzęt oraz swój rozwój. :)

Lubię naturalność. Na sesjach nie używam wyszukanych strojów i gadżetów. Aparat, blenda i dobra pogoda – to mi wystarczy, żeby stworzyć klimat i dobre zdjęcia! Chociaż lubię też artystycznie zaszaleć. Najczęściej fotografuję w plenerze. Lubię naturę, kwiaty i w każdej porze roku znajduję coś niesamowitego. Mimo to sesje w studio czy w Waszych domach, również nie są mi obce. Jeśli lubisz naturalne zdjęcia, zatrzymane bezcenne rodzinne chwile oraz portrety ukazujące duszę – zapraszam do siebie.

Poza fotografią interesuje się muzyką poważną, malarstwem, filmami science-fiction, astronomią oraz uwielbiam podróżować z rodziną. Z wykształcenia jestem historyczką sztuki.

Dojądę w cenie do Warszawy oraz okolicznych miejscowości. 

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Wczytaj więcej zdjęć

Pakiety cenowe

Sesja rodzinna - reportażowo-portretowa (par, kobieca, ciążowa, etc.)

450

Sesja wykonana w plenerze - we wskazanym przeze mnie lub przez Państwa miejscu (mogę wykonać zdjęcia również w Waszym mieszkaniu). :)

Pakiet obejmuje:

  • 450 zł - 10 zdjęć w formie elektronicznej
  • 550 zł - 20 zdjęć w formie elektronicznej
  • 650 zł - 35 zdjęć w formie elektronicznej
  • - za zdjęcia powyżej 35 zdjęć - 15 zł za każde

Zobacz zdjęcia

Sesje portretowe - do portfolio, artystyczne

550

- 5 zdjęć w wersji elektronicznej Cena może ulec zmianie w zależności od rodzaju sesji. (Zdjęcie biznesowe - na LinkedIn w domowym studio -200 zł 3 zdjęcia)

Zobacz zdjęcia

Komunia Święta - pakiet podstawowy

700

- Zdjęcia z przyjęcia komunijnego - Portrety rodzinne - 2,5 h (powyżej 2,5 godzin - dodatkowo płatne) - ok. 80 obrobionych zdjęć w wersji elektronicznej - 30 odbitek (Mogę przyjechać też na koniec mszy i zrobić zdjęcia portretowe dziecka oraz z rodziną w kościele - koszt 850 zł)

Komunia Święta - pakiet PREMIUM

950

-Zdjęcia z przygotowań -Zdjęcia w kościele przed i po uroczystości oraz przed kościołem -Zdjęcia reportażowe w czasie przyjęcia -Portrety rodzinne -ok. 150 obrobionych zdjęć w wersji elektronicznej - 50 odibtek

Chrzest Święty - pakiet podstawowy

480

-Uroczystość w kościele -Zdjęcia rodzinne w kościele oraz przed kościołem - 40 obrobionych zdjęć w wersji elektronicznej - 15 pamiątkowych odbitek (Jeśli zdjęć wyjdzie więcej, bo np. na uroczystości będzie bardzo liczna rodzina, co się wiąże z większą ilością portretów, naturalnie tych zdjęć wyślę więcej). Zdjęcia na terenie Kobyłki lub Wołomina - 400 zł

Chrzest Święty - Pakiet STANDARD

750

- Uroczystość w kościele - Portrety rodzinne w kościele lub przed kościołem - Reportaż z przyjęcia - do 2,5 h (powyżej dodatkowo płatne) - Zdjęcia rodzinne w czasie przyjęcia - ok. 100 zdjęć w wersji elektronicznej - 30 pamiątkowych odbitek

Chrzest Święty - pakiet PREMIUM

950

- Przygotowania do chrztu w domu - Uroczystość w kościele - Portrety rodzinne w kościele lub przed kościołem - Reportaż z przyjęcia - do 2,5 h (powyżej dodatkowo płatne) - Zdjęcia rodzinne w czasie przyjęcia - ok. 160 zdjęć w wersji elektronicznej - 50 pamiątkowych odbitek

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz