portfolio zdjecia znany fotograf adanti-studio
portfolio fotografa adanti-studio fotograf czestochowa slaskie

zdjęcia: 52
wyświetlenia: 387
opinie: 0

Adanti Studio Fotograf Częstochowa

Fotografuję również w miastach: Katowice, Łódź, Kielce, Wrocław, Opole, Kraków, Piotrków Trybunalski, Bielsko-Biała, Gliwice, Wieliczka, Wieluń, Zabrze, Myszków, Olkusz, olesno, Siedlce, Pabianice, Suwałki, Szczyrk, Zakopane, Sandomierz, Radomsko, Zgierz, Kłobuck, Lubliniec, Jelenia Góra, Wałbrzych, Kutno

Na wesela realizowane od listopada do kwietnia na każde zlecenie foto+video udzielamy rabatu!

Na wesela realizowane w dniach poniedziałek - piątek udzielamy rabatu!

Zajmujemy się głównie produkcją filmów i zdjęć z uroczystości ślubnych. Przez wiele lat naszej działalności realizowaliśmy zlecenia od wielu instytucji ( np. wieloletnią obsługę Zlotów Kombatantów Wojskowych, Synów Pułku, Kronikę Mistrzostw Fryzur i Makijażu Artystycznego, jubileusze zakładów pracy, niezliczone studniówki i komunie), traktujemy to jednak jako epizody.
Film weselny to nie tylko sprawne nagranie i precyzyjny montaż. Projektujemy indywidualne okładki filmów DVD w oparciu o wykonane zdjęcia weselne według własnych szablonów lub oczekiwań klienta. Płyty DVD mają interaktywne menu z animowanym wyborem scen.
Album ślubny może mieć formę wydrukowanej książki na wysokiej jakości papierze kredowym w twardej skórzanej inkrustowanej oprawie według indywidualnego projektu w porozumieniu z klientem.
Jak często spotkaliście propozycję: "cenę dostosowujemy do możliwości klienta", "koszt usługi ustalamy indywidualnie na spotkaniu"? My nie różnicujemy klientów. U nas wszystko jest jasne i oczywiste.

Wybierając połączoną usługę film + foto proponujemy atrakcyjny rabat.

Filmy rejestrujemy w technologii Full HD 1920x1080 oraz na życzenie 4K.

Do rejestracji dźwięku stosujemy mikrofony o charakterystyce dookólnej lub kierunkowej, dobieranej w zależności od rodzaju i miejsca nagrania.

Dla uzyskania jeszcze lepszej jakości ścieżki muzycznej stosujemy zewnętrzne rejestratory cyfrowe, nagrywające dźwięk źródłowy.

Na życzenie film przygotowujemy z dźwiękiem przestrzennym Dolby Digital 5.1.

Realizując zlecenie zawsze posiadamy zapasowy aparat i kamerę.

Zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie