portfolio fotografa tomasz-hodun fotograf suwalki podlaskie
Zdjęcia: 76
Ceny usług fotograficznych od 1000zł do 4500zł

Tomasz Hodun

Fotograf Gliwice

Cześć, przejrzałeś już setki ofert i wszystkie zdjęcia wydają Ci się podobne i powtarzalne ?Szukasz słodkich foci, czy wyjątkowych fotografii z duszą ?Ciekawe portrety, kadry reportażowe, sesje plenerowe w wyjątkowych lokalizacjach.Sesje biznesowe podkreślające potwierdzające Twój profesjonalizm.Nienachalna i ponadczasowa obróbka.Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.Wykonuję zdjęcia:sesje wizerunkoweportrety biznesowesesje procesów produkcyjnychsesje wnętrz i nieruchomościeventyimprezy okolicznościowesesje reklamowezdjęcia produktowesesje ślubne, rodzinne, okolicznościowenietypowe realizacjezdjęcia z dronaDysponuję studiem stacjonarnym i mobilnym - mogę dojechać z profesjonalnym tłem i oświetleniem do siedziby Klienta w całym kraju.Realizuję kampanie fotograficzne na potrzeby social mediów (facebook, instagram), przygotowuję scenariusz sesji w porozumieniu z klientem, przedstawiam inspiracje, proponuję lokalizacje, sugeruję typ oświetlenia.Zapraszam serdecznie :) Tomasz HodunFotograf Białystok Suwałki Łomża Warszawa Łódź Kraków Katowice Wrocław Poznań Gdańsk Olsztyn Lublin Rzeszów SzczecinCzęsto jeżdżę po Polsce, więc piszcie o wolny termin, jest szansa że uda się dograć temat :)[email protected]

Fotografuję w miastach: Suwałki, Kielce, Warszawa, Kraków, Wrocław i 200 więcej...

portfolio fotografa magdalena-krzak-fotografia fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 24

Magdalena Krzak Fotografia

Fotograf Gliwice

Zatrzymuję w kadrach wspomnienia – chwil dla Was ważnych, wyjątkowych, magicznych, pełnych emocji. To właśnie emocje są dla mnie najważniejsze. Próbuję pokazać Waszą radość, szczęście, zachwyt, wzruszenie, a przede wszystkim miłość. Jeśli bliskie Waszemu sercu są naturalne, ponadczasowe zdjęcia, jeśli podobnie patrzymy na świat – zapraszam serdecznie! Fotografia ślubna i fotografia rodzinna to najbliższe mi tematy. Choć przyznaję, że lubię też wyzwania – jeśli masz dla mnie jakieś, czekam na maila. Mieszkam w Gliwicach. Reportaże ślubne wykonuję głównie na Górnym i Dolnym Śląsku, w Małopolsce i okolicach Warszawy. Ale jeśli mnie zaintrygujecie, mogę dla Was zrobić zdjęcia na końcu świata  Prywatnie – żona, mama i poddana dwóch kotów.

Fotografuję w miastach: Gliwice, Tychy, Szczyrk, Ustroń, Strzelce Opolskie i 24 więcej...

portfolio fotografa foto-graf-tomasz-bacza fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 58

Foto-Graf Tomasz Bacza

Fotograf Gliwice

Jestem Fotografem. Moja przygoda z fotografią zaczęła się od pasji i zamiłowania do szeroko pojętego piękna, które można uchwycić za pomocą obiektywu aparatu. Z czasem pasja ta przekształciła się w zawód, który kocham. W 2015 roku ukończyłem studia podyplomowe na WSTi z zakresu Fotografii i Cyfrowej Edycji Obrazu. Robiąc zdjęcia staram się nie tylko zachowywać chwile, ale również pracować z ludźmi, tak aby pomóc dostrzec im samego siebie. Fotografia pozwala wydobyć z ludzi ich emocje i bywa ona lepszym zwierciadłem niż lustro, ponieważ pokazuje naturalną stronę człowieka, często skrywaną w życiu codziennym. Poprzez fotografię staram się współpracować z ludźmi tak by zaczęli dostrzegać w sobie pozytywy i piękno. Moja dewizą jest hasło „Chcesz dostrzegać piękno wokół, zobacz je najpierw w samym sobie, każdy z nas jest Piękny”. Słowa te prowadzą mnie od samego początku mojej przygody z fotografią i dają mi siłę do odkrywania wspaniałych osobowości, które kryją się w każdym z nas. www.foto-graf-tb.pl

Fotografuję w miastach: Gliwice, Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice i 3 więcej...

portfolio fotografa zuza-malina fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 12

Zuza Malina

Fotograf Gliwice

Jestem fotografem i choć mieszkam w Gliwicach, z obiektywem spotkacie mnie w różnych częściach Polski i poza nią. Fotografia jest moją wieloletnią pasją, którą z czasem przekułam w zawód. Kocham to, co robię i nieustannie szlifuję swoje umiejętności. Specjalizuję się w fotografii ślubnej, rodzinnej i dziecięcej. Chętnie podejmuję się nowych wyzwań. W fotografii skupiam się na ludziach i ich emocjach. Mam pełną świadomość, że to od mojej pracy zależy jaką pamiątkę otrzymacie. Wkładam pełne zaangażowanie w to co robię, żebyście po latach mogli pochylić się nad fotografią i poczuć magię minionych chwil. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i - mam nadzieję - do zobaczenia przed obiektywem!

Fotografuję w miastach: Gliwice, Kraków, Kraków, Katowice, Sosnowiec i 7 więcej...

portfolio fotografa justyna-rogatko fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 236

Justyna Rogatko

Fotograf Gliwice

Stań przed moim obiektywem 📸Wysokiej jakości fotografie, których potrzebujesz!Stwórzmy wspólnie najlepszą pamiątkę lub materiał reklamowy. Obojętnie czy prowadzisz sklep z pamiątkami, salon fryzjerski, szkołę tańca czy studio tatuażu - warto zadbać o najwyższą jakość zdjęć, aby móc przedstawić swoje usługi przyszłym klientom. A może gastronomia? Przede wszystkim jemy oczami więc pokażmy to, co w twojej kuchni najlepsze! 🍉🍒🍅 Smaczne dania, piękne desery, orzeźwiające koktajle, najlepsza kawa, backstage z przygotowań, detale wystroju i najlepszą atmosferę. Organizujesz wydarzenie? Stwórz album, w którym pokażesz, że wszystko wyszło wspaniale!napisz na facebooku 👌 pisz na maila - [email protected] zadzwoń - 794 244 887 Zobacz całe portfolio na www.progate.media.pl

Fotografuję w miastach: Gliwice, Katowice, Bielsko-Biała, Gliwice, Zabrze i 8 więcej...

portfolio fotografa krzysztof-bialy-fotografia fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 13

Krzysztof Biały Fotografia

Fotograf Gliwice

Fotografuję w miastach: Gliwice, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko-Biała i 10 więcej...

portfolio fotografa aleksandra-lysiuk fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 30

Aleksandra Łysiuk

Fotograf Gliwice

Zajmuję się fotografią wnętrz i nieruchomości oraz kreatywną fotografią produktową. Serdecznie zapraszam do współpracy architektów i projektantów wnętrz, pośredników nieruchomości, właścicieli lokali usługowych, właścicieli nieruchomości na sprzedaż i wynajem, osoby chcące zaprezentować swoje wyjątkowe produkty.

Fotografuję w miastach: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Ruda śląska i 1 więcej...

portfolio fotografa martyna-kusmij fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 78

Martyna Kuśmij

Fotograf Gliwice

Witam! Jestem tancerzem z aparatem!Zajmuję się fotografią portretową, eventową/reportażową, biznesową i wiele innych. Przygotowuję relacje zdjęciowe z obozów, kolonii, zawodów, eventów biznesowych etc.Oprócz zdjęć nagrywam oraz montuję różnego rodzaju teledyski, relacje z wydarzeń, nagrywki taneczne, vlogi, rolki, tikotki i wiele innych. Rozwijam się również w kierunku social media manager i wykorzystuję fotografię oraz filmowanie w celach rozwijających profile pod względem dobrej jakości zdjęć i filmów oraz ciekawych spersonalizowanych instastories, reelsów, itp.Po pełną ofertę zapraszam na email [email protected]óbmy razem coś pięknego! 

Fotografuję w miastach: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Chorzów i 1 więcej...

portfolio fotografa wojtek-wojciechowski fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 12

Wojtek Wojciechowski

Fotograf Gliwice

Fotokultura zajmuje się głównie fotogrfią produktową oraz wizerunkową. Z wielką radością i pasją realizujemy także reportaże.

Fotografuję w miastach: Gliwice, Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice i 1 więcej...

portfolio fotografa hanna-hajduk fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 67

Hanna Hajduk

Fotograf Gliwice

FOTOGRAFIA (NIE)ZWYKŁEJ CODZIENNOŚCIWykonuję sesje kobiece, sensualne, ciążowe, plenerowe. Uwielbiam wychodzić z Wami również w parze i uwiecznić mniejsze i większe miłostki. Fotografuję na małych spotkaniach lub imprezach okolicznościowych, np. wieczór panieński, baby shower, uroczystość rodzinna. Zatrzymuję piękne momenty i wspomnienia na dłużej - uwielbiam Wasze czułości, wzruszenia, uśmiechy, łzy, szczęście, smutek, miłość! Każda emocja to dla mnie godziny wzruszeń podczas obróbki i dzielenia się z Wami pięknymi zdjęciami!  FOTOGRAFIA PRODUKTOWAAktualnie specjalizuję się w fotografii produktowej pracując dla firmy z ceramiką i porcelaną oraz wykonując zlecenia fotografii biżuterii i świec sojowych. Fotografia produktowa to dla mnie magiczny rodzaj fotografii - ująć coś stałego, bez uczuć, bez miny, zwykłą rzecz, przedmiot czy usługę w sposób, który jednak przemówi. Który zatrzyma na sobie oko. Który zainteresuje. 

Fotografuję w miastach: Gliwice, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Rybnik i 3 więcej...

portfolio fotografa karolina-gorska fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 4

Karolina Górska

Fotograf Gliwice

Cześć!  Od lat posjonuję się fotografią, dlatego też każdego dnia staram się rozwijać swoje umiejętności , co rusz poszukując nowych wyzwań. 

Fotografuję z Gliwic

portfolio fotografa grzegorz-kogut fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 5

Grzegorz Kogut

Fotograf Gliwice

Cześć! Nazywam się Grzesiek Kogut i uwielbiam robić naturalne zdjęcia ślubne. Jeśli lubisz zdjęcia spontaniczne i dynamiczne, to zapraszam Cię do mojego portfolio.

Fotografuję w miastach: Gliwice, Kraków, Katowice

portfolio fotografa onnimonti fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 10

ONNIMONTI

Fotograf Gliwice

Oferujemy profesjonalną fotografie żywności i potraw do menu i reklamy. Dobre zdjęcia żywności - klucz do sukcesu Twojego menu i materiałów promocyjnych. Pyszne jedzenie, dobre wnętrze, świąteczne emocje wszystko to musi być pokazane na profilu restauracji w mediach społecznościowych. Opracowanie Koncepcji. Scenografia. Stylizacja Potraw. Stylizacja Produktów. Postprodukcja. Projektuje indywidualne materiały graficzne (ulotki, kartu dań i in.). Oferuje także druk. 

Fotografuję w miastach: Gliwice, Kraków, Katowice, Sosnowiec, Opole i 4 więcej...

portfolio fotografa littlemoments-fotografia fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 8

Littlemoments fotografia

Fotograf Gliwice

Fotografuję w miastach: Gliwice, Katowice, Zabrze

portfolio fotografa tomasz-nowakowski fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 49

Tomasz Nowakowski

Fotograf Gliwice

Fotografuję w miastach: Gliwice, Rybnik, Kędzierzyn-Koźle, Knurów, Zawiercie i 15 więcej...

portfolio fotografa photo-something-blue fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 39

Photo Something blue

Fotograf Gliwice

- Nazywam się Kinga a fotografia to moja pasja i najlepszy sposób na spędzanie wolnych chwil. - Wykonując sesje zdjęciowe preferuje styl naturalny bez specjalnych strojów ani gadżetów. Uważam, że rzeczywistość i codzienność jest najpiękniejsza a zdjęcia "niepozowane" tworzą się same. - Często fotografuję Was w Waszym domu, bo tam czujecie się najbardziej swobodnie jednak lubię też sesje plenerowe na łonie natury gdzie można łapać ładne światło i oprócz Was uchwycić kawałek pięknej scenerii. Niezależnie jednak od miejsca sesji, w fotografii chce skupiać się na utrwaleniu Waszych emocji i ważnych dla Was momentów. - Jeśli tak jak ja lubicie proste i minimalistyczne kadry, a w zdjęciach cenicie naturalność, to dobrze trafiliście. Obiecuję, że zatrzymam te ważne dla Was momenty na fotografiach, do których z przyjemnością będzie aby powspominać te niezwykłe chwile.

Fotografuję w miastach: Gliwice, Katowice, Bielsko-Biała, Cieszyn, Zabrze i 10 więcej...

portfolio fotografa kornelia-cygan fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 6

Kornelia Cygan

Fotograf Gliwice

Fotografia rodzinna, portetowa,brzuszkowa,dziecięca,lifestyle,narzeczeńska.

Fotografuję z Gliwic

avatar
Zdjęcia: 8

Martyna Lubosik

Fotograf Gliwice

Fotografuję w miastach: Gliwice, Katowice, Bytom, Piekary Śląskie

portfolio fotografa zuzanna-stefanska fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 73

Zuzanna Stefańska

Fotograf Gliwice

Cześć i czołem! Szukasz kogoś, kto zrobi dla Ciebie niezapomniane zdjęcia? Ja mogę Ci w tym pomóc! Nie mam dużego doświadczenia, ale moje zdjęcia są pełne emocji i uwieczniają niepowtarzalne momenty. Lubię słuchać ludzi i ich potrzeb, jestem także otwarta na niecodzienne pomysły. Jeśli masz jakiś konkretny pomysł na zdjęcie, którego realizacji mogłabym się podjąć - śmiało, powiedz mi o tym! Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by zrobić dokładnie takie zdjęcie, jakie sobie wymarzyłaś/łeś. Moje podejście jest proste - chcę, abyś czuł/a się wyjątkowo i zadowolona/y z efektu końcowego. Zaufaj mi i pozwól mi uwiecznić Twoje piękne wspomnienia!Specjalizuję się głównie w fotografii produktowej, portretowej i lifestyle. Masz pytanie? Potrzebujesz rozwiać wszelkie wątpliwości? Zapraszam do kontaktu mailowego: ar[email protected] Do zobaczenia na wspólnej sesji! 

Fotografuję w miastach: Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Chorzów i 2 więcej...

portfolio fotografa sentymentalna-fotografia-barbara-bernaciak fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 51
Ceny usług fotograficznych od 350zł do 750zł

Sentymentalna Fotografia Barbara Bernaciak

Fotograf Gliwice

Mam na imię Basia i od prawie dwóch lat spotykam się z Wami podczas naturalnych sesji ciążowych, noworodkowych/fresh, rodzinnych, kobiecych, par i okolicznościowych. Fotografuję w stylu lifestyle więc nie posiadam studia, za to podczas sesji spotykam się z Wami w plenerze lub w zaciszu Waszego domu. Daje nam to możliwość stworzenia wyjątkowej atmosfery bliskości i zaufania, dzięki czemu powstają ujęcia pełne emocji, wywołujące uśmiech na twojej twarzy, łzę wzruszenia i gęsią skórę na ciele.Zdjęcia dla mnie to nie tylko ładne obrazki, lubię gdy opowiadają historię, Waszą historię. Dlatego podczas sesji daję Wam dużo swobody, podążam za Wami i dziećmi, towarzyszę i pomagam wywołać naturalne ujęcia, które będą ponadczasowe i nieudawane.Czy jest coś, co mogę dla Ciebie zatrzymać i do czego będziesz chciała wracać?

Fotografuję w miastach: Gliwice, Katowice, Zabrze, Mikołów, Rybnik i 5 więcej...

Następna strona

Opinie o Fotografach z Gliwic

Natalia: Ocena 5

Nasz fotograf ślubny był absolutnie wspaniały! Od samego początku współpracy aż do dostarczenia zdjęć, jego profesjonalizm i zaangażowanie były niesamowite. Zdjęcia są przepiękne i oddają każdy ważny moment naszego ślubu. Umiejętnie uchwycił emocje, szczęście i miłość panujące tego dnia, co pozwala nam teraz wracać do tych chwil za każdym razem, gdy spojrzymy na zdjęcia.
portfolio fotografa stangiel-studio fotograf gdansk pomorskie

Stangiel StudioFotograf Gdańsk

Natalia: Ocena 5

Polecam!!
portfolio fotografa magdalena-kisza fotograf myslowice slaskie

Magdalena KiszaFotograf Mysłowice

Ania: Ocena 5

Fotograf, z którym chce się współpracować! Robi przepiękne zdjęcia, atmosfera na sesji jest cudowna, podpowiada jak się ustawić, żeby wszystko wyglądało zjawiskowo, ma przepiękną estetykę i szybko udostępnia przerobione efekty pracy. Jeszcze na pewno nie jeden raz z chęcią stanę przed jej obiektywem, bo to co potrafi zrobić to istna magia!
portfolio fotografa hanna-hajduk fotograf gliwice slaskie

Hanna HajdukFotograf Gliwice

Elżbieta Małysz: Ocena 5

Pełen profesjonalizm, przemiła osoba, polecam!
portfolio fotografa magdalena-kisza fotograf myslowice slaskie

Magdalena KiszaFotograf Mysłowice

Ka Do Photo: Ocena 5

Podoba mi się klimat na zdjęciach :) Pozdrawiam
portfolio fotografa aniabadura fotograf tychy slaskie

aniabaduraFotograf Tychy

Masia: Ocena 5

Cudowne fotki! Fav fotograf na Śląsku 😊❤️
portfolio fotografa magdalena-kisza fotograf myslowice slaskie

Magdalena KiszaFotograf Mysłowice