Serdecznie polecam. Super atmosfera podczas sesji i fotki. Klaudia robi robotę 👌🤍
Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i zdjęć. Jestem pewna, że to nie nasza ostatnia sesja! Gorąco polecam💕
Z całego serca polecam sesje u Klaudii! Nawet jeśli na co dzień nie czujecie się pewnie przed obiektywem, Klaudia tak poprowadzi sesję, że poczujecie się jak profesjonalne modelki. Jej zdjęcia są eleganckie, zmysłowe i po prostu piękne. Świetny kontakt, mnóstwo pomysłów i genialna atmosfera. Dziękuję jeszcze raz za te cuda! 🥰
I mam nadzieję że jeszcze dużo sesji przed Nami 🔥🔥🔥🤩
gorąco polecam 🤍 super atmosfera przez całą sesję, świetne podejście i przede wszystkim genialne zdjęcia ✨
Polecam serdecznie, sesja w swobodnej atmosferze, tak jakby koleżanka robiła zdjęcia 😅 Duża pomoc przy pozowaniu do każdego zdjęcia, same zdjęcia bardzo wysokiej jakości. Profesjonalizm na pierwszym miejscu 🫶🏼
Sesja w wodzie to było moje marzenie, a dzięki niej nie tylko je spełniłam – przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Ta dziewczyna zdziałała cuda! Prowadziła mnie tak delikatnie i kobieco, że czułam się bezpiecznie i pięknie – bez cienia wulgarności. Zdjęcia są zmysłowe, ale z klasą, lekkie i bardzo eleganckie. Profesjonalne podejście, świetne pomysły na ułożenie w wodzie, a do tego błyskawiczna obróbka. Byłam zaopiekowana od momentu wyboru stylizacji po pozowanie podczas sesji. Polecam każdej kobiecie, która chce poczuć się jak bogini – z gracją, nie na pokaz.
Sesja z tą dziewczyną to czysta przyjemność – prowadzi tak swobodnie i ciepło, że nawet ktoś, kto zwykle stresuje się przed obiektywem, czuje się jak na zdjęciach u przyjaciółki. Profesjonalizm na najwyższym poziomie – od pierwszego kontaktu, przez doradztwo w stylizacji, aż po ekspresową obróbkę (zdjęcia dostałam w kilka dni!). Do tego zawsze przygotowana, z głową pełną inspiracji. Poczujesz się zaopiekowana zarówno przed sesją, jak i po niej. Gorąco polecam każdej kobiecie, która chce zdjęć na wysokim poziomie !
U Klaudii miałam swoją pierwszą w życiu sesję i to jak się mną zaopiekowała, wprowadziła w modeling i w ogóle jaką cudowną atmosferę stworzyła to było nie do opisania 🥰 i efekt zdjęć genialny
Bardzo polecam
Polecam, super atmosfera i świetna jakość wykonanych zdjęć☺️