portfolio zdjecia znany fotograf cezary-dybowski
portfolio fotografa cezary-dybowski fotograf bielsko-biala slaskie

zdjęcia: 9
wyświetlenia: 685
opinie: 0

Cezary Dybowski Fotograf Bielsko-Biała

Fotografuję również w miastach: Cieszyn, Goczałkowice-Zdrój, Skoczów,, Katowice, Pszczyna, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Żory, Wodzisław Śląski, Racibórz, Zabrze, Bytom, Tychy, Bieruń, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Oświęcim, Chrzanów, Kęty, Wadowice, Żywiec, Ustroń, Wisła, Andrychów, Tarnowskie Góry, Ruda śląska, Knurów, Piekary Śląskie, Bielsko-Biała i okolice, Śląsk, Śląskie, bielsko, Małopolskie, Kraków

Profesjonalna fotografia nieruchomości i wnętrz. Panoramy 360°, wirtualne spacery.

Fotografią zajmuję się zawodowo od ponad 35 lat i nadal sprawia mi to przyjemność. Używam specjalistycznego sprzętu dedykowanego do zdjęć architektury, wnętrz i technicznych. Wieloletnie doświadczenie zawodowe łączę z nowoczesnymi technologiami, ale też jako jeden z nielicznych w Polsce mogę wykonać zdjęcia w technice klasycznej kamerą wielkoformatową Sinar.

Aktualnie, jako współautor, napisałem książkę o fotografowaniu architektury, która ukazała się w połowie 2021 r. Można ją kupić w Fotosklepiku: http://fotosklepik.dybowski.pl.

Wykonuję również fotografię mikroskopową, także w świetle spolaryzowanym.

Wystawiam faktury VAT.

Zakres pracy

Pakiety cenowe

Pakiet podstawowy

300

Pakiet podstawowy polecany dla osób oferujących mieszkanie do wynajęcia lub do sprzedaży. Cena: 300 zł + 23% VAT. W niektórych przypadkach, po uzgodnieniu. może być doliczony koszt dojazdu.

Pakiet obejmuje:

  • Otrzymujesz nie mniej niż 5 zdjęć w formacie jpeg, przygotowanych do publikacji, oraz licencję na ich rozpowszechnianie.

Zobacz zdjęcia

Pakiet rozszerzony

500

Pakiet polecany dla osób oferujących dom do wynajęcia lub do sprzedaży. Cena: 500 zł + 23% VAT. W niektórych przypadkach, po uzgodnieniu. może być doliczony koszt dojazdu.

Pakiet obejmuje:

  • Otrzymujesz co najmniej 10 zdjęć w formacie jpeg, przygotowanych do publikacji, oraz licencję na ich rozpowszechnianie.

Zobacz zdjęcia