portfolio zdjecia znany fotograf cezary-dybowski
portfolio fotografa cezary-dybowski fotograf warszawa mazowieckie

zdjęcia: 13
wyświetlenia: 846
opinie: 0

Cezary Dybowski Fotograf Warszawa

Fotografuję również w miastach: Wołomin, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Wysokie Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka, Nowy Dwór Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Sochaczew

Profesjonalna fotografia nieruchomości i wnętrz. Panoramy 360°, wirtualne spacery.

Fotografią zajmuję się zawodowo od ponad 35 lat i nadal sprawia mi to przyjemność. Używam specjalistycznego sprzętu dedykowanego do zdjęć architektury, wnętrz i technicznych. Wieloletnie doświadczenie zawodowe łączę z nowoczesnymi technologiami, ale też jako jeden z nielicznych w Polsce mogę wykonać zdjęcia w technice klasycznej kamerą wielkoformatową Sinar.

Aktualnie, jako współautor, napisałem książkę o fotografowaniu architektury, która ukazała się w połowie 2021 r. Można ją kupić tutaj: https://sklepfoto.com.pl/pl4/shop/7-16--Dederko--Dybowski---O-fotografowaniu-architektury.html.

Wykonuję również fotografię mikroskopową, także w świetle spolaryzowanym.  Wystawiam faktury VAT.

Zakres pracy

Pakiety cenowe

Pakiet podstawowy

300

Pakiet podstawowy polecany dla osób oferujących mieszkanie do wynajęcia lub do sprzedaży. Cena: 300 zł + 23% VAT. W niektórych przypadkach, po uzgodnieniu. może być doliczony koszt dojazdu.

Pakiet obejmuje:

  • Otrzymujesz nie mniej niż 5 zdjęć w formacie jpeg, przygotowanych do publikacji, oraz licencję na ich rozpowszechnianie.

Zobacz zdjęcia

Pakiet rozszerzony

500

Pakiet polecany dla osób oferujących dom do wynajęcia lub do sprzedaży. Cena: 500 zł + 23% VAT. W niektórych przypadkach, po uzgodnieniu. może być doliczony koszt dojazdu.

Pakiet obejmuje:

  • Otrzymujesz co najmniej 10 zdjęć w formacie jpeg, przygotowanych do publikacji, oraz licencję na ich rozpowszechnianie.

Zobacz zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz