portfolio zdjecia znany fotograf dawid-szymczak
portfolio fotografa dawid-szymczak fotograf siemianowice-slaskie slaskie

zdjęcia: 16
wyświetlenia: 25
opinie: 0

Dawid Szymczak Fotograf Siemianowice Śląskie

Fotografuję również w miastach: Katowice, Częstochowa, Opole, Bielsko-Biała, Bielsko-Biała i okolice, Chorzów, Gliwice, Kraków

Cześć! Nazywam się Dawid Szymczak i jestem fotografem ślubnym i reportażowym. Zawód fotografa ślubnego zrodził się z pasji do fotografowania wydarzeń, uroczystości i łapania wyjątkowych, unikalnych chwil. To właśnie te momenty złapane w ramy kadru sprawiają mi największą satysfakcję. Pracuję na terenie całego kraju. Jak to mówią: sky is the limit!

Niezapomniane zdjęcia ślubne to wspaniała pamiątka na długie lata. Nie tylko dla Was, rodziców i gości, ale waszych dzieci i wnuków. Pozwólcie mi uchwycić ten jedyny i niepowtarzalny dzień z Waszego życia.

Najpiękniejsze zdjęcia powstają z prawdziwej miłości. Jako pasjonat wkładam całe swoje serce podczas ich wykonywania. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję tak, by zdjęcia były najlepszej jakości i ukazywały piękno otaczającego świata.

A skoro mowa o miłości, to najpiękniejszym jej źródłem są zakochani ludzie. Dlatego z ogromną przyjemnością uczestniczę w ceremoniach ślubnych i zabawach weselnych. Fotografowanie tych wydarzeń sprawia mi ogromną radość, a wykonane zdjęcia pełną satysfakcję. 

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie