portfolio zdjecia znany fotograf filmowanie-i-fotografia-kulesza
portfolio fotografa filmowanie-i-fotografia-kulesza fotograf warszawa mazowieckie

zdjęcia: 154
wyświetlenia: 151

Filmowanie i fotografia Kulesza Fotograf Warszawa

Fotografuję również w miastach: Łódź, Wyszków, Białystok, Piaseczno, Sokołów Podlaski, Lublin, Wołomin, Radzymin, Zielonka, Ząbki, Tłuszcz, Kobyłka, Sulejówek, Otwock, Legionowo, Białobrzegi, Radom

OFERTA ŚLUBNA
Zapraszamy Młode Pary do organizacji ślubu i wesela razem z nami. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze ślubów, wesel i innych uroczystości rodzinnych. Pomagamy, doradzamy i wspieramy, by wszystko przebiegało bezproblemowo.
Uroczystości obsługujemy jako 2-3 osobowy zespół
fotograf + kamerzysta.
Fotoreportaż i filmowanie rozpoczynamy od błogosławieństwa
(z elementami przygotowań przedślubnych) aż do oczepin
(do godziny 1:00).
Kamerzysta rejestruje wydarzenia podczas całego dnia. Do filmu wybierane są najważniejsze i najpiękniejsze sceny dostosowane do oczekiwanej przez Państwa długości końcowego materiału filmowego (czas trwania od 45 min. do 180 min.)
Z fotoreportażu gwarantujemy Państwu minimum 400 zdjęć w formie elektronicznej oraz 100 odbitek w formacie 15 X 21 (w albumie ślubnym), które "opowiadają" historię Waszego wyjątkowego dnia zaślubin.
W cenie dwa teledyski muzyczne: filmowy i zdjęciowy.
Filmy i zdjęcia przekazujemy na ozdobnym pendrive.
Dodatkowo oferujemy sesję plenerową w innym dniu niż ślub.
Zapraszamy na nasze strony firmowe:

https://www.facebook.com/Filmowanie.i.fotografia.Kulesza

https://www.instagram.com/filmowanieifotografiakulesza/
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą - zapraszamy do bezpośredniej rozmowy telefonicznej 603 304 319, podczas której opowiemy o naszej pracy i dostosujemy ofertę do Państwa oczekiwań.
Działamy głównie na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego, ale dojedziemy w każde miejsce w Polsce. Fotografia i filmowanie - wolne terminy 2021/2022. Napisz lub zadzwoń i spytaj o ofertę. Od kilku sezonów w fotografii ślubnej modny jest styl w którym zdjęcia są przyciemnione wręcz mroczne. Saturacja koloru i zieleni subtelnie zdjęta. Odcień skóry (miodowo-brązowy) kontrastowy w wyniku czego skóra wydaje się chropowata, a niektórzy mówią nawet, że "starsza". Pary Młode same decydują jaki styl kolorystyczny im się podoba i odpowiada. Ja preferuję kolorystykę naturalną i zatrzymuję otaczające nas światła i kolory. O gustach się nie dyskutuje i nie krytykuje. Ile osób tyle opinii.

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Wczytaj więcej zdjęć

Zgłoś nadużycie