avatar
Zdjęcia: 5

Patryk Płachetko

Fotograf Radzymin

Dzień dobry Zajmuje się głównie fotografia krajobrazu oraz miasta.  

Fotografuję w miastach: Radzymin, Ząbki, Wołomin, Zielonka, Marki i 1 więcej...

portfolio fotografa oktawia-zaleska fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 93
Ceny usług fotograficznych od 250zł do 800zł

Oktawia Załęska

Fotograf Radzymin

Cześć, jestem Oktawia!Fotografuję i projektuję. Stworzę dla Ciebie fotoreportaż, w którym zatrzymam sytuacje, spojrzenia, gesty i emocje towarzyszące Tobie i Twoim bliskim podczas rodzinnych uroczystości lub spotkań.Możemy spotkać się także na sesji zdjęciowej, z której zachowasz piękne zdjęcia, a może dodatkowo skusisz się na wysoce personalizowany KOLAŻ dla siebie lub całej rodziny..?Fotografii uczyłam się u Taidy Tarabuły – warszawskiego fotografa, artysty fotografika oraz nauczyciela akademickiego z wieloletnim doświadczeniem.W październiku 2021 brałam udział w kursie fotografii portretowej z Filipem Błażejowskim.W październiku 2018 roku uczyłam się pracy w Adobe Photoshop u Bartosza Trocha. W Akademii Fotografii zdobyłam umiejętności profesjonalnej obróbki zdjęć w najbardziej znanym programie do edycji i katalogowania obrazów – Adobe Lightroom. W tej samej Akademii w 2019 roku uczyłam się projektowania graficznego pod czujnym okiem mistrza DTP oraz trenera Adobe – Roberta Jarzębińskiego, dzięki czemu dziś zaprojektuję dla Ciebie profesjonalny fotoalbum czy wreszcie mój ulubiony przejaw twórczości – personalizowany KOLAŻ, który będzie prezentował się na Twojej ścianie jak najwyższej jakości, modny plakat :) 

Fotografuję w miastach: Warszawa, Sulejówek, Łomża, Piastów, Pruszków i 3 więcej...

portfolio fotografa kateryna-kolkovets fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 2
portfolio fotografa justyna-papierzynska fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 24

Justyna Papierzyńska

Fotograf Radzymin

making fairytales come true Fotografia zwierząt oraz ludzi w bajkowym klimacie.Zapraszam do kontaktu, na pewno stworzymy coś pięknego! :)

Fotografuję w miastach: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Gdynia i 6 więcej...

portfolio fotografa marek-bereznicki fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 224
Ceny usług fotograficznych od 220zł do 1600zł

Marek Bereźnicki

Fotograf Radzymin

Artysta fotografik, absolwent ASP w Poznaniu.Dyplom oraz obrona u dr. Janusza Oleksy st. wykł.UAPSpecjalizuje się w fotografii studyjnej, akt artystyczny, glamour, fashion, portret,fotografia produktowa oraz sesje modowe plenerW 2011 roku wernisaż prac podyplomowych „Kobieta w organtynie”Nagroda użytkowników miesięcznika „Foto” 11/2011W 2012 roku Nagroda główna w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Fotograficzno-Plastycznym „Konfrontacje 2012”Fotografując opieram się na własnym instynkcie fotograficznym, kreatywności budując w ten sposób swój styl i niepowtarzalność.  

Fotografuję w miastach: Warszawa, Wrocław, Toruń, Łódź, Włocławek i 6 więcej...

portfolio fotografa katarzyna-sadowska fotograf kobylka mazowieckie
Zdjęcia: 27

Katarzyna Sadowska

Fotograf Radzymin

Kocham fotografować kobiety. Sesje ciążowe i portretowe to moja największa pasja.Oferuję również sesje dziecięce i rodzinne. Pokażcie mi swoje emocje, a ja Wam pokażę jakie są piękne!Zapraszam do współpracy

Fotografuję w miastach: Kobyłka, Warszawa, Ząbki, Legionowo, Okolice Warszawy i 3 więcej...

portfolio fotografa olena-herasym fotograf kobylka mazowieckie
Zdjęcia: 40
Ceny usług fotograficznych od 250zł

Olena Herasym

Fotograf Radzymin

Jestem marzycielką, podróżniczką, spełniam marzenia :) Od maja 2012 mieszkam w Polsce i zaprzyjaźniam się z nowymi ludźmi. Kiedyś wtedy zaczęłam od fotografowania rodzin, w ostatnim roku bardzo mnie pochłania fotografia kobieca indywidualna. W takiej wymianie zdań i poglądów odnajduje siebie sprzed lat i spoglądam na siebie w przyszłości. Czy Wy również mieliście takie etapy w życiu, kiedy myślami sięgałyście w przyszłość i w głowie błyskało: - O ja chcę być taką mamą jak ona, taką czułą i wnikliwą. Ja tak miałam. Dziś, kiedy piszę te słowa powiem, że jestem tam, gdzie chciałam kiedyś być. Jestem obecna tu i teraz. I pokazuję to, co widzę z miłością w zgodzie z naturą. Bo“Natura wciąż się zmienia. Nigdy nie odpoczywa, jest w ciągłym ruchu, rośnie i oddycha. Gdy na jasnym horyzoncie wstaje słońce światło się zmienia, czarując ferią barw:granat, ciemna zieleń, czerwień, purpura i znów granat. Na przybrzeżu, pomiędzy światami stworzonymi przez naturę i człowieka tworzymy naszą przestrzeń życiową.Czujemy spokój, gdy nasze życie łączy się z naturą. Promienie słońca na ścianie, woda w szklance, szum wiatru czy stukot kroków wyciszają nas.” cytat wzięty z magazynuBardzo moim jest fotografia różnych przyjęć/eventów, lubię być nie zwracać na siebie uwagę i pokazywać ludziom ich życie moimi oczami. Lubię pokazywać osoby fotografowane w naturalny sposób ich bycia. I takie portrety są dla mnie najmilsze. Nie bez powodu mówią, że na naszej drodze spotykamy osób podobnych do siebie. I dzięki temu można dowiadywać się jak zmieniamy się z czasem i czy zmieniamy się w ogóle.Staram się żyć tak by każdy następny rok był inny niż poprzedni. Dużo w moim życiu podróżuję, czasem sama, czasem z rodziną, zawodowo i dla przyjemności. W podróży rozwijam się, bo mam czas na inne przyjemności niż w domu. Proszę pytać o sesje w innych miejscowościach bym mogła w mojej następnej podróży spotkać się z Tobą. Kto wie, może Twoja podróż w moje strony obdarzy Cię czymś nowym i przyjemnym.Od maja 2016r. mieszkam w Kobyłce pod Warszawą. Tutaj mam córkę(2016), męża, rower, mieszkanie i z każdym dniem rozwijam swoją firmę. Posiadam małe, urokliwe studio fotograficzne lecz zawsze chętnie poznam i Wasz zakątek świata.Z przyjemnością wykonam zdjęcia portretowe, ślubne, rodzinne, dziecięce czy okolicznościowe na terenie Polski, Ukrainy, Niemczech i tych miejsc, do których mnie zaprosicie.

Fotografuję w miastach: Kobyłka, Warszawa, Kraków, Ząbki, Sulejówek i 6 więcej...

portfolio fotografa pawel-szenk fotograf marki mazowieckie
Zdjęcia: 40

Paweł Szenk

Fotograf Radzymin

Uchwycę na fotografii wizerunek, portret lub wspomnienia.OFERUJĘ SZEROKI ZAKRES USŁUG: FOTOGRAFIA PORTRETOWA - castingi, zdjęcia mody, do portfolio, fotografia rodzinna, kobieca, zdjęcia dzieci. FOTOGRAFIA REKLAMOWA - zdjęcia reklamowe, produktowe, wnętrza, architektura. FOTOGRAFIA BIZNESOWA - przemysłowa, korporacyjna,  reportaże zdjęciowe wydarzeń i imprez firmowych, szkoleń, bankietów, targów, wystaw.

Fotografuję w miastach: Marki, Kielce, Warszawa, Toruń, Ząbki i 8 więcej...

portfolio fotografa filmowanie-i-fotografia-kulesza fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 154

Filmowanie i fotografia Kulesza

Fotograf Radzymin

OFERTA ŚLUBNAZapraszamy Młode Pary do organizacji ślubu i wesela razem z nami. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze ślubów, wesel i innych uroczystości rodzinnych. Pomagamy, doradzamy i wspieramy, by wszystko przebiegało bezproblemowo.Uroczystości obsługujemy jako 2-3 osobowy zespółfotograf + kamerzysta.Fotoreportaż i filmowanie rozpoczynamy od błogosławieństwa(z elementami przygotowań przedślubnych) aż do oczepin(do godziny 1:00).Kamerzysta rejestruje wydarzenia podczas całego dnia. Do filmu wybierane są najważniejsze i najpiękniejsze sceny dostosowane do oczekiwanej przez Państwa długości końcowego materiału filmowego (czas trwania od 45 min. do 180 min.)Z fotoreportażu gwarantujemy Państwu minimum 400 zdjęć w formie elektronicznej oraz 100 odbitek w formacie 15 X 21 (w albumie ślubnym), które "opowiadają" historię Waszego wyjątkowego dnia zaślubin.W cenie dwa teledyski muzyczne: filmowy i zdjęciowy.Filmy i zdjęcia przekazujemy na ozdobnym pendrive.Dodatkowo oferujemy sesję plenerową w innym dniu niż ślub.Zapraszamy na nasze strony firmowe: https://www.facebook.com/Filmowanie.i.fotografia.Kulesza https://www.instagram.com/filmowanieifotografiakulesza/Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą - zapraszamy do bezpośredniej rozmowy telefonicznej 603 304 319, podczas której opowiemy o naszej pracy i dostosujemy ofertę do Państwa oczekiwań.Działamy głównie na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego, ale dojedziemy w każde miejsce w Polsce. Fotografia i filmowanie - wolne terminy 2021/2022. Napisz lub zadzwoń i spytaj o ofertę. Od kilku sezonów w fotografii ślubnej modny jest styl w którym zdjęcia są przyciemnione wręcz mroczne. Saturacja koloru i zieleni subtelnie zdjęta. Odcień skóry (miodowo-brązowy) kontrastowy w wyniku czego skóra wydaje się chropowata, a niektórzy mówią nawet, że "starsza". Pary Młode same decydują jaki styl kolorystyczny im się podoba i odpowiada. Ja preferuję kolorystykę naturalną i zatrzymuję otaczające nas światła i kolory. O gustach się nie dyskutuje i nie krytykuje. Ile osób tyle opinii.

Fotografuję w miastach: Warszawa, Wyszków, Białobrzegi, Tłuszcz, Radzymin i 13 więcej...

avatar
Zdjęcia: 1

Karolina Guminiak Photography

Fotograf Radzymin

Jak miło, że mnie odwiedziliscie! Pewnie chcielibyście zapytać czemu zajęłam się fotografią? Otóż jest ona dla mnie sposobem patrzenia na świat i wyrażania siebie. Pasją, która pozwala mi uchwycić i zachować niezwykłe momenty Waszego życia oraz emocje, które się z nimi wiążą. W zdjęciach kryje się niesamowita magia, która potrafi przenieść nas w czasie i na nowo ją odkryć, nawet po wielu latach. ​​Łzy wzruszenia, radość, szczęście, miłość...to najpiękniejsze uczucia, które towarzyszą mojej pracy i są swego rodzaju podziękowaniem za nią. Dlatego tak bardzo uwielbiam malowanie światłem, bo przenoszę się razem z Wami do innego świata. Kocham podróżować, poznawać ludzi i ich jakże często inspirujące historie o których mogę słuchać w nieskończoność. Relacje są dla mnie bardzo ważne i nadają sens temu co robię i mojemu życiu, dlatego nie mogłam wymarzyć sobie lepszego zajęcia.  Na codzień mieszkam w Warszawie i często bywam w Łodzi, z której pochodzę. Nie ma dla mnie jednak żadnego problemu dojechać gdziekolwiek sobie wymarzycie. Chcesz poznać mnie i moją pracę bliżej?  Napisz! Indywidualnie ustalimy ofertę :)

Fotografuję w miastach: Warszawa, Konstancin Jeziorna, Ożarów Mazowiecki, Wyszków, Jabłonna i 31 więcej...

portfolio fotografa studio-fotografii-borowieccy fotograf wyszkow mazowieckie
Zdjęcia: 20
Ceny usług fotograficznych od 500zł

STUDIO FOTOGRAFII BOROWIECCY

Fotograf Radzymin

Jesteśmy małżeństwem i obydwoje jesteśmy fotografami. Nasza przygoda z fotografią trwa już długo. Poznaliśmy się w pracy, w zakładzie fotograficznym i razem pracowaliśmy. Połączyła nas wspólna pasja - fotografowanie, która trwa do dziś. Każde z nas ma inne spojrzenie fotograficzne i przez to się uzupełniamy. Stanowimy zgrany zespół. Zajmujemy się nie tylko fotografią reportażową ale fotografujemy w Naszym studio i filmujemy. Zapraszamy

Fotografuję w miastach: Wyszków, Warszawa, Radzymin

portfolio fotografa ab-fotografia fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 42

AB Fotografia

Fotograf Radzymin

Witam serdecznie.Zajmuję się fotografią dziecięcą i rodzinną. Wykonuję sesje: ciążowe, noworodkowe, Chrzty, Komunie, reportaże z Urodzin, rodzinne sesje plenerowe oraz świąteczne. Sesja wykonuję w domu klienta bądź w plenerze. Osobiście jestem Mamą dwójki synów i to właśnie dzięki nim zajęłam się tą dziedziną fotografii. Podczas sesji u mnie kreuję z dziećmi i rodzicami zabawę tak aby wydobyć z Was szczere uśmiechy.Sesje noworodkowe z kolei to dwie części. Część lifestylowa- karmienie, tulenie, noszenie - naturalne, ciepłe ujęcia na których pokazujemy Wasze emocje i miłość. Część pozowana - stylizowane ujęcia noworodka w owijkach, strojach i z użyciem specjalnych rekwizytów - mis, koszy itp. A to wszystko bez wychodzenia z domu.Zapraszam do kontaktu.

Fotografuję w miastach: Warszawa, Ząbki, Łomianki, Legionowo, Wyszków i 7 więcej...

portfolio fotografa malgorzata-ender fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 26

Małgorzata Ender

Fotograf Radzymin

Dzień dobry. Jestem fotografem z 6 letnim doświadczeniem. Zajmuję się fotografią okolicznościową: śluby, chrzty, komunie, urodziny, eventy, konferencje. Poza tym realizuję sesję zdjęciowe: rodzinne, plenerowe, dziecięce, noworodkowe naturalne w stylu lifestyle, ciążowe, w studiu, apartamencie etc. Zapraszam do kontaktu, Małgorzata Ender.

Fotografuję w miastach: Warszawa, Ząbki, Łomianki, Legionowo, Pruszków i 5 więcej...

portfolio fotografa pictique-wirtualne-spacery-fotografia-nieruchomosci-warszawa fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 76

PICTIQUE - Wirtualne Spacery | Fotografia Nieruchomości | Warszawa

Fotograf Radzymin

Obok wynagrodzenia, zadowolenie naszych klientów jest motorem napędowym i ciężko pracujemy, aby spełnić wszystkie oczekiwania.  Zajmujemy się fotografią nieruchomości oraz tworzeniem Wirtualnych Spacerów. Korzystamy z aparatów bezlusterkowych dzięki czemu gwarantujemy bardzo dobrą jakość zdjęć nawet przy dużym zbliżeniu. Wykonujemy Wirtualne Spacery przeznaczone na Google Street View oraz na strony internetowe! Wirtualny Spacer może być również umieszczony na naszym hostingu, dzięki czemu nie muszą Państwo angażować swojej strony internetowej. Aby pokazać Wirtualny Spacer swoim klientom wystarczy udostępnić im dedykowany link. Oprócz tego, można go bez problemu umieścić na swojej stronie internetowej wklejając specjalnie wygenerowany kod HTML. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest zupełnie nowa, przejrzysta nawigacja. Zapraszamy do rozmowy, podczas której pokażemy Ci jak wygląda Wirtualny Spacer w naszym wykonaniu.Wizytówka Google: https://goo.gl/maps/naMuUbdJbL7gDwSB6

Fotografuję w miastach: Warszawa, Otwock, Pruszków, Józefów, Piaseczno i 4 więcej...

portfolio fotografa traficco fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 42
Ceny usług fotograficznych od 550zł do 2100zł

Traficco

Fotograf Radzymin

Fotografuję w miastach: Warszawa, Ząbki, Sulejówek, Mińsk Mazowiecki, Otwock i 5 więcej...

portfolio fotografa kacper-gorniak fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 23
Ceny usług fotograficznych od 200zł

Kacper Górniak

Fotograf Radzymin

Zajmuję się fotografią od paru lat. Przede wszystkim jest to dla mnie pasja, która staram się realizować każdego dnia.

Fotografuję w miastach: Warszawa, Lublin, Radom, Łódź, Płock i 1 więcej...

Aktualnie wyświetlana lista fotografów

Fotografia Radzymin

Jesteś fotografem wykonującym zdjęcia z Radzymin lub reprezentujesz studio fotograficzne z Radzymin i chcesz promować swoje zdjęcia w nowych miejscach? Nie czekaj, dołącz do nas i zaprezentuj swoje portfolio za darmo dla tysięcy osób właśnie szukających Fotografa z Radzymin. Być może ktoś teraz szuka właśnie Ciebie. Zapraszamy!