portfolio zdjecia znany fotograf olena-herasym
portfolio fotografa olena-herasym fotograf kobylka mazowieckie
05-230 Kobyłka ul. Długa 34 strona internetowa pokaż numer telefonu

zdjęcia: 40
wyświetlenia: 187
opinie: 0

Olena Herasym Fotograf Kobyłka

Fotografuję również w miastach: Wołomin, Zielonka, Ząbki, Marki, Sulejówek, Warszawa, Kraków, Radzymin, Legionowo, Węgrów

Jestem marzycielką, podróżniczką, spełniam marzenia :) Od maja 2012 mieszkam w Polsce i zaprzyjaźniam się z nowymi ludźmi. Kiedyś wtedy zaczęłam od fotografowania rodzin, w ostatnim roku bardzo mnie pochłania fotografia kobieca indywidualna. W takiej wymianie zdań i poglądów odnajduje siebie sprzed lat i spoglądam na siebie w przyszłości. Czy Wy również mieliście takie etapy w życiu, kiedy myślami sięgałyście w przyszłość i w głowie błyskało: - O ja chcę być taką mamą jak ona, taką czułą i wnikliwą. Ja tak miałam. Dziś, kiedy piszę te słowa powiem, że jestem tam, gdzie chciałam kiedyś być. Jestem obecna tu i teraz. I pokazuję to, co widzę z miłością w zgodzie z naturą. Bo
“Natura wciąż się zmienia. Nigdy nie odpoczywa, jest w ciągłym ruchu, rośnie i oddycha. Gdy na jasnym horyzoncie wstaje słońce światło się zmienia, czarując ferią barw:granat, ciemna zieleń, czerwień, purpura i znów granat. Na przybrzeżu, pomiędzy światami stworzonymi przez naturę i człowieka tworzymy naszą przestrzeń życiową.
Czujemy spokój, gdy nasze życie łączy się z naturą. Promienie słońca na ścianie, woda w szklance, szum wiatru czy stukot kroków wyciszają nas.” cytat wzięty z magazynu
Bardzo moim jest fotografia różnych przyjęć/eventów, lubię być nie zwracać na siebie uwagę i pokazywać ludziom ich życie moimi oczami. Lubię pokazywać osoby fotografowane w naturalny sposób ich bycia. I takie portrety są dla mnie najmilsze. Nie bez powodu mówią, że na naszej drodze spotykamy osób podobnych do siebie. I dzięki temu można dowiadywać się jak zmieniamy się z czasem i czy zmieniamy się w ogóle.
Staram się żyć tak by każdy następny rok był inny niż poprzedni. Dużo w moim życiu podróżuję, czasem sama, czasem z rodziną, zawodowo i dla przyjemności. W podróży rozwijam się, bo mam czas na inne przyjemności niż w domu. Proszę pytać o sesje w innych miejscowościach bym mogła w mojej następnej podróży spotkać się z Tobą. Kto wie, może Twoja podróż w moje strony obdarzy Cię czymś nowym i przyjemnym.
Od maja 2016r. mieszkam w Kobyłce pod Warszawą. Tutaj mam córkę(2016), męża, rower, mieszkanie i z każdym dniem rozwijam swoją firmę. Posiadam małe, urokliwe studio fotograficzne lecz zawsze chętnie poznam i Wasz zakątek świata.
Z przyjemnością wykonam zdjęcia portretowe, ślubne, rodzinne, dziecięce czy okolicznościowe na terenie Polski, Ukrainy, Niemczech i tych miejsc, do których mnie zaprosicie.

Zdjęcia

Pakiety cenowe

Jedno zdjęcie

250

To propozycja dla tych, co potrzebują jedno zdjęcie. Spotykamy się na 15 minut czy pół godziny, to już będzie zależało od Twojej potrzeby. W studiu czy w plenerze. Robimy to jedno zdjęcie, które możesz wybrać z kilkunastu zrobionych w czasie naszego spotkania. To pierwsze zdjęcie będzie kosztowało 250zł, a każde następne w cenie 20zł za każde dodatkowo obrobione zdjęcie.

Pakiet obejmuje:

  • Dostaniesz link do wyboru zdjęć do edycji, a później link do pobrania zdjęć.
  • Z każdym klientem podpisuję umowę dla Waszego i mojego bezpieczeństwa.

Zobacz zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie