portfolio zdjecia znany fotograf joanna-korczak-korczak-art-fotografia
portfolio fotografa joanna-korczak-korczak-art-fotografia fotograf radzymin mazowieckie
Ul. Kwiatów Polskich; Radzymin strona internetowa pokaż numer telefonu

zdjęcia: 69
wyświetlenia: 154
opinie: 0

Joanna Korczak Korczak Art Fotografia Fotograf Radzymin

Fotografuję również w miastach: Marki, Wołomin, Tłuszcz, Wyszków, Węgrów, Kobyłka, Warszawa, Serock, Legionowo

Jestem fotografką z pasją, z artystyczną duszą, ogromną wrażliwością i empatią.

Fotografuję od 20 lat. Przez te lata zmieniał się jedynie sprzęt, możliwości, umiejętności, temat zainteresowań czyli bohater zdjęcia, budzi się nowa motywacja, nowa misja. Radość z tworzenia towarzyszy mi od początku i motywuje do dalszych działań. 

Nieustannie rozwijam się i uczę w kolejnych dziedzinach fotografii.  

Kocham robić zdjęcia o zachodzie słońca, ono nadaje ciepło i klimat waszym wspomnieniom.  

Kocham magię kolorów i światła. To one są kluczem do zdjęć, które zatrzymują na dłużej, wzbudzają emocje, dają się zapamiętać.  

Fotografia dziecięca, rodzinna, szczególnie plenerowa to mój konik. Dzieci są otwarte, bezpośrednie i prawdziwe, ale też szybko rosną, dlatego pragnę zatrzymywać dla Was te ulotne chwile, gesty, uśmiechy, smutki, radości, życiowe momenty, rodzinne wydarzenia i uroczystości.  

Żłobek, przedszkole to pierwsze doświadczenia, początki wszystkiego, pierwsze przyjaźnie i miłości. Pragnę zatrzymać te wielkie emocje najmłodszych dzieci w placówkach. Moje marzenie w tym temacie: niech zniknie styl "wklejanek", postawmy na autentyczność i dobrą zabawę, zmieńmy oblicze fotografii przedszkolnej na dobre. Dlatego buduję przestrzenne realistyczne scenki, zabieram prawdziwe oryginalne gadżety i wybieram interesującą dla dzieci tematykę zdjęć. Świetna zabawa podczas sesji odwdzięczy się radosnym i autentycznym obrazem, który zachowacie z dziećmi na lata.  

Zaufajcie mi choć trochę, otwórzcie się na mnie, uchylcie drzwi do swojego prywatnego świata, a zachowam dla Was i Waszej rodziny, wspomnienia o momentach, chwilach, gestach, uczuciach, które dla oka są często niezauważalne i szybko umykają z pamięci. Wybierzcie plener lub Wasze bezpieczne gniazdko – Wasz dom.  

Wykonam dla Was klasyczne portrety, sesję kobiecą czy ciążową.  

W sesjach noworodkowych, dziecięcych, rodzinnych, ciążowych i kobiecych działam głównie w duchu lifestyle. Stawiam na piękne ale nie przerysowane stylizacje i kadry. Pomagam w doborze i udostępniam w razie możliwości swoje zasoby garderoby i dodatków, ale głównie zależy mi abyście na zdjęciach pozostali naturalni i wyrażali siebie. Przy pozowaniu nakierowuję, podpowiadam, ale niczego nie narzucam, pozostawiając Wam sporą przestrzeń na wyrażenie siebie. Tworzę przyjazną atmosferę, sprzyjającą rozluźnieniu się i byciu autentycznym.   

Ze mną zadbacie o swój wizerunek w sieci. Wykonam dla Was sesję wizerunkową lub biznesową, a przedtem omówimy Wasze potrzeby i wizję, oraz ustalimy strategię komunikacji marki poprzez zdjęcia. Pomogę Wam w doborze stroju - koloru, fasonu, doradzę w innych kluczowych kwestiach. Stworzymy studio u Was w biurze lub poszukamy odpowiedniej przestrzeni gdzie indziej.  

A jeśli zajmujesz się tworzeniem fizycznych produktów, przedstawię je na zdjęciach tak, aby przyciągały wzrok i wzbudzały emocje i pożądanie.  

Zapiszę w kadrach Waszą firmową czy prywatną imprezę, event, koncert itp. tak abyście mogli celebrować te chwile w sieci, promować swoją działalność lub wspominać je z czułością przeglądając zdjęcia i albumy, siedząc na sofie w towarzystwie najbliższych.  

Działam pod marką Korczak Art Fotografia Radzymin na terenie Radzymina i okolic. Jestem mobilna. Dojadę tam gdzie pragniesz aby zatrzymać to co ulotne i ważne zapamiętania. W szczególnych wypadkach przygotuję dla Ciebie domowe studio u siebie.  

Działam na najwyższej klasy sprzęcie - pełnoklatkowych bezlusterkowcach oraz jasnych stałoogniskowych obiektywach. Udostępniam zdjęcia do wyboru w galeriach na platformach dla fotografów, dzięki temu to Wy decydujecie ile i które zdjęcia finalnie otrzymacie.

Zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie