POLECAMY portfolio fotografa fotografia-beata-szymik fotograf orzesze slaskie
Podgórska 20A, 43-180 Orzesze pokaż numer telefonu

zdjęcia: 3
wyświetlenia: 3025
opinie: 0

Fotografia Beata Szymik Fotograf Orzesze

Fotografuję również w miastach: Zabrze, Gliwice, Mikołów, Rybnik, Ruda śląska

Fotografia ciążowa 🤰

Fotografia noworodkowa 🤱

Fotografia dziecięca oraz rodzinna 👨‍👩‍👦‍👦

Pakiety cenowe

Sesja świąteczna 2023 weekend

400

Moi Kochani, cieszę się ogromnie na spotkania z Wami i Waszymi maluszkami! W tym roku będzie jedna sceneria jak zawsze rozbudowana w 3D. Mam nadzieję, że Wam się spodoba :-) Będzie pięknie i wyjątkowo! Studio znajduje się w Orzeszu, ul. Podgórska 20A. Stali klienci jak zawsze mogą liczyć na niespodziankę. Sesje są wykonywane co godzinę, dlatego bardzo proszę o punktualność. Czas trwania sesji: 30-40 minut. Bardzo proszę o przybycie do studio w ubraniach przygotowanych do sesji. Podczas sesji istnieje możliwość zmiany ubrań dzieciom. Ubrania we własnym zakresie. Kolory: biel, beż, złoto, karmel. Ubrania bez nadruków z bajek. Miłe widziane sweterki beżowe. Dodatkowo w studio mam ubranka dla dzieci w wieku ok. 12 miesięcy. Sceneria dostosowana jest dla dzieci samodzielnie siedzących lub stabilnie leżących na brzuszku. Będzie możliwość wykonania ujęć rodzinnych. Jeden termin to sesja jednej rodziny (mama, tata + dziecko/dzieci), jeżeli klient życzy sobie ujęcia również z dziadkami/chrzestnymi lub innymi członkami rodziny należy poinformować Fotografa o tym fakcie, aby ustalić szczegóły sesji (dodatkowa opłata). Wszystkie sesje świąteczne wykonane w listopadzie będą do odbioru przed świętami. Orientacyjny czas realizacji od dnia sesji to 21/30 dni roboczych. Możliwa jest usługa EXPRES - dopłata 50% kwoty sesji (czas realizacji 7 dni roboczych). Płatność na miejscu gotówką lub przed sesją przelewem na konto. Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata 50 zł zadatku na podany niżej numer rachunku: 34 1050 1634 1000 0097 3394 6736 Coconut Studio Beata Szymik-Biskupska ul. Podgórska 20a, 43-180 Orzesze Tytuł: imię i nazwisko z rezerwacji, sesja świąteczna oraz data sesji. Potwierdzenie rezerwacji sesji przychodzi na maila w momencie wpłaty zadatku na konto. Na wpłatę czekam 2 dni robocze. Brak wpłaty oznacza rezygnację z terminu. Już nie mogę się doczekać!!! Do zobaczenia na sesji <3

Pakiet obejmuje:

 • Koszt sesji to 400 zł.
 • W ramach pakietu otrzymujecie 5 kadrów w wersji papierowej oraz elektronicznej, które wybieracie samodzielnie z udostępnionej galerii.
 • Wywołane zdjęcia będą zapakowane w ozdobne pudełko.
 • Pierwszą galerię wysyłam do 7 dni od daty sesji na podanego maila.
 • Od momentu wybrania przez Państwa ujęć w galerii wysyłam maksymalnie do 10 dni zdjęcia do akceptacji.
 • Po akceptacji gotowych zdjęć w terminie do 14 dni fotograf powiadomi o odbiorze wywołanych zdjęć.
 • Istnieje możliwość dokupienia większej ilości zdjęć - 40 zł/sztuka.
 • Dopłata za dodatkowych członków rodziny - 50 zł
 • Jeden termin to sesja jednej rodziny (mama, tata + dziecko/dzieci), jeżeli klient życzy sobie ujęcia również z dziadkami/chrzestnymi lub innymi członkami rodziny należy poinformować Fotografa o tym fakcie, aby ustalić szczegóły sesji.
 • Wszystkie sesje świąteczne wykonane w listopadzie będą do odbioru przed świętami.
 • Odbiór gotowych zdjęć będzie możliwy w Orzeszu lub w Gliwicach.
 • Możliwa jest również wysyłka do paczkomatu - koszt 18 zł

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie