portfolio fotografa izabela-gawron-fotografia fotograf katowice slaskie

zdjęcia: 31
wyświetlenia: 610
opinie: 0

Izabela Gawron Fotografia Fotograf Katowice

Fotografuję również w miastach: Bytom, Zabrze, Ruda śląska, Zawiercie, Tarnowskie Góry, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Gliwice, Kraków, Tychy, Chorzów, Szczyrk, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Mikołów, Warszawa, Będzin

Poznajmy się :)

Nazywam się Izabela. Swoją wielką pasję zamieniłam w zawód i sposób na życie. Zawsze podkreślam, że dla mnie sesja to nie tylko zdjęcia. Dobra atmosfera podczas pracy, wzajemne zaufanie i dobry humor to klucz do sukcesu udanych zdjęć. Chcę by spotkanie z fotografem kojarzyło się Wam i Waszym dzieciom już zawsze z ciekawą przygodą. Artystyczne, autentyczne zdjęcia stworzymy bez pozowania, za to w cudownej atmosferze. Celuję w zdjęcia pełne naturalnego, ciepłego światła.

Mam wielki przywilej być obecna podczas ważnych i przełomowych chwil w życiu wielu z Was. Często poznajemy się już na ślubie po czym przybywacie na sesję ciążową, mam szansę podglądać jak rosną Wasze dzieci. Fotografia pozwala mi opowiadać historie wielu rodzin. To, że wracacie jest największym ukłonem w moją stronę. Jestem zakochana w pracy z dziećmi dlatego moją główną specjalizacją są zdjęcia dziecięce (sesje noworodkowe, sesje niemowlęce, zdjęcia rodzinne). Pracuję na terenie całego Śląska, między innymi w miastach takich jak: Katowice, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie.

W mojej ofercie znajdziecie też zaproszenia na sesję fotograficzną:

- voucher na sesję rodzinną, noworodkową, ciążową

- voucher na fotorelację z Chrztu Świętego

- zaproszenie na sesję z okazji roczku

- voucher w formie prezentu na babyshower

 

Macie pytania dotyczące sesji? Napiszcie [email protected]

tel. 571413257

 

 

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz

Zgłoś nadużycie