portfolio zdjecia znany fotograf joanna-maciszka
POLECAMY portfolio fotografa joanna-maciszka fotograf leba
https://mjoan.zenfolio.com/ strona internetowa pokaż numer telefonu

zdjęcia: 88
wyświetlenia: 1168
opinie: 0

Joanna Maciszka Fotograf Łeba

Fotografuję również w miastach: Jastarnia, Krokowa, Dębki, Łeba, Puck, Hel, Karwia, Białogóra, Żarnowiec

Zamiłowanie do fotografii tp proces, który zaczął się niespodziewanym impulsem, dał początek pięknej radosnej przygodzie czucia, patrzenia i fotografowania a z czasem stał się sposobem na życie.

Moja fascynacja fotografią zaczęła się w szkole podstawowej bo w domu było mnóstwo zdjęć, wówczas czarno białych i kilka starych, szlachetnych aparatów.  Nie sposób było nie dotknąć tych niezwykłych przedmiotów z tajemniczą duszą działania.  Jak takie "coś" zarejestruje obraz ? 

Nauka i eksperymentowanie różnych dziedzin fotografii, kompletowanie sprzętu i szlifowanie wardztatu nie  miało i nie ma końca. Fotografia na przestrzeni lat wciąż się zmienia i staje się bardziej wymagająca. Jednak pozostał sesntyment do aparatów analogowych, specyficznych dżwięków przewijania filmu i oczekiwania na efeky zdjęć.  Wiem, że jeszcze naciągnę film na analoga  ( Bronica ) i ponownie odkryję czar tamtej techniki rejestrowania chwil.

Dziś jestem fotografką na pełnym etacie :) i oferuję usługi fotograficzne :

* sesje dla par

* sesje narzeczeńskie

* sesje ślubne

* sesje rodzinne

* sesje dziecięce

* sesje kobiece

* sesje zwierząt

* sesje z okazji rocznicy ślubu

*reportarze ślubne

* reportaże komunijne

* reportarze z chrztu świętego

* zdjęcia nieruchomości, architektury i wnętrz na potzreby reklamy,

* zdjęcia na Facebooka, Instagrama, Airbnb, Booking.com, stron autorskich

Mieszkając w Dębkach zapraszamy naszych klientów na sesje w plenerze, na sesje na plaży, nad morzem, nad Piaśnicą czy w inne piękne zakątki tej uroczej miejscowości i nie tylko ... Chętnie również wyruszamy w takie miejsca, które nasi klienci wybrali na miejsce sesji, ślubu w plenerze czy swojego ważnego wydarzenia w życiu.

Biorąc aparat do ręki i fotografując Wasze historie to nie tylko radość tworzenia to również zaszczyt i duma, że możemy być z Wami na codzień czy w wielkich chwilach Waszego życia.

Wiem, że kocham to co robię i mogę obiecać, że dołożę wszelkich starań by Twoje zdjęcia były wspaniałą pamiątką dla pokoleń!

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu !

Zakres pracy

Zdjęcia filtruj zdjęcia

Opinie

Napisz opinię

Napisz swoją opinię

Zapisz