portfolio fotografa joanna-maciszka fotograf gdynia pomorskie
Zdjęcia: 60

Joanna Maciszka

Fotograf Dębki

Fotografuję w miastach: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Nowy York, Reda i 8 więcej...

portfolio fotografa goodphoto-piotr-dawidziak fotograf gdansk pomorskie
Zdjęcia: 28

GoodPhoto Piotr Dawidziak

Fotograf Dębki

Informacje: Nazywam się Piotr Dawidziak i profesjonalnie zajmuję się fotografią wnętrz. Specjalizuję się zarówno w mieszkaniach na sprzedaż i wynajem jak i fotografią wnętrz dla hoteli, czy pod wynajem krótkoterminowy. Jeśli potrzebujesz świetnych zdjęć Twojego obiektu umówmy się na sesję! 

Fotografuję w miastach: Gdańsk, Wejherowo, Karwia, Żukowo, Dębki i 14 więcej...

POLECAMY
Zdjęcia: 125

kingart

Fotograf Dębki

fotografia sportowa, produktowa, biznesowa, eventowa, okolicznościowa i wiele więcej:) obszar działania cała Polska

Fotografuję w miastach: Kraków, Kielce, Warszawa, Wrocław, Poznań i 200 więcej...

portfolio fotografa magda-k fotograf wejherowo pomorskie
Zdjęcia: 61

Magda K.

Fotograf Dębki

Cześć! Mam na imię Magda. Jestem fotografem. Robienie zdjęć daje mi dużo radości i satysfakcji. Choć pracuję dużo, to jednak wiem co to „dolce far niente”. W fotografii fascynuje mnie szukanie idealnego kadru i pogoń za światłem. Lubię też naturalne piękno i dobrą jakość. Nie działam sztampowo. Do każdego projektu podchodzę bardzo indywidualnie i z zaangażowaniem. Staram się być kreatywna, ale słucham też potrzeb swoich klientów. Może dlatego, że od zawsze coś dla kogoś projektowałam. Przez szereg lat były to bardzo konkretne pomysły na wakacje. Potem przez kilka lat biżuteria. Aż dojrzałam do tego by robić zdjęcia zawodowo. Pierwszy aparat – Kiev – podarował mi Tata. Było to w szkole podstawowej, gdy postanowiłam zapisać się do kółka fotograficznego… środowe popołudnia w ciemni… ach, jakie to były zabawne i inspirujące czasy:-) Upłynęło wiele lat, a moja pasja do fotografii trwa. Nieistotna jest marka aparatu, ważne by był on pod ręką… gdy jest to coś, ten moment, gest… jedyny, którego nie da się odtworzyć. Bo zdjęcia to dla mnie cudowny sposób na zatrzymanie czasu. Fotografuję intuicyjnie i dużo, wykorzystując naturalne światło. Wierzę, że to jedyna droga, by być w tym coraz lepszą. Robię zdjęcia bezstresowo, ale za każdym razem z wielką ekscytacją. Mam milion pomysłów jak posługując się fotografią opowiedzieć czyjąś historię, jak wydobyć emocje i piękno, nie tracąc przy tym autentyczności. W każde zdjęcie angażuję się w myśl zasady: „Patrz oczyma, fotografuj sercem”. Poznajmy się!  Zróbmy razem super zdjęcia! Zapraszam serdecznie do współpracy. Wystarczy, że napiszesz do mnie maila. Sprawdzę dostępność moich terminów, omówię Twoje zdjęcia oraz wycenię szczegółowo Twoje zlecenie. Do zobaczenia na sesji!...Zobacz więcej

Fotografuję w miastach: Wejherowo, Chałupy, Gdańsk, Karwia, Hel i 12 więcej...

portfolio fotografa ulotnie-ania-melech-fotografia fotograf wejherowo pomorskie
Zdjęcia: 66

Ulotnie. Ania Melech Fotografia

Fotograf Dębki

Naturalna, emocjonalna fotografia rodzinna, dziecięca. Fotografia eventowa, uroczystości rodzinne

Fotografuję w miastach: Wejherowo, Puck, Luzino, Hel, Dębki i 13 więcej...

portfolio fotografa soczewka fotograf banino pomorskie
Zdjęcia: 13

Soczewka

Fotograf Dębki

Kocham to co robię ! Fotografie traktuje jako część mojego życia i sposób na niego. Jestem otwarta na różne pomysły, nawet te najbardziej zwariowane :)

Fotografuję w miastach: Banino, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo i 2 więcej...

portfolio fotografa studio-kometa fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 116
Ceny usług fotograficznych od 550zł do 1250zł

Studio Kometa

Fotograf Dębki

Cześć!Mam na imię Ewa. Fotografuję rodziny, zdjęciami opowiadam historie i zatrzymuję Wasze wspomnienia. Mieszkam i pracuję w Warszawie, chętnie jednak spotkam się z Wami również w innych miejscach. Wykonuję sesje ciążowe, noworodkowe, rodzinne oraz produktowe lifestyle. Moje zdjęcia możecie znaleźć na portalu Ładne Bebe oraz na Pomelody.Na zdjęciach chcę uchwycić Wasze emocje i pokazać Wam samym jak bardzo jesteście wyjątkowi. Kocham niepozowane zdjęcia w naturalnym otoczeniu, dlatego tak bardzo lubię robić zdjęcia u Was w domu. Jestem zdania, że przestrzeń którą tworzycie, trochę niezauważalnie, dzień po dniu jest ważnym elementem Waszej codzienności. Ulubione kolory, książki, detale, codzienne rytuały czy nawet kubki z których pijecie kawę, to wszystko sprawia, że zdjęcia są bardziej intymne, rodzinne, niepowtarzalne, po prostu Wasze.Czas płynie zbyt szybko i chociaż nie potrafię go zatrzymać, mogę pomóc Wam go zapamiętać.Jestem absolwentką warszawskiej Akademii Fotografii, gdzie w 2018 roku obroniłam dyplom. Prywatnie jestem mamą trójki. Kocham morze, którego szum pomaga mi oczyścić głowę. Lubię analogowe wieczory z książką, herbatą i kotem u boku....Zobacz więcej

Fotografuję w miastach: Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Dębki

Aktualnie wyświetlana lista fotografów

Fotografia Dębki

Jesteś fotografem wykonującym zdjęcia z Dębki lub reprezentujesz studio fotograficzne z Dębki i chcesz promować swoje zdjęcia w nowych miejscach? Nie czekaj, dołącz do nas i zaprezentuj swoje portfolio za darmo dla tysięcy osób właśnie szukających Fotografa z Dębki. Być może ktoś teraz szuka właśnie Ciebie. Zapraszamy!