POLECAMY
Zdjęcia: 125

kingart

Fotograf produktowy, packshoty Dębki

fotografia sportowa, produktowa, biznesowa, eventowa, okolicznościowa i wiele więcej:) obszar działania cała Polska

Fotografuję w miastach: Kraków, Kielce, Warszawa, Wrocław, Poznań i 200 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia produktowa Dębki

portfolio fotografa magda-k fotograf wejherowo pomorskie
Zdjęcia: 61

Magda K.

Fotograf produktowy, packshoty Dębki

Cześć! Mam na imię Magda. Jestem fotografem. Robienie zdjęć daje mi dużo radości i satysfakcji. Choć pracuję dużo, to jednak wiem co to „dolce far niente”. W fotografii fascynuje mnie szukanie idealnego kadru i pogoń za światłem. Lubię też naturalne piękno i dobrą jakość. Nie działam sztampowo. Do każdego projektu podchodzę bardzo indywidualnie i z zaangażowaniem. Staram się być kreatywna, ale słucham też potrzeb swoich klientów. Może dlatego, że od zawsze coś dla kogoś projektowałam. Przez szereg lat były to bardzo konkretne pomysły na wakacje. Potem przez kilka lat biżuteria. Aż dojrzałam do tego by robić zdjęcia zawodowo. Pierwszy aparat – Kiev – podarował mi Tata. Było to w szkole podstawowej, gdy postanowiłam zapisać się do kółka fotograficznego… środowe popołudnia w ciemni… ach, jakie to były zabawne i inspirujące czasy:-) Upłynęło wiele lat, a moja pasja do fotografii trwa. Nieistotna jest marka aparatu, ważne by był on pod ręką… gdy jest to coś, ten moment, gest… jedyny, którego nie da się odtworzyć. Bo zdjęcia to dla mnie cudowny sposób na zatrzymanie czasu. Fotografuję intuicyjnie i dużo, wykorzystując naturalne światło. Wierzę, że to jedyna droga, by być w tym coraz lepszą. Robię zdjęcia bezstresowo, ale za każdym razem z wielką ekscytacją. Mam milion pomysłów jak posługując się fotografią opowiedzieć czyjąś historię, jak wydobyć emocje i piękno, nie tracąc przy tym autentyczności. W każde zdjęcie angażuję się w myśl zasady: „Patrz oczyma, fotografuj sercem”. Poznajmy się!  Zróbmy razem super zdjęcia! Zapraszam serdecznie do współpracy. Wystarczy, że napiszesz do mnie maila. Sprawdzę dostępność moich terminów, omówię Twoje zdjęcia oraz wycenię szczegółowo Twoje zlecenie. Do zobaczenia na sesji!

Fotografuję w miastach: Wejherowo, Chałupy, Gdańsk, Karwia, Hel i 12 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia produktowa Dębki

portfolio fotografa studio-kometa fotograf warszawa mazowieckie
Zdjęcia: 116
Ceny usług fotograficznych od 550zł do 1250zł

Studio Kometa

Fotograf produktowy, packshoty Dębki

Cześć!Mam na imię Ewa. Fotografuję rodziny, zdjęciami opowiadam historie i zatrzymuję Wasze wspomnienia. Mieszkam i pracuję w Warszawie, chętnie jednak spotkam się z Wami również w innych miejscach. Wykonuję sesje ciążowe, noworodkowe, rodzinne oraz produktowe lifestyle. Moje zdjęcia możecie znaleźć na portalu Ładne Bebe oraz na Pomelody.Na zdjęciach chcę uchwycić Wasze emocje i pokazać Wam samym jak bardzo jesteście wyjątkowi. Kocham niepozowane zdjęcia w naturalnym otoczeniu, dlatego tak bardzo lubię robić zdjęcia u Was w domu. Jestem zdania, że przestrzeń którą tworzycie, trochę niezauważalnie, dzień po dniu jest ważnym elementem Waszej codzienności. Ulubione kolory, książki, detale, codzienne rytuały czy nawet kubki z których pijecie kawę, to wszystko sprawia, że zdjęcia są bardziej intymne, rodzinne, niepowtarzalne, po prostu Wasze.Czas płynie zbyt szybko i chociaż nie potrafię go zatrzymać, mogę pomóc Wam go zapamiętać.Jestem absolwentką warszawskiej Akademii Fotografii, gdzie w 2018 roku obroniłam dyplom. Prywatnie jestem mamą trójki. Kocham morze, którego szum pomaga mi oczyścić głowę. Lubię analogowe wieczory z książką, herbatą i kotem u boku.

Fotografuję w miastach: Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Dębki

Fotografuję w zakresie: Fotografia produktowa Dębki

Aktualnie wyświetlana lista fotografów

Fotografia produktowa Dębki

Jesteś fotografem wykonującym Packshoty, Zdjęcia Produktowe z Dębki lub reprezentujesz studio fotograficzne z Dębki i chcesz promować swoje zdjęcia w nowych miejscach? Nie czekaj, dołącz do nas i zaprezentuj swoje portfolio za darmo dla tysięcy osób właśnie szukających Fotografów do sesji Produktowych z Dębki. Być może ktoś teraz szuka właśnie Ciebie. Zapraszamy!