POLECAMY
Zdjęcia: 64

Joanna Maciszka

Fotograf nagości zakrytej Dębki

Zamiłowanie do fotografii tp proces, który zaczął się niespodziewanym impulsem, dał początek pięknej radosnej przygodzie czucia, patrzenia i fotografowania a z czasem stał się sposobem na życie. Moja fascynacja fotografią zaczęła się w szkole podstawowej bo w domu było mnóstwo zdjęć, wówczas czarno białych i kilka starych, szlachetnych aparatów.  Nie sposób było nie dotknąć tych niezwykłych przedmiotów z tajemniczą duszą działania.  Jak takie "coś" zarejestruje obraz ?  Nauka i eksperymentowanie różnych dziedzin fotografii, kompletowanie sprzętu i szlifowanie wardztatu nie  miało i nie ma końca. Fotografia na przestrzeni lat wciąż się zmienia i staje się bardziej wymagająca. Jednak pozostał sesntyment do aparatów analogowych, specyficznych dżwięków przewijania filmu i oczekiwania na efeky zdjęć.  Wiem, że jeszcze naciągnę film na analoga  ( Bronica ) i ponownie odkryję czar tamtej techniki rejestrowania chwil.Dziś jestem fotografką na pełnym etacie :) i oferuję usługi fotograficzne :sesje dla parsesje narzeczeńskiesesje ślubnesesje rodzinnesesje dziecięcesesje kobiecesesje zwierzątsesje z okazji rocznicy ślubureportarze ślubnereportaże komunijnereportarze z chrztu świętegozdjęcia nieruchomości, architektury i wnętrz na potzreby reklamy, Facebooka, Instagrama, Airbnb, Booking.com, stron autorskich Mieszkając w Dębkach zapraszamy naszych klientów na sesje w plenerze, na sesje na plaży, nad morzem, nad Piaśnicą czy w inne piękne zakątki tej uroczej miejscowości. Chętnie również wyruszamy w takie miejsca, które nasi klienci wybrali na miejsce sesji, ślubu w plenerze czy swojego ważnego wydarzenia w życiu.Biorąc aparat do ręki i fotografując Wasze historie to nie tylko radość tworzenia to również zaszczyt i duma, że możemy być z Wami na codzień czy w wielkich chwilach Waszego życia.Wiem, że kocham to co robię i mogę obiecać, że dołożę wszelkich starań by Twoje zdjęcia były wspaniałą pamiątką dla pokoleń!Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu !

Fotografuję w miastach: Łeba, Łeba, Puck, Jastarnia, Krokowa i 5 więcej...

Fotografuję w zakresie: Nagość zakryta Dębki

POLECAMY
Zdjęcia: 125

kingart

Fotograf nagości zakrytej Dębki

fotografia sportowa, produktowa, biznesowa, eventowa, okolicznościowa i wiele więcej:) obszar działania cała Polska

Fotografuję w miastach: Kraków, Kielce, Warszawa, Wrocław, Poznań i 200 więcej...

Fotografuję w zakresie: Nagość zakryta Dębki

portfolio fotografa soczewka fotograf banino pomorskie
Zdjęcia: 13

Soczewka

Fotograf nagości zakrytej Dębki

Kocham to co robię ! Fotografie traktuje jako część mojego życia i sposób na niego. Jestem otwarta na różne pomysły, nawet te najbardziej zwariowane :)

Fotografuję w miastach: Banino, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo i 2 więcej...

Fotografuję w zakresie: Nagość zakryta Dębki

Aktualnie wyświetlana lista fotografów

Nagość zakryta Dębki

Jesteś fotografem wykonującym Zdjęcia Nagości Zakrytej z Dębki lub reprezentujesz studio fotograficzne z Dębki i chcesz promować swoje zdjęcia w nowych miejscach? Nie czekaj, dołącz do nas i zaprezentuj swoje portfolio za darmo dla tysięcy osób właśnie szukających Fotografów wykonujących zdjęcia Nagości Zakrytej z Dębki. Być może ktoś teraz szuka właśnie Ciebie. Zapraszamy!