portfolio fotografa radoslaw-czapla fotograf knurow
Zdjęcia: 55

Radosław Czapla

Fotograf ciążowy Knurów

Przez lata pracowałem jako psychoterapeuta, a moim hobby była wspinaczka, podróże i do tego doszła fotografia. Ciągle ucząc się fotografii, szkoląc, zgłębiałem jej meandry. Przez lata warsztatów "BlackBook" u Andrzeja Marczuka opanowałem biegle oświetlenie studyjne i pracę z portretem, fotografię krajobrazową zgłębiałem sam z całkiem niezłym efektem - nagrody i wyróżnienia. Następnie we Wrocławskiej Szkole Fotografii zaliczyłem pracownię fotografii użytkowej, pracownię portretu, pracownię twórczej fotografii i i pracownię fotoreportażu i dokumentu. Byłem wyróżniany przez Mariusza Foreckiego za reportaże, jakie wykonywałem na zajęciach.  Obecnie czuję się na siłach wystąpić jako fotograf i zacząć przygodę zawodową. Nie podejmowałbym tego wyzwania, gdybym uważał, że się na tym nie znam. Moja przygoda z fotografią trwa od 2013r. i jest bardzo intensywna, oparta na mojej pasji. Najbardziej lubię wykonywać zdjęcia w plenerze (w tym w górach), reportaże z wydarzeń, pracować w studiu, wykonywać zdjęcia sportowe i z imprez kulturalnych. Parokrotnie byłem wyróżniany przez Nikona oraz różne portale górskie za moje zdjęcia. Mam za sobą wystawę "W lustrze uzależnień", która odbyła się w "Galerii na Poziomie". Decydując się na współpracę ze mną masz gwarancję solidności. Znam się dobrze na sprzęcie, oświetleniu, fotografii i dalej się uczę z pasją i zaangażowaniem.

Fotografuję w miastach: Knurów, Wrocław, Katowice, Gliwice, Zabrze i 1 więcej...

Fotografuję w zakresie: Sesje Ciążowe Knurów

portfolio fotografa basia-olczyk fotograf rybnik slaskie
Zdjęcia: 64

Basia Olczyk

Fotograf ciążowy Knurów

Fotografuję w miastach: Rybnik, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Żory, Wodzisław Śląski i 2 więcej...

Fotografuję w zakresie: Sesje Ciążowe Knurów

portfolio fotografa photo-something-blue fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 39

Photo Something blue

Fotograf ciążowy Knurów

- Nazywam się Kinga a fotografia to moja pasja i najlepszy sposób na spędzanie wolnych chwil. - Wykonując sesje zdjęciowe preferuje styl naturalny bez specjalnych strojów ani gadżetów. Uważam, że rzeczywistość i codzienność jest najpiękniejsza a zdjęcia "niepozowane" tworzą się same. - Często fotografuję Was w Waszym domu, bo tam czujecie się najbardziej swobodnie jednak lubię też sesje plenerowe na łonie natury gdzie można łapać ładne światło i oprócz Was uchwycić kawałek pięknej scenerii. Niezależnie jednak od miejsca sesji, w fotografii chce skupiać się na utrwaleniu Waszych emocji i ważnych dla Was momentów. - Jeśli tak jak ja lubicie proste i minimalistyczne kadry, a w zdjęciach cenicie naturalność, to dobrze trafiliście. Obiecuję, że zatrzymam te ważne dla Was momenty na fotografiach, do których z przyjemnością będzie aby powspominać te niezwykłe chwile.

Fotografuję w miastach: Gliwice, Katowice, Bielsko-Biała, Cieszyn, Zabrze i 10 więcej...

Fotografuję w zakresie: Sesje Ciążowe Knurów

portfolio fotografa sentymentalna-fotografia-barbara-bernaciak fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 51
Ceny usług fotograficznych od 350zł do 750zł

Sentymentalna Fotografia Barbara Bernaciak

Fotograf ciążowy Knurów

Mam na imię Basia i od prawie dwóch lat spotykam się z Wami podczas naturalnych sesji ciążowych, noworodkowych/fresh, rodzinnych, kobiecych, par i okolicznościowych. Fotografuję w stylu lifestyle więc nie posiadam studia, za to podczas sesji spotykam się z Wami w plenerze lub w zaciszu Waszego domu. Daje nam to możliwość stworzenia wyjątkowej atmosfery bliskości i zaufania, dzięki czemu powstają ujęcia pełne emocji, wywołujące uśmiech na twojej twarzy, łzę wzruszenia i gęsią skórę na ciele.Zdjęcia dla mnie to nie tylko ładne obrazki, lubię gdy opowiadają historię, Waszą historię. Dlatego podczas sesji daję Wam dużo swobody, podążam za Wami i dziećmi, towarzyszę i pomagam wywołać naturalne ujęcia, które będą ponadczasowe i nieudawane.Czy jest coś, co mogę dla Ciebie zatrzymać i do czego będziesz chciała wracać?

Fotografuję w miastach: Gliwice, Katowice, Zabrze, Mikołów, Rybnik i 5 więcej...

Fotografuję w zakresie: Sesje Ciążowe Knurów

portfolio fotografa nadchmurami-pracownia fotograf orzesze slaskie
Zdjęcia: 20
Ceny usług fotograficznych od 10zł do 2500zł

Nadchmurami Pracownia

Fotograf ciążowy Knurów

Cześć! Jeżeli szukacie osoby, która będzie wsłuchiwała się w Wasze sugestie, która będzie rozumiała wasze potrzeby i która z uśmiechem będzie podchodziła do każdego z Was - to trafiliście idealnie ! : ) Jak z Wami pracuję?- Przed zdjęciami dokładnie omawiamy potrzeby i wasze inspiracje - Sesję wykonuję w plenerze (także w lokalizacjach wybranych przez was) oraz w studio - Podczas sesji zapewniam dobrą atmosferę oraz instrukcję jak pozować, żeby wypaść dobrze na zdjęciach - drukuję dodatkowo indywidualne odbitki artystyczne, które mogą być świetnym wykończeniem wnętrz w których przebywacie https://nadchmuramipracownia.pl/ - moje portfolio

Fotografuję w miastach: Orzesze, Gliwice, Zabrze, Mikołów, Rybnik i 5 więcej...

Fotografuję w zakresie: Sesje Ciążowe Knurów

Aktualnie wyświetlana lista fotografów

Sesje Ciążowe Knurów

Jesteś fotografem wykonującym Sesje Ciążowe, Zdjęcia Brzuszkowe z Knurów lub reprezentujesz studio fotograficzne z Knurów i chcesz promować swoje zdjęcia w nowych miejscach? Nie czekaj, dołącz do nas i zaprezentuj swoje portfolio za darmo dla tysięcy osób właśnie szukających Fotografów do Sesji Ciążowych z Knurów. Być może ktoś teraz szuka właśnie Ciebie. Zapraszamy!