portfolio fotografa radoslaw-czapla fotograf knurow
Zdjęcia: 55

Radosław Czapla

Fotograf noworodkowy Knurów

Przez lata pracowałem jako psychoterapeuta, a moim hobby była wspinaczka, podróże i do tego doszła fotografia. Ciągle ucząc się fotografii, szkoląc, zgłębiałem jej meandry. Przez lata warsztatów "BlackBook" u Andrzeja Marczuka opanowałem biegle oświetlenie studyjne i pracę z portretem, fotografię krajobrazową zgłębiałem sam z całkiem niezłym efektem - nagrody i wyróżnienia. Następnie we Wrocławskiej Szkole Fotografii zaliczyłem pracownię fotografii użytkowej, pracownię portretu, pracownię twórczej fotografii i i pracownię fotoreportażu i dokumentu. Byłem wyróżniany przez Mariusza Foreckiego za reportaże, jakie wykonywałem na zajęciach.  Obecnie czuję się na siłach wystąpić jako fotograf i zacząć przygodę zawodową. Nie podejmowałbym tego wyzwania, gdybym uważał, że się na tym nie znam. Moja przygoda z fotografią trwa od 2013r. i jest bardzo intensywna, oparta na mojej pasji. Najbardziej lubię wykonywać zdjęcia w plenerze (w tym w górach), reportaże z wydarzeń, pracować w studiu, wykonywać zdjęcia sportowe i z imprez kulturalnych. Parokrotnie byłem wyróżniany przez Nikona oraz różne portale górskie za moje zdjęcia. Mam za sobą wystawę "W lustrze uzależnień", która odbyła się w "Galerii na Poziomie". Decydując się na współpracę ze mną masz gwarancję solidności. Znam się dobrze na sprzęcie, oświetleniu, fotografii i dalej się uczę z pasją i zaangażowaniem.

Fotografuję w miastach: Knurów, Wrocław, Katowice, Gliwice, Zabrze i 1 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia noworodkowa Knurów

avatar
Zdjęcia: 31
portfolio fotografa barbara-fuchs-fotografia fotograf rybnik slaskie
Zdjęcia: 84

Barbara Fuchs Fotografia

Fotograf noworodkowy Knurów

Hej!Mam na imię Basia i nie wyobrażam sobie życia bez fotografii. Uwielbiam naturalne kadry pełne emocji, dlatego podczas sesji nie każę się sztucznie uśmiechać, lecz zapraszam do zabawy, interakcji między modelami. Kocham fotografię dziecięcą, rodzinną, portrety oraz reportaże z różnych okoliczności - chrzest, komunia, panieńskie, urodziny czy skromne przyjęcie weselne. Nie lubię rekwizytów, ani sztucznych scenek studyjnych.

Fotografuję w miastach: Rybnik, Bielsko-Biała, Mikołów, Łaziska Górne, Żory i 5 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia noworodkowa Knurów

portfolio fotografa photo-something-blue fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 39

Photo Something blue

Fotograf noworodkowy Knurów

- Nazywam się Kinga a fotografia to moja pasja i najlepszy sposób na spędzanie wolnych chwil. - Wykonując sesje zdjęciowe preferuje styl naturalny bez specjalnych strojów ani gadżetów. Uważam, że rzeczywistość i codzienność jest najpiękniejsza a zdjęcia "niepozowane" tworzą się same. - Często fotografuję Was w Waszym domu, bo tam czujecie się najbardziej swobodnie jednak lubię też sesje plenerowe na łonie natury gdzie można łapać ładne światło i oprócz Was uchwycić kawałek pięknej scenerii. Niezależnie jednak od miejsca sesji, w fotografii chce skupiać się na utrwaleniu Waszych emocji i ważnych dla Was momentów. - Jeśli tak jak ja lubicie proste i minimalistyczne kadry, a w zdjęciach cenicie naturalność, to dobrze trafiliście. Obiecuję, że zatrzymam te ważne dla Was momenty na fotografiach, do których z przyjemnością będzie aby powspominać te niezwykłe chwile.

Fotografuję w miastach: Gliwice, Katowice, Bielsko-Biała, Cieszyn, Zabrze i 10 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia noworodkowa Knurów

portfolio fotografa sentymentalna-fotografia-barbara-bernaciak fotograf gliwice slaskie
Zdjęcia: 51
Ceny usług fotograficznych od 350zł do 750zł

Sentymentalna Fotografia Barbara Bernaciak

Fotograf noworodkowy Knurów

Mam na imię Basia i od prawie dwóch lat spotykam się z Wami podczas naturalnych sesji ciążowych, noworodkowych/fresh, rodzinnych, kobiecych, par i okolicznościowych. Fotografuję w stylu lifestyle więc nie posiadam studia, za to podczas sesji spotykam się z Wami w plenerze lub w zaciszu Waszego domu. Daje nam to możliwość stworzenia wyjątkowej atmosfery bliskości i zaufania, dzięki czemu powstają ujęcia pełne emocji, wywołujące uśmiech na twojej twarzy, łzę wzruszenia i gęsią skórę na ciele.Zdjęcia dla mnie to nie tylko ładne obrazki, lubię gdy opowiadają historię, Waszą historię. Dlatego podczas sesji daję Wam dużo swobody, podążam za Wami i dziećmi, towarzyszę i pomagam wywołać naturalne ujęcia, które będą ponadczasowe i nieudawane.Czy jest coś, co mogę dla Ciebie zatrzymać i do czego będziesz chciała wracać?

Fotografuję w miastach: Gliwice, Katowice, Zabrze, Mikołów, Rybnik i 5 więcej...

Fotografuję w zakresie: Fotografia noworodkowa Knurów

Aktualnie wyświetlana lista fotografów

Fotografia noworodkowa Knurów

Jesteś fotografem wykonującym Zdjęcia Noworodkowe z Knurów lub reprezentujesz studio fotograficzne z Knurów i chcesz promować swoje zdjęcia w nowych miejscach? Nie czekaj, dołącz do nas i zaprezentuj swoje portfolio za darmo dla tysięcy osób właśnie szukających Fotografów Noworodkowych i Niemowlęcych z Knurów. Być może ktoś teraz szuka właśnie Ciebie. Zapraszamy!